320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milliseid särke omate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

    ma sain second handist manu tressipluusi. voh kui kõva mees nüüd olen!
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

      Endal on 6 Juve kodu-särki, 2võõrsil-särk, 3 fänni-särki + lisaks kampsunid-dressid-mütsid jne..Kõik on siis Juve klubi omad ja ORIGINAALID.Olen endale selgeks teinud , et fännina ei käituks ma õieti, kui ostaks mingit tai/hiina/singapuri vms. põrandaaluste kaupa.Ahjaa- eriti uhke olen Juve Platini-aegse särgi ja 60ndate repro-särgi üle.Vot nii.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

        mis asi on fänni-särk? kas tavaline t-särk juve smigni sümboolikaga??

        ja muide mitte repro vaid retro..

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

          eesti koondise ja siis janckeri, bierhoffi, nowotny, ballacki ja ramelowi särgid. ainus, mis on orikas, on eesti koondise oma.
          Jalgpallifänniks ei saada

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

            originaalne interi särk, brasiilia koondise ja hollandi koondise särgid.
            ...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

              Originally posted by SoccerWorld
              originaalne interi särk, brasiilia koondise ja hollandi koondise särgid.
              Ehk saad ka pildi oma originaalsest särgist üles panna? :P

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                Originally posted by eston#21


                mis asi on fänni-särk? kas tavaline t-särk juve smigni sümboolikaga??

                ja muide mitte repro vaid retro..
                No otsi aga oma tark mees taskust välja...Repro-reproduction
                n. reproduktsioon, taastekitamine; paljundus; [maj.] taastootmine .Ja paistab, et fännidele mõeldud toodanguga pole Sa kunagi pistmist omanud...(vastasel juhul teaksid millest jutt käib)Ehk teisisõnu-ära targuta, kui ei tea millest jutt käib

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                  Mina leidsin kaltsukast Birmingham City särgi. On vist teine hooajast 97/98. Valmistajaks on Pony ja sponsoriks Auto Windscreens.
                  Where were you in '62?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                    Originally posted by Magpie


                    Originally posted by SoccerWorld
                    originaalne interi särk, brasiilia koondise ja hollandi koondise särgid.
                    Ehk saad ka pildi oma originaalsest särgist üles panna? :P
                    Ei viici, hooaja 01/02 särk!!
                    ...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                      Originally posted by bianconeri


                      No otsi aga oma tark mees taskust välja...Repro-reproduction
                      n. reproduktsioon, taastekitamine; paljundus; [maj.] taastootmine .Ja paistab, et fännidele mõeldud toodanguga pole Sa kunagi pistmist omanud...(vastasel juhul teaksid millest jutt käib)Ehk teisisõnu-ära targuta, kui ei tea millest jutt käib
                      vot ise kaevasid endale augu praegu till

                      reprod on kõik särgid ka viimase hooaja omad. inglise keeles replica

                      samas retro tähendab old-skuul särke nagu näiteks su 60ndate juve särk. oinas...

                      ja fännisärk, see on mingi eriti totter eestikeelne sõnavärd mida igaüks kasutab oma enda äranägemise järgi. võib tähendada mõnele(mulle näiteks) klubi ametlikku leisure-wear toodangut(kõige õigem definitsioon btw), mõnele lollile ametliku mängusärki, mõnele ka mingit kadaka del piero pildiga t-särki

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                        Originally posted by eston#21



                        vot ise kaevasid endale augu praegu till

                        reprod on kõik särgid ka viimase hooaja omad. inglise keeles replica

                        samas retro tähendab old-skuul särke nagu näiteks su 60ndate juve särk. oinas...

                        ja fännisärk, see on mingi eriti totter eestikeelne sõnavärd mida igaüks kasutab oma enda äranägemise järgi. võib tähendada mõnele(mulle näiteks) klubi ametlikku leisure-wear toodangut(kõige õigem definitsioon btw), mõnele lollile ametliku mängusärki, mõnele ka mingit kadaka del piero pildiga t-särki
                        Esiteks-võta pöördeid maha ...pole mõtet ninast verd küsida... Särk on 60ndate(täpsemalt 67`)särgi täpne REPRO (eri tellimus vanal-healt Inglise firmalt).Jah, see ON retro-stiilis, aga ikkagi REPRODUTSEERITUD e järeleloodud(pole kerge leida 60ndate ORIGINAALI-aga üritus kestab )
                        Ja üldse-olgu ma neetud, kui hakkan sinusuguse tropiga peale solvangute üldse seda arutelu jätkama.Punkt.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                          ooh looks like ive got meself a new best friend

                          TOFFS by any chance..

                          muide kui sa nüüd tagasi vaatad olid see sina kes siin pöördeid juurde väänama hakkas

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                            Originally posted by eston#21


                            ooh looks like ive got meself a new best friend

                            TOFFS by any chance..

                            muide kui sa nüüd tagasi vaatad olid see sina kes siin pöördeid juurde väänama hakkas
                            ...ehhe...närvid... ei viitsi tõesti näpuga järge ajada, kes-keda ja millal, seega pakun sõbralikku viiki

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                              vahepeal on siginenud juurde mõned särgid nii et siis minu list uuesti

                              aston villa 1996/97 kodusärk by reebok
                              aston villa 2001/02 kodusärk by diadora - angel ja 8 seljal
                              aston villa 2001/02 võõrsilsärk by diadora - juan man army ja 8 seljal + jpa autogramm
                              aston villa 2001/02 treening särk by diadora
                              aston villa leisure shirt
                              inglise koondise 2000/01 kodusärk by umbro
                              mehhiko koondise 1995/96 kodusärk by umbro
                              iiri koondise retro stiilis t-särk

                              järgmiste päevade jooksul saabub
                              aston villa 2003/04 kodusärk by diadora - angel ja 18 seljal

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Milliseid särke omate?\'

                                Täna siis saabus uus - 2001/02 Newcastle võõrsilsärk, nr. 8 ja Dyer. Naljad selles osas palun edasi suunata NUFC teemasse.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X