320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

KAPU pood !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

    Algselt postitas tembuu


    Kuule,võlur! Muretse mulle Kiribati rahvuskoondise särk! See juba näitab, kas ikka professionaal!
    Milline see veel välja näeb? Anna link :P
    izerman@hotmail.com

    Kommentaar


      Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

      Algselt postitas xKxAxPxUx


      Algselt postitas tembuu


      Kuule,võlur! Muretse mulle Kiribati rahvuskoondise särk! See juba näitab, kas ikka professionaal!
      Milline see veel välja näeb? Anna link :P
      Ei-ei, ei mina hakka su võluri ametit kergemaks tegema! Higista nagu Coppefiiiiiild!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

        Kui keegi on sellest Newcastle \"Nothern Rock\" originaal kodusärgist huvitatud, siis öelge, aga kahjuks pole hinda võimalus alla 1300.- teha. Niiet.. mõelge.
        izerman@hotmail.com

        Kommentaar


          Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

          Algselt postitas xKxAxPxUx


          Kui keegi on sellest Newcastle \"Nothern Rock\" originaal kodusärgist huvitatud, siis öelge, aga kahjuks pole hinda võimalus alla 1300.- teha. Niiet.. mõelge.
          Kurat, sa oled ikka röövel! Robinhuudismi(uudissõna!) pole sinus karvavõrdki!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

            Algselt postitas tembuu
            Algselt postitas xKxAxPxUx
            Kui keegi on sellest Newcastle \"Nothern Rock\" originaal kodusärgist huvitatud, siis öelge, aga kahjuks pole hinda võimalus alla 1300.- teha. Niiet.. mõelge.
            Kurat, sa oled ikka röövel! Robinhuudismi(uudissõna!) pole sinus karvavõrdki!
            Lugesin alguses, et temas pole üldse Robinhot. Ega vist muidugi pole kah, kuid see on hoopis teine jutt.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

              Oehh.. Okei.. teen siis väikse lühikokkuvõtte asjadest mis on veel alles ja mis ootavad endale uut omanikku

              Manchester Unitedi sall (Stiilis nagu Eesti sall \"Me Usume Eestisse!\"). Ülaosadesse on aga kirjutatud \"Pride Of The North\", keskel tekst: MANCHESTER UNITED ja äärtes ManU klubi logod.

              Newcastle Unitedi särk (Ees toetaja \"Northern Rock\"). Suurus M Hind: 1300.-EEK

              Varsti on võib-olla lisandumas ka Portugali kõige uuem kodusärk. Suurus XL. Kas ma seda müügile võtan oleneb soovijatest. Ühesõnaga andke märku kui midagi huvitab!

              KÕIK!
              izerman@hotmail.com

              Kommentaar


                Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

                Algselt postitas xKxAxPxUx



                Varsti on võib-olla lisandumas ka Portugali kõige uuem kodusärk. Suurus XL. Kas ma seda müügile võtan oleneb soovijatest. Ühesõnaga andke märku kui midagi huvitab!

                KÕIK!
                Nii Portugali särgist oleks huvitatud, loomulikult oleneb hinnast.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

                  Algselt postitas xKxAxPxUx


                  Oehh.. Okei.. teen siis väikse lühikokkuvõtte asjadest mis on veel alles ja mis ootavad endale uut omanikku

                  Manchester Unitedi sall (Stiilis nagu Eesti sall \"Me Usume Eestisse!\"). Ülaosadesse on aga kirjutatud \"Pride Of The North\", keskel tekst: MANCHESTER UNITED ja äärtes ManU klubi logod.

                  Newcastle Unitedi särk (Ees toetaja \"Northern Rock\"). Suurus M Hind: 1300.-EEK

                  Varsti on võib-olla lisandumas ka Portugali kõige uuem kodusärk. Suurus XL. Kas ma seda müügile võtan oleneb soovijatest. Ühesõnaga andke märku kui midagi huvitab!

                  KÕIK!
                  Sõbralik soovitus - 1300 krooni särgi eest, mis kestab veel mõned kuud enne uue tulekut ning millel puudub nimi või number... pisut paljuvõitu. Eriti kui enamikel Eesti määgidel särk olemas
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

                    Saan sinust täiesti aru, aga kahjuks ei ole särk isiklikult minu enda oma ja hetkel ei võimalda odavamalt seda müüa.
                    izerman@hotmail.com

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

                      huvitav on siinkohal kui märkida, et tallinnast saab adidase esinduskauplusest newcastle\'i särgi tuhande krooni eest ning ühe suure mündise saab veel tagasigi. mitte et ma kapu probleemist aru ei saaks, lihtsalt vaevalt sa sellest lahti saad.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

                        Tean ühte väikest Manu fänni,seega võtaks selle salli kohe ära kui ta veel olemas on.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

                          Algselt postitas xKxAxPxUx


                          Saan sinust täiesti aru, aga kahjuks ei ole särk isiklikult minu enda oma ja hetkel ei võimalda odavamalt seda müüa.
                          Miski konks peab selles loos olema. Kui särk pole sinu oma,siis su sõber püüab lihtsameelsetel foorumi külastajatel nahka üle pikkade jänkukõrvade tõmmata? Kui see siiski on tema oma, siis peaksid sina ometigi reaalset turuhinda teadma ja soovitama tal hind alla lasta, kui tal tõesti rahamured nii suured kaelas. Kui tema tahab sinu käest 1000 ja sina võtaksid 300 vahelt siis oled ikka rumal küll.
                          Kui see on siiski sinu oma siis.....
                          Tundub, et su äri läeb allamäge! NUFCi särgist sa selle hinnaga lahti ei saa ja Kiribati särki pole sa mulle muretsenud. Pakkumise-nõudmise vahekord polegi nii mõnus nagu mõni teine.....

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

                            Algselt postitas tembuu


                            Algselt postitas xKxAxPxUx


                            Saan sinust täiesti aru, aga kahjuks ei ole särk isiklikult minu enda oma ja hetkel ei võimalda odavamalt seda müüa.
                            Miski konks peab selles loos olema. Kui särk pole sinu oma,siis su sõber püüab lihtsameelsetel foorumi külastajatel nahka üle pikkade jänkukõrvade tõmmata? Kui see siiski on tema oma, siis peaksid sina ometigi reaalset turuhinda teadma ja soovitama tal hind alla lasta, kui tal tõesti rahamured nii suured kaelas. Kui tema tahab sinu käest 1000 ja sina võtaksid 300 vahelt siis oled ikka rumal küll.
                            Kui see on siiski sinu oma siis.....
                            Tundub, et su äri läeb allamäge! NUFCi särgist sa selle hinnaga lahti ei saa ja Kiribati särki pole sa mulle muretsenud. Pakkumise-nõudmise vahekord polegi nii mõnus nagu mõni teine.....
                            Selle särgi müügi suhtes pole ma endale mingeid eesmärke seadnud ning see isegi eriti ei kõiguta mind kui ma sellest lahti ei saa.
                            izerman@hotmail.com

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

                              OK.. muidu eespool kusagil mainitud, et müügil ka S suuruses Nike dressid. Kes siis on huvitatud, pildid saan saata läbi MSNi.
                              izerman@hotmail.com

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'KAPU pood !!\'

                                kahjuks jääb kaup katki...
                                ekskjuusmi
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X