320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andreas Andersson

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Andreas Andersson\'

    Originally posted by greenday


    Originally posted by Roberto Carlos


    Tahaks küsida teadjamate inimeste käest, et kui saadad kellegile autogrammisoovi, kas siis tuleb lisada juurde ka lisaümbrik ja tagasisaatmise raha?
    Minu teada enamasti tuleb saata S.A.S.E. ehk self-addressed-stamped-envelope. Eks siis saadad ümbriku sees teise ümbriku, millel on tasutud rahvusvaheline postitasu vms. Täpsemalt uuri postkontorist. Ühesõnaga kui mingi autogrammikoht nõuab SASE-t siis tead millega tegu.

    Aga kui seda ei lisa kas siis on midagi väga hullu ve?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Andreas Andersson\'

      Originally posted by Roberto Carlos


      Originally posted by greenday


      Originally posted by Roberto Carlos


      Tahaks küsida teadjamate inimeste käest, et kui saadad kellegile autogrammisoovi, kas siis tuleb lisada juurde ka lisaümbrik ja tagasisaatmise raha?
      Minu teada enamasti tuleb saata S.A.S.E. ehk self-addressed-stamped-envelope. Eks siis saadad ümbriku sees teise ümbriku, millel on tasutud rahvusvaheline postitasu vms. Täpsemalt uuri postkontorist. Ühesõnaga kui mingi autogrammikoht nõuab SASE-t siis tead millega tegu.

      Aga kui seda ei lisa kas siis on midagi väga hullu ve?
      Kui seda nõutud pole, siis pole hullu midagi, aga kui on, siis sulle ei saadeta midagi vastu.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Andreas Andersson\'

        mina saatsin pikka aega lihtsalt kirjad ei pand lisa marke ega midagi ni olen saand kuskil üle 20 autogrammi viimasel ajal olen hakkand e-maile saatnud ja olen kuskil 10 tagasi saand muidug mõned kirjutasid tagasi ja ütlesid et saada kiri koos lisa margiga aga jah autogrammi kogu on päris suur

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Andreas Andersson\'

          Originally posted by zoolazorts


          Originally posted by cool004


          mina saatsin pikka aega lihtsalt kirjad ei pand lisa marke ega midagi ni olen saand kuskil üle 20 autogrammi viimasel ajal olen hakkand e-maile saatnud ja olen kuskil 10 tagasi saand muidug mõned kirjutasid tagasi ja ütlesid et saada kiri koos lisa margiga aga jah autogrammi kogu on päris suur
          Ega su klaviatuuril ühtegi koma ega punkti juhtu olema?
          ei kahjuks mul vähendatud varjant ilma komade ja punkditeta

          Kommentaar

          Working...
          X