320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väravad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Väravad\'

    Asi on jube tahe kui see pähe kukub. Üldiselt soovitaks mõnele vanarauaplatsile minna ja mõned raudtorud kaasa võtta. Soovitav oleks kahte eri sorti võtta, üks tiba väiksem läbimõõdult. Koju jõudes lööd kaks posti maasse püsti. Nüüd võtad ette lati, teed otstest kuskil 30 cm kaugusele paar sälku talle sisse ja sälgutatud kohtadest painutad ära, ning otsad topid postide auku ja ongi latt valmis Siis värvid ilusasti tibukollaseks ja hakkad kodus Tibu eeskujul palli taga ajama.

    P.S. Mina ehitasin väravad nii, samas usun et keegi ei saand persetki aru, mis ma seleta
    ei olnud häda midagi ilusti saab aru.samas see latt on ikka tiba ohtlik ka.kui keegi lõõb latti alt ylesse siis see kipub vist sealt ära tulema ja tulemused pole kiita.ei tea kas keegi minu mõttestki aru sai
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Väravad\'

      kui keegi lõõb latti alt ylesse siis see kipub vist sealt ära tulema ja tulemused pole kiita.ei tea kas keegi minu mõttestki aru sai

      no a saab ju need otsad kas kinni keevitada või siis mingi poldid läbi lükata
      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Väravad\'

        jah seda kyll.aga kust saaks nii pika raualati? ma iswgi otsisin ja leiutasin aga ei miskit.võrgu san kuskil nasvalt laevatehasest.võrgutehasest õigemini.aga jama lugu on selles et pall lendab koguaeg naabrihoovi ...hetkel isegi üks naabri kasuhoone aken puruks (mina lõin ) aga seda pole veel märgatud, õnneks:P
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Väravad\'

          Eks jah, kui sa lati alt lööd, ent selle vastu tõesti mitmeid meetmeid... Poldid, keevitused jne, antud juhul oli tegu sellega, et latitoru ei olnud märgatavalt väiksem ja see tuli haamriga sisse taguda...
          Kust toru leida? Vot seda ma ei oska öelda, endal ei ole ta õiges mõõdus, parajalt väiksem
          308

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Väravad\'

            Enda väravad Vormsi saarel kodu õue peal on kah endi ehitatud,talv võibolla jälle murrab maha kuid sõbraga juba kolm aastat järjest kopsime kevadel uue värava!!!

            Kommentaar

            Working...
            X