320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UUS Blue Supporters sall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'UUS Blue Supporters sall\'

    Originally posted by Peku


    tësti ilus-ilus sall, eelnevaist kïgist ilusam+veel jalkasåmboolikaga, et ei saaks kossuvïstlustel kanda, tësti hea töö
    tjah, peku, väga vale vaatenurk minu arvates. mis saaks selles halba olla, et korvpallifännid kannavad nt. koondisemängudel vutifännide salle... näitab see ju ainult seda, kui populaarsed ja head nad on.. jalgpallifännid peaksid hoopis uhked olema, et ka teiste spordialade harrastajad nende salle kannavad.. ja natuke edasi diskuteerides.. kas see ei näita mitte nende oma suutmatust selle asjaga valmis saada?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'UUS Blue Supporters sall\'

      Artur , vaidlen sulle vastu ja olen 100% Peku poolt. iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde. Ütleks nii ,et kossuvõistlusele ei sobi lihtasalt jalkasümboolikas salliga minna. Aga nad uurivad juba oma salli tegemise võimalusi, ka võrkpallurid teevad sama. Kuna olen ühe salle valmistava firma diiler Eestis siis oman ka vastavat infot.

      Nii palju võin öelda, et Blue Supporters salle peaksime veel Islandi mänguks saama .
      Kui palju , ei tea täpselt. Kogus on ilmselt väike alla saja.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'UUS Blue Supporters sall\'

        mõmm kui ma vähemalt yhe enne 25 okt kätte saaks broneeriks 2 tykki ära mudu aint yhe ja ma olen sulle veel 100kr sees

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'UUS Blue Supporters sall\'

          Originally posted by Devil


          mõmm kui ma vähemalt yhe enne 25 okt kätte saaks broneeriks 2 tykki ära mudu aint yhe ja ma olen sulle veel 100kr sees
          Saab tehtud ,sir.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'UUS Blue Supporters sall\'

            noojah kuidas arvate, mul on näiteks teise partii sall kus pole ühtegi jalgpalli või ejl tähist peal , seega ei ütleks ma et see on spets jalgpallisall (kuigi ma ise olen total jalgpallifänn ja muud alad huvitavad mind vähem kui 1%) ja kui kunagi satun judo võistlustele ntx :-D siis võtan selle salli kaasa .
            Ma ei saa aru teist , kadedad olete või ? lööte kohe verest välja kui telkus kossumänguajal jalkasalli näete .

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'UUS Blue Supporters sall\'

              tahaksin salli saada madmax999@hot.ee

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'UUS Blue Supporters sall\'

                tahaksin salli saada madmax999@hot.ee

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'UUS Blue Supporters sall\'

                  Kasutage võimalust ning ostke jõulukingiks viimased Blue Supporters sallid ,sest neid enam tulevikus ilmselt ei toodeta. Küsida Tallinnast Wellingtoni baarmanilt ,sest seal on nad müügil.
                  FCF Forever

                  Kommentaar

                  Working...
                  X