320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kui tellid nänni välismaalt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

    A veel selline asi, et kui on orikas ja uus särk ebay\'s, siis läheb hind ca 30-35 naela kanti. Tavaliselt.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

      Orikas jah, aga olemas on ka vuhvelus...mina leidsin pikema otsimise peale sellise särgi. Selliseid särke on võimalik tellida iga nimega, mida vaid süda soovib. Hinnaks tuleks kuskil 400-450kr. Ei tea, võrdlesin originaaliga ja ütleksin, et vahe on vaid selles, et Jenase särgi pilt on tumedam, ei muud. Aga kindlasti oleks siia oodatud kommentaarid selle särgi praaksuse kohta.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

        piraat

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

          Originally posted by eston#21
          piraat
          Ma tean, et see on piraat. Kuid piraadil ja piraadil on vahe. Mulle tundub, et tegemist on täpse koopiaga.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

            Vuffel jääb vuffliks..ei aita siin ei ussi- ega püssirohi.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

              Originally posted by Magpie


              Aga muidu, tore oleks, kui taoliseid reklaame siia veel tuleks, soovitusi ja hoiatusi. Muideks, keegi võiks rääkida sellist asja, kas on soovi mõne Inglise Liiga särgi järele (uut ma mõtlen), endal plaanis ebay\'ist tellida. Hind oleks kuskil 300-400 krooni, midagi ma ei garanteeri ja asja eestvedajaks ka ei oleks, aga ise kavatsen tellida. Lihtsalt koos tellida müne vennikese käest tuleks odavam.
              tellisid ära? ei põe kah nagu väga seda originaalihaigust, leidsin ühe manu uue võõrsil särgi koopia, mis suht odav tykk on, kuid vähemalt pildi pääl justku ok välja näeb. et kui tellisid, siis vahendad ehk oma kogemusi.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                Originally posted by fittibaldi
                tellisid ära? ei põe kah nagu väga seda originaalihaigust, leidsin ühe manu uue võõrsil särgi koopia, mis suht odav tykk on, kuid vähemalt pildi pääl justku ok välja näeb. et kui tellisid, siis vahendad ehk oma kogemusi.
                Pole tellinud ega telli ka. Asi nimelt selles, et kui hoolikamalt vaadata on ikka vahe märgatav. Nimelt oli Tooni särgi puhul peamine vahe selles, et nii Adidase kui ka klubi logo oli originaalvariandist oluliselt pisemad. Jätsin siis tellimata ja otsustasin selle raha eest vanemaid Newcastle\'i särke oma kogusse lisada. Soovitan hoolikalt üle vaadata, sest isiklikult minule kõlbaks vuhvel-variandist ainult täpne koopia...

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                  hm, teise variandina jäi mullegi silma vana sharpi logoga särk, aga selle hind oli nii naeruväärne (2.99$), et seal peab miski kala olema. Kust sa neid vanemaid särke hangid muidu?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                    Originally posted by fittibaldi
                    hm, teise variandina jäi mullegi silma vana sharpi logoga särk, aga selle hind oli nii naeruväärne (2.99$), et seal peab miski kala olema. Kust sa neid vanemaid särke hangid muidu?
                    Nonii...mina olen omale siiani hankinud Newcastle\'i 1998/99 kodusärgi, mis oli kasutamata, ja usu või mitte, selle eest maksin ma 50kr, tõsi, hiljem lisandus postikulu+maksmine veel 60...kokku sain siis orig. kodusärgi 110kr

                    Tellisin äsja omale 96/97 away särgi ja maksin selle eest 140kr koos postikuludega. Originaal ja puha.

                    Kavatsus kohe ka eelmise hooaja kodusärk osta, hinnaks kujuneb nii 250-300kr koos kõige paga. originaal.

                    Konks on selles, et need on tavaliselt kas vähekasutatud või isegi uued, aga kui inglismaal ostab iga fänn uue särgi väljatulemisel selle omale ilusti ära, siis vana jääb kappi ja sellega pole midagi teha. Odavalt müüki ja vsjoo. Nii olen mina oma kogusse praegu küll ilusa täienduse saanud.

                    www.ebay.com on koht, kust särke hangin.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                      oijaa ebay\'s on palju ilusaid asju. äkki avaldad ka saladuse, kuidas kõige käepärasem maksta tundub? paypal, cash?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                        Originally posted by fittibaldi
                        oijaa ebay\'s on palju ilusaid asju. äkki avaldad ka saladuse, kuidas kõige käepärasem maksta tundub? paypal, cash?
                        Loe läbi ebay teema natuke allpool siinsamas \"Atribuutika ning kuulutused\" alateema all. Sealt peaksid targemaks saama. Vastus olemas.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                          Originally posted by SleepWalking


                          arsenali listis keegi pakkus sellise aadressi: http://www.kitshops.com/. garantiid ei tea anda, kuna ise sealt tellinud pole. küll aga on hinnad veenvad ... arsenali täna müüki läinud särk nagu ka palju muid särke $32 = 450 eeki (ning seda lausa koos saatmisega üle maailma) ...

                          Krt....tõesti imeodav tundub!!! Keegi võix nendega ühendust saada või siis võix mõne särgi tellida...saax selle saidi kohta veits kinnitust...et ikka turvaline on mitte mingi pettus!! kes võtax asja veidi uurida!?

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'



                            Ma arvan, et oleks näiteks Inter Milani või Barca(võib-olla mõlema) särgi ostja kui keegi asja vedama hakkaks(mitme peale tellida on vist odavam ? :/). Kuidas see maksmine üldse toimuks ja kui kallis see postikulu umbes on?

                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                              Originally posted by daywalker




                              Ma arvan, et oleks näiteks Inter Milani või Barca(võib-olla mõlema) särgi ostja kui keegi asja vedama hakkaks(mitme peale tellida on vist odavam ? :/). Kuidas see maksmine üldse toimuks ja kui kallis see postikulu umbes on?

                              sa mõtled ikka sealt kitshopsist ostmist....et jeah keegi peax asja vedama..ma ise uurin seda lehte..äkki need on seal need Aasia odavamad, aga väga täpsed koopiad?? Igatahes tulex teha tellimusleht ja sinna eestlaste tellimus teele panna!!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Kui tellid nänni välismaalt\'

                                Mulle sõbrale toodi Taist üks selline odav särk. seal maksis see 200 eeku ning väga tasemel särk on igatahes(nike märk ilusti õmmeldud jne). Kui need kasvõi on sellised koopiad siis oleks ikkagi nõus ostma kuna need peaks suht tasemel olema.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X