320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milliseid särke omate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

    noil, kes jaanipäeval yhtedest särkidest suure kuhja plaanivad teha ja hagu anda, peaks silm särama minema..

    hea meel ette kanda, et sain kyyned taha ManU 99 võõrsilsärgile. See Sharp Digitali logo kandev hilp tekitas omal ajal suurt furoori tavapärasest erineva materjaliga - nimelt särk on puuvillane..

    Worn with black shorts and socks, it was also the kit selected for the game at Southampton when United clinched another Championship.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

      Originally posted by fittibaldi


      noil, kes jaanipäeval yhtedest särkidest suure kuhja plaanivad teha ja hagu anda, peaks silm särama minema..

      hea meel ette kanda, et sain kyyned taha ManU 99 võõrsilsärgile. See Sharp Digitali logo kandev hilp tekitas omal ajal suurt furoori tavapärasest erineva materjaliga - nimelt särk on puuvillane..

      Worn with black shorts and socks, it was also the kit selected for the game at Southampton when United clinched another Championship.
      kust sa selle veel välja võlusid, las ma arvad eBay?
      ei usu, et kaltsukates 99. aasta stuffi müüakse, kuigi üks mu sõber oma-aruga väitis, et nägi reali 2001. aasta särki kaltsukas rippumas.

      ah jaa...ise leidsin teisekäe poest ManU mingisuguse imeliku särgi. särk on kolla-rohe triibuline. Seega peaks see pärit olema hooajast 1992/93, kui tähistati 100 aasta möödumist, mil tollane Newton Heath sellistega esmakordselt väljakule tuli.
      PS. särk ei ole authentic mängusärk vaid mingi Umbro retro.
      Where were you in '62?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

        ikka kohalikud teisekäepoed. maha jätsin igasugu kraami, vufloon manu, inglise, interi, itaalia jne särkidest alates kuni mitmete (suht tundmatute) skandinaavia klubide ja ka nt vanakooli itaalia koondise diadora-särgini.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

          Ma olen eriti kõvamiis oman FC Futu särki ja eestikoondise särki!:P
          Ahaa ja nüüd oman ka Fc Kakumäe särki
          Vaikne.....

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

            Aga mul on see
            2003-2005 Women\'s Short Sleeve Home Shirt

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

              Originally posted by yheksa


              Aga mul on see
              2003-2005 Women\'s Short Sleeve Home Shirt

              Sha-weet!
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                Sai täna siis Järve Selveri Sportlandist endale Eesti koondise originaalsärk soetatudnr 8

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'



                  Tundub, et ma üks väheseid, kel kapis kevadet ootamas jaapani koondise särk. Miski, kui ma nüüd ei eksi, siis 02\' MMi särk peaks olema ja ostetud sai Saksast ADI tehase poest. Vist ei ole fake
                  Asja juures on tore see, et kui käin särgiga ringi Tartus ntx, siis kui mõni japs vastu tuleb, võtab neil alati suunurgast muigama

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                    Kõik tähemärgid näitavad seda, et just tänaon see päev, mil minu omandusse tuleb Arsenali kodusärk mis kannab numbrit 10 ja nime BERGKAMP. Kiitused vandersellile!! Pivo-Pivo-Alus-zerveza!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                      attensione attensione! !Humanas on uus kaup

                      sai siis täna läbi käidud 2st Humana poest: ühest Stockmannist diagonaali üle tee ja teine oli Pärnu mnt\'lt.kummaski ManU särki ei olnud kahtlustan salamisi fittibaldit aga pärnu maantee poes olid Parma (nimetu),Galatasaray (hagi 10), totti mingi kollane-oranz särk,särgil Totti pilt ja siis mingi Itaalia oma.
                      stockmanni juurest sain endale \'pooli särgi,ees on \'pooli logo ja logo kohale kirjutatud \"you never walk alone\"taga tühjust,originaal reebok paistab olema,aga kui keegi tahab seda u 80-90 kr eest endale,siis annan lahkelt ära suuruseks on M st väikse kondida inimestele.pärnu mnt\'le aga ei jäänud minust enam suurt midagi maha.aga kui keegi plaanib Humanasse minna,siis teha seda soovitatavalt võimalikult käbe.parimatega!
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                        mida teeb manu \'fänn\' pooli särgiga??? hakkan kohe oksele... sihikul manu ja pooli särgid

                        muide juba nädal-kaks olen ka 2002/03 hooaja villa kodusärgi omanik

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                          ma ostsin selle sõbrale,eeldusega,et tal pole veel ühtki \'pooli särki ja äkki saab gramm kõvema rahaga maha müüa
                          aga sinna stocki juures asuvasse humanasse jäi veel üks jube kena Ajax\'i dressipluus,sellise pika lukuga ja üle terve dressika oli Ajax\'i logo!soovitan!
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                            Originally posted by H.M Murdock


                            aga sinna stocki juures asuvasse humanasse jäi veel üks jube kena Ajax\'i dressipluus,sellise pika lukuga ja üle terve dressika oli Ajax\'i logo!soovitan!
                            oleks selline asi vaid mõnes respekteeritud kohas

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                              Selle asemel, et neid kaltsukaid läbi kammida, võiks neid oma lemmikikute logosid pliiatsiga paberile tõmmata või hiirega ekraanil kätt väristada ja siis-käärid, niit ja nõel... saate veel kihvtimad ja moekamad riideesemed...bunch of morons

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                                äh?et võtad nagu suva t-särgi,lõikad kuskilt lehe pealt meeskonna paberist logo välja ja õmbled särgile??wtf dude?!
                                aga mõtet edasi viies-on ju olemas igast vahvad kohad,kus saab absoluutselt kõike särgile trükkida lasta! peab igal juhul järele proovima!
                                olgem muhedad!
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X