320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milliseid särke omate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

    Lugedes palju teil kõigil särke on tekkis küsimus.Kas Te kannate ka neid särke?Näiteks tänaval?Sest ma vaatan,et mõnel on 10 särki ja kindalalt kõiki kanda ei saa.
    Tekkis veel küsimus seoses koondisesärgiga.Kas Te käite koondisesärgiga ainult koondisemängudel või ka kannate neid igapäevaselt?
    C’mon Man United!!!

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

      Akkas kõik pihta 96 kui esimese särgina sai 500 Eegu eest Kadriorus flora tütrikute käest ostetud lühikeste varrukatega sinine Lotto nr.14,
      kuni 2002 aasta vahele mahuvad veel
      FC Flora nr 11 (kuhu Leedus sai kogutud Zelinski autogramm)
      Newcastle United (Sveitsist , mingist kaubamajast)
      Amsterdami Ajax (naine tõi Küproselt , maksis hunniku küprokeid)
      Eesti koondis (nr.10 Nike sinine, Cityspordist ja maksis alla tonna)
      Brasilia koondis (nr.6 R.Carlos ,Rio de Janeirost, Copacabana avenüült,Fluminense fännipoest)
      Glasgow Celtic (Benspordist mingi 700 eegu eest)
      Lisaks FC Lootose nr.14 punane ja kollane Umbro.

      299195

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

        Originally posted by guitz


        Lugedes palju teil kõigil särke on tekkis küsimus.Kas Te kannate ka neid särke?Näiteks tänaval?Sest ma vaatan,et mõnel on 10 särki ja kindalalt kõiki kanda ei saa.
        Tekkis veel küsimus seoses koondisesärgiga.Kas Te käite koondisesärgiga ainult koondisemängudel või ka kannate neid igapäevaselt?
        vaata siia, veidi juttu samal teemal...ise näiteks salli kandsin talv läbi. Särki suvalisel päeval selga ei tõmba, lihtsalt kartuses, et soperdan kogemata ära Aga kuna koondis mängib siiski suht-koht harva, siis ei häbene mõnikord ka linna peal sellega ringi lasta.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

          Originally posted by guitz


          Lugedes palju teil kõigil särke on tekkis küsimus.Kas Te kannate ka neid särke?Näiteks tänaval?Sest ma vaatan,et mõnel on 10 särki ja kindalalt kõiki kanda ei saa.
          Tekkis veel küsimus seoses koondisesärgiga.Kas Te käite koondisesärgiga ainult koondisemängudel või ka kannate neid igapäevaselt?
          Ikka kannan. M6nda rohkem (NUFC, Celtic, Inglismaa, E\"US), m6nda v2hem, m6nda yldse mitte (v.a. trennis, n2ituseks). A koondises2rki eriti igap2evaselt ei kanna kyll vist.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

            Ma käisin isegi vahepeal koolis eesti särgiga
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

              isegi koolis!

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'


                Tekkis koondise sa\"rkidele mo~eldes sihuke mo~te, et neid la\"bi aegade juba pa\"ris mitmeid erinevaid tehtud ja a\"kki annaks nt Jalgpallihaigla kodulehele http://jalgpallihaigla.soccernet.ee neist miski galerii teha? Ehk siis klo~psida eest-tagant korralikud va\"rvifotod, need sisse ska\"nnida ja u\"les riputada. Aastanumbrid ja valmistajad juurde. Kas idee muu\"\"b?

                Sofias oli eile Saksa-Bulgaaria ma\"ng va\"ga ha\"a\", Saksa tuli kaks korda rongi alt ja va\"lja, lo~pks ja\"i 2:2

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                  muidugi kannan oma avfc särke igapäevaselt ja uhkusega

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                    Originally posted by vandersell

                    kaks sinist Eesti koondise oma- üks nike ja teine lotto aastast ´98
                    ...millele lisandus selle aasta mais kena Arsenali home jersey. Ja kui kõik hästi läheb, siis ka selle aasta kollane away.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                      Vuoh! Vahva lugemine, tore teada, mida ja kuidas keegi asju omab

                      Endal olemas 98/99 Newcastle Unitedi kodusärk (originaal, numbrita), koondise praegune särk (originaal, nr. 10, pikkade varrukatega, muidugi sinine), Ajaxi mingi x-vana särk (pikkade varrukatega, kaltsukast 10 krooniga ostetud, välja veninud ja hargneb, kuigi originaal tundub olevat), samuti Iiri koondise särk (mis küll vuhvel, ent täpne koopia originaalist, mis Hispaanias sai soetatud).

                      Kadakalt sai kunagi omale kunagi Newcastle Unitedi 01/02 kodusärk ostetud, aga see on jube ja kõlbab vaid kartulipõllul kandmiseks. Kasvõi juba materjali pärast. Jube.

                      Aga särkide kogumisega olen algust teinud vaikselt küll. Nädala-kahe jooksul peaks saabuma 96-97 hooaja Newcastle Unitedi away särk, numbrita. Loodan aasta jooksul veel nii mõnegi Tooni särgi oma kollektsiooni tuua.

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                        vanade särkidega seoses, sattusin siis ka külastama eksikombel:P ühte kohaliku nn\"teisekäe\" shopi ja mis ma nägin kulunud nr 10, Kappa, Juventuse musta-valge triibuline, pead päris ei anna, aga tundus olevat originaal, lihtsalt vana ja väsinud. Mõtlesin nii mõned minutid, et kas osta või mitte, aga minust ta sinna siiski maha jäi, hinnaks oli veel 25 eeku.

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                          Äkki avalikustad, kus linnas ja poes? Saavad Juve fännid tormi joosta

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                            mul endal Eesti koondise särk nr.9 ,Juve särk (itaaliast toodud) ja David Beckhami Manu-aegne vuhvel särk (wow,ma peaksin õnnejunnis olema).tolle viimase ma mõtsin põlemagi panna,aga kuna materjaal on selline,mis põlemisel ilmselt musta tussu tekitama hakkab,siis mõtlesin,et torkan selle kapi sügavaimasse nurka,kuhu ükski silm ei näe ja kuhu ükski päiksekiir ei paista.aga paari nädala jooksul tahaks ManU eelmise hooaja särgi soetada ja mõistagi originaali.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                              see särk mitte ei põle musta tossuga vaid vaid sulab...

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                                Aga minul on kaks vuhvel särki. Mõlemad kannavad seljal Zidane nime ning ühel on taga number 10, teisel number 5. Kui mul keegi tuttav Hispaaniasse satub, siis lasen omale orika ka tuua. Seniks peab nendega mängima.
                                Ahjaa, Zidane Prantsusmaa särgil on käise peal Fair Play embleem, mis ajas alati kõik sõbrad naerma, kuna ma mitte kuidagi ei väärinud seda embleemi, sest minu mängustiil oli Fair Playst kaugel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X