320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milliseid särke omate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

    Ei tea ta mõtleb vist MM valikmängu särki.
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

      Jee, Ma ikka nii kõva mees , et polegi nagu millegagi uhkustada.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

        Kuule MLS ära valeta, sul on üks Liverooli särk mida sa tahtsid põlema panna. On mul õigus?:P
        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

          Kui MLS Liverpooli särgi ära põletas,siis ta on väga arvestatav tegija

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

            See Liverpooli särk on juba ammu tuhk. Nüüd peaks kuskilt Munnchesteri särgi hankima ja sama tegema.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

              MLS on minu lemmik,poleks uskunudki,et siin inglaste karjas selliseid leidub.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                Ja mina arvasin, et olen ainus Englishmännide vihkaja Eestis.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                  Nii:

                  FC Reaal 99\'
                  FC Reaal 00´
                  FC Reaal 01\'
                  FC Reaal 02\'

                  Tehke järgi- pole palju klubisid, kes igal hooajal särki vahetavad, peale tippklubide loomulikult

                  Eesti koondis (sinine ja lühikeste varrukatega) 02\'
                  Eesti koondis umbes aastast 99
                  Saksa koondis 98\'
                  Brasiilia koondis 94\'

                  Bayern 97\'
                  AC Milan (aastat ei tea, Baggio nimi on peal
                  Sparta Praha 98\'
                  Arsenal (aastast umbes 97)
                  http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                    Mina ka neid Englasi ei salli :P
                    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                      t..a te neid särke põletate. andke parem mulle!!!
                      (ainus põletamisväärt asi on eesti nsv lipp)
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                        aston villa 01/02 kodusärk number 8 ja angeli nimega
                        aston villa 01/02 võrsilsärk number 8 ja juan man army\'ga seljal
                        aston villa 00/01 särk. andsin väikele pärdikule. osad on seda tema seljas kindlasti näinud
                        aston villa treening särk. second hand. villa poest ostetud.
                        inglise koondise eelmine särk
                        fc reaali 2000 hooaja särk. number 21
                        ja vuffel barcelona. number 11. rivaldo nimega seljal. kunagi ammu ostetud kadakalt

                        kohe peaks saabuma
                        aston villa 01/02 kodusärk numbriga 21
                        aston villa dressipluus

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                          hmm mingi 30 särki kindlasti.. tegu on meeskonna särkidega vanadega.. numbrid on peal peale selle midagi..

                          aga nu endal on veel ka mingi umbro jalka särk jälle ilma reklaamideta... ning Eesti koondise särk number 8.

                          Rohkem pole ja ei tunne vajadust.. tahaks Reali särki kuid ei käi eriti tihti nende mängudel


                          Muide keegi 41,5 jalg UMBRO putsasid ei taha osta.. tutikad 450 eeki.. sain tasuta, kuna sugulane tellis oma meeskonnale 30 paari putsasi..
                          OK, KICK OFF

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                            FC Flora #9. 2002.a.
                            ja tavaline Topline logoga särk, mis pärit Catalogi kaubamajast.
                            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                            http://runplus.wordpress.com

                            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                              Tellisin siis ka uue särgi eelmüügist ära ning paari nädala jooksul käes.

                              Leedsi 2002/2003 uus võõrsil kollane mängusärk, lühikeste varrukatega. Number 17 ja nimi SMITH.




                              Juba olemasolevad nagu kirjutatud:
                              Üks Eesti vana pikavarrukaline Lotto särk, ostetud Tartus Eesti - Fäärid mängul suvel saekaatris teenitud raha eest.
                              Üks lühikeste käistega sinine Nike, ilma numbrita
                              Üks pikavarrukaline Nike, numbriga
                              FC Flora vana Aloneni särk
                              Leeds Unitedi valge pikavarrukaline

                              Kõik originaalid.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                                Ooo-kei,
                                Ostmise j2rjekorras
                                1. Shveitsi koondise 1996.a. EM-i s2rk - punane, 6lad valged, ostetud Budapestis
                                2. Eesti koondise pikkade k2istega 1996.a. s2rk, nr. 16, enne 1997.a. Eesti-L2ti m2ngu 350 kr. eest sain
                                3. Mingi Rootsi kylasatsi pikkade k2istega punane Umbro nr. 5, kasutatud FC Rakvere poolt
                                4. Inglismaa 1997.-99. kodus2rk, ostetud Stockholmist, praeguseks kahjuks h2vinud
                                5. Newcastle United 1996/97 away, kui nael veel 18 kr. oli, siis tellisin. Postikuludega koos maksis vist 16 naela.
                                6. TY Fauna, nr. 6. \"Rebane\". Fauna kunagise kapteni m2ngus2rk!
                                7. Newcastle United 1999-2000 kodus2rk. S6bralt sain 500 kr, talle oli keegi tuttav kinkinud ja siis tal pruut kandis natuke, enne kui tuli idee minu kui jalgpalliguruga asjast r22kida.
                                8. Glasgow Celticu 1999-2001.a. kodus2rk. Ostsin Helsinkis 200 marga eest enne HJK-Celticu m2ngu. Esimese pakkumise olin tagasi lykanud, kuna olin veel kaine...
                                9. Miski Saksa kylaklubi vv-s2rk. V22rtus seisneb selles, et see on olnud m6nes m2ngus Fauna vv-s2rk.
                                10. Inglismaa koondis 2001-2003 kodus2rk. 6de t6i Londonist, kahjuks ei saanud peale panna nime \"Dyer\", kuna poes puudus e-t2ht. Kaks m2ngijat koondises, kelle nimes seda t2hte ei esine on Butt ja Mills, seega minu s2rk numbrita-nimeta.
                                11. Last but not least, selle suve moehitt (m6ni on n2inud t2naval v6i telekas, ma arvan - selline pool-sinine, pool-must, maailmatu avara valge kraega) E\"US, nr. 6 \"Roos\".
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X