320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milliseid särke omate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

    Originally posted by Hughes


    Originally posted by eston#21


    Originally posted by Hughes


    mina oman:
    Hispaani koondise kodusärk (Raul,nr 10)
    kadaka originaal ei kvalifitseeru..

    see vana särk. minu teada on Raul kunagi mänginud number 10 all.
    usun, et her eston pidas silmas seda, et vufflid särgid ei loe...ei usu hästi, et sa omad originaal särki, kus taga koletseb rauli nimi.
    Where were you in '62?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

      Originally posted by dimaggio


      Originally posted by Hughes


      Originally posted by eston#21


      Originally posted by Hughes


      mina oman:
      Hispaani koondise kodusärk (Raul,nr 10)
      kadaka originaal ei kvalifitseeru..

      see vana särk. minu teada on Raul kunagi mänginud number 10 all.
      usun, et her eston pidas silmas seda, et vufflid särgid ei loe...ei usu hästi, et sa omad originaal särki, kus taga koletseb rauli nimi.
      ma sain aru küll mida ta mõtles. on küll originaal, ostsin selle kunagi kui jalkast midagi erilist ei teadnud. Rauli nime ikka teadsin ja siis ostsingi. praegu vedeleb kusagil kapinurgas.
      ½121½

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

        Mul on 2 vuffel särki. esimest ma ei maini sest see on ullem vufel aga teine Zidane oma on ostetud Kanaari saartelt. Sellele on kohe kirjutatud et see on vuffel.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

          Originally posted by varix


          Mul on 2 vuffel särki. esimest ma ei maini sest see on ullem vufel aga teine Zidane oma on ostetud Kanaari saartelt. Sellele on kohe kirjutatud et see on vuffel.
          mis siis ullemal vuflil ja tavalisel vuflil vahet on?
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

            hiljuti sai Venemaal käidud, ning sai muretsetud endale kaks komplekti särke ja pükse.
            Üks on selle hooaja Liveri kodusärk, kus taga ilutseb Michael Oweni nimi, ning teine on Arsenali eelmise aasta kodusärk, nr 14 e. Thierry henry. Eesti rahas maksid need kaks paari pükse ja särke umbes 250 krooni, nii et ostuga olen rahul. kuigi asi on vuffel on see korralikum kui mingi Kadaka turu, või Anne turu vuffel.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

              Originally posted by EgoTrip
              kuigi asi on vuffel on see korralikum kui mingi Kadaka turu, või Anne turu vuffel.
              muahahaaaa
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                Originally posted by EgoTrip


                hiljuti sai Venemaal käidud, ning sai muretsetud endale kaks komplekti särke ja pükse.
                Üks on selle hooaja Liveri kodusärk, kus taga ilutseb Michael Oweni nimi, ning teine on Arsenali eelmise aasta kodusärk, nr 14 e. Thierry henry. Eesti rahas maksid need kaks paari pükse ja särke umbes 250 krooni, nii et ostuga olen rahul. kuigi asi on vuffel on see korralikum kui mingi Kadaka turu, või Anne turu vuffel.

                Juhhuu!! Sa tegid minu päeva. Raimo Aasa huumoripreemia on sinu. Polnudki teist tükk aega välja andnud.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                  kollektsiooni on lisandunud 1996-1998 aastatel kasutatud Liverpooli ning Leedsi kodusärgid ja 98/99 hooaja Newcastle võõrsilsärk

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                    Nii täna leidsin second handist Inglismaa koondise originaal särgi, millega mängiti 2002 aasta World Cupil.Tegemist siis away särgiga.Suurust ei suutnud kuskilt avastada, aga mulle istub ta täpselt

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                      ma leidsin ükspäev balti jaama second handist umbes 6 originaalsärki inglise koondise omi ja ka nt liverpool oli seal hulgas. maksid suhteliselt vähe, aga iga särgi peal oli kole plekk nii et ma ei tahtnud neid osta.
                      LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                        Originally posted by 17
                        Suurust ei suutnud kuskilt avastada, aga mulle istub ta täpselt
                        XS arvatavasti siis

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                          mul maika särk ja siis veel portugali oma eelmine suvi lissabonist sai toodud.nüüd siis teel ateenasse saab ka euroopa meistri oma omale ka soetada.või leian mõne ölumpial oleva teami oma kes teab aga mina lähen olümpiat vaatama 8 jätan teid maha.
                          kui eesti olümpia mängudelt ühtegi medalit ei saa,ei tulegi ma enam eestisse tagasi vaid lähen hakkan mongoolias ränd jalgpalli treeneriks ja esimene keda oma meeskonda soovin on puujalg ott reinumäe ja marko kristal ning kohalik talent shingis khan ja tema tädi poeg oliver khan.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                            Originally posted by fc mongoolia
                            aga mina lähen olümpiat vaatama 8 jätan teid maha.
                            Oi kui kahju!

                            Äkki orgunniks su mineku veidi varemaks?
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                              hea see mongool minema läheb,ma loodan et ta jääbki sinna
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                                Originally posted by budulojus


                                hea see mongool minema läheb,ma loodan et ta jääbki sinna
                                ega ma ei kurdaks, kui sinagi väikese puhkuse ette võtaks
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X