320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännipusad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Fännipusad\'

    Naks ja poes käidud..
    Hea mõte oli muidugi need Hiiu pubisse müüki panna. Logo üle viriseks muidugi . Aga eks idee nimel tuli alla neelata..

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Fännipusad\'

      Algselt postitas supporter


      Alati leidub neid ,kes tahavad targutada või siis kuidagi moodi kaupa halvustada ja maha teha,mõeldes välja suvalisi numbreid .Enamuses on need inimesed kas kadedad,omavad puudulikku infot või ei ole neil lihtsalt raha
      Omaniku on leidnud juba üsna suur kogus pusasid ja ühtegi nurinat pole kuulnud ,sest hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. . Tänasest on ka uue kujundusega mudeleid tulemas ja osta saate neid enne Slovakkia ja Venemaa mänge ,kas siit tellides või siis juba vahetult enne mängu Arenalt ,kus uus toodang on müügil.
      Loomulikult! Kõik, kes sinuga nõus ei ole ja sulle mingi rämpsu eest 2-3 kordset hinda ei taha maksta, on kadedad! Ma arvan, et sa oled juba märganud, et terve elu on kõik olnud sinu peale kaded. See on loomulik, see tähendab, et sa oled teistest parem ja osavam.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Fännipusad\'


        Mis nänniärisse tervikuna puutub, siis on üsna mõistetav, et keegi,kes sellega tegeleb võiks ka ise väikse kasumi saada. Mina olen nõus talle seda maksma, sest selle taga on reaalne töö.. Või te kujutate ette, et näiteks NUFC müüb oma särke alla omahinna??
        Selle on samamoodi kokku pannud kolmanda maailma lapstööjõud(uups..) Ja kui sellest veel mingi osa jalgpalli tagasi läheb, siis seda parem.
        Pole mõtet siin mitmendat postitust järjest vinguda nagu külaeit.. Kui tegelikult osta ei taheta siis on 10 kr. kah kallis..
        Kui rahaliselt ei võimalda, palu teha omale personaalne allahindlus näiteks..

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Fännipusad\'

          Angeli klubi T-särk maksab viis sotti. sellel hinnal puudub igasugune seos särgi toomishinnaga. seda ostes toetad sa mingit üritust, mitte ei osta endale särki.

          fännipusa ei ole mingi abort, et vaatad, kus odavamalt saab ja kui ikkagi kallis on SIIS EI TEE SEDA!
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Fännipusad\'

            Algselt postitas Lapeteus


            Nagu esimeses postituses kirjas, saan ma aru, et plaan on toetada ka lastejalgpalli. Seega ei paista olevat tegemist äriprojektiga ning turuhinnast 100-200 krooni mingi toote eest rohkem maksta pole palju, kui teenitud raha kulutatakse üllatel eesmärkidel.
            Virisejaid leidub muidugi alati.

            Üks küsimus oleks ka, on see kapuutsiga pusa paksust materjalist või on see selline õhuke fliisi materjal?
            Tootjate poolne idee on parimate noorte autasustamine erinevate toodetega aga hetkel ootame veel EJL-i ettepanekuid.
            Materjal on selline ,et kui koondise särgi või õhukese sviitri alla paned siis vaatad kevadised ja sügisesed mängud ära.(70% puuvill ja 30% midagi muud). Väike naps aitab ka soojapidavusele kaasa!
            Kui kaup juba Slovakkia mänguks otsa ei saa siis Vene mängul saab samuti osta.Huvi on üle ootuste suur ja karta on ,et enne Vene mängu ei jõua juurde tellida.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Fännipusad\'

              pusad olid küll ikka üllatavalt ilusad ja kena.
              soovitan(y)
              ostan ka ise,kui kuualgus käes...(ma loodan:P )
              Parem georg otsas kui Paul keres.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Fännipusad\'

                Kus on kunn siis kui teda kõige rohkem vaja on?
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Fännipusad\'

                  saksas
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Fännipusad\'

                    Algselt postitas marcello


                    Kus on kunn siis kui teda kõige rohkem vaja on?
                    Nüüd olen saksast tagasi ja homme saab pusasid ja muud kama juba staadionilt osta
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Fännipusad\'

                      Algselt postitas fittibaldi


                      Esimene toode uuest Blue Supporters - Go, Estonia, Go fänniriietuse sarjast on tänasest saadaval.



                      Tegelikult juba teine, kui pidada riietusesemeks ka salli, mis jõudis turule juba Läti-Eesti mänguks. See on alles algus tervele sarjale uutele fännitoodetele, mille ülesandeks Eesti jalgpallisõber mugavalt, moodsalt, soojalt ja kvaliteetselt riidesse panna. Üks soov on toetada ka laste jalgpalli.

                      Lähenevaid mänge oodates ja aknast välja vaadate tekib tahes-tahtmata mõte, et mida sinist küll 26. ja 30 märtsil selga panna.

                      Aga palun - siin ta on:

                      Soe ja kvaliteetne puuvillane pusa (70%puuvill+30%polüester), mille rinnale on tikitud originaalne Blue Supporters - Go, Estonia, Go embleem.



                      Pusasid on kahte sorti.

                      1. Kapuutsiga ja taskutega suurustes M,L.XL,XXL hind 425.-


                      2. Kapuutsita, ümara kaelusega suurustes S,M,L,XL,XXL hind 400.-


                      Kõigele lisaks saavad esimesed 25 ostjat-tellijat tasuta Eesti-Venemaa märgi ning soovi korral tasuta trükkida seljale oma nime ja numbri.

                      Pusade, märkide ja sallidega on füüsiliselt võimalik tutvuda Hiiu Pubis, kust neid saab samadel tingimustel kohapealt osta. Väljastpoolt Tallinna tellijatele lisanduvad postikulud. Tellimused saata: bluesupporter@hot.ee

                      Ole kiire ja hangi endale kohe uus fantastilise väljanägemisega esimene fännitoode tervest Blue Supporters - Go, Estonia, Go sarjast ja tule staadionile!
                      Jälgi infot ja ära maga, sest uued tooted on peatselt tulemas.
                      Enne põtra minekut täiendage oma fännivarustust natuke soojema kraamiga.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Fännipusad\'

                        Algselt postitas fittibaldi
                        Ole kiire ja hangi endale kohe uus fantastilise väljanägemisega esimene fännitoode tervest Blue Supporters - Go, Estonia, Go sarjast...
                        Ja ma veel tahtsin küsida, miks nad nii õnnetud välja näevad...
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Fännipusad\'

                          Algselt postitas Scooter


                          Algselt postitas fittibaldi
                          Ole kiire ja hangi endale kohe uus fantastilise väljanägemisega esimene fännitoode tervest Blue Supporters - Go, Estonia, Go sarjast...
                          Ja ma veel tahtsin küsida, miks nad nii õnnetud välja näevad...
                          p2riselus on nad palju kobedamad, ise olen v2ga rahul... super soe on kah...
                          soovitan soojalt
                          jalgpall pole elu, vaid suur osa me elust !!!

                          Kommentaar

                          Working...
                          X