320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Playerhistory.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

    Algselt postitas Wotan77


    Kas äkki oleks eestimees\'lt võimalik seda statistikat ka saada? Mul oleks seda hädasti vaja...
    ma ei jaga oma database välja - copyright @ me - aga milleks sul vaja seda nii hädasti on?

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

      Algselt postitas eestimees


      Algselt postitas Wotan77


      Kas äkki oleks eestimees\'lt võimalik seda statistikat ka saada? Mul oleks seda hädasti vaja...
      ma ei jaga oma database välja - copyright @ me - aga milleks sul vaja seda nii hädasti on?
      Copyright @ playerhistory.com pigem .

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Playerhistory.com\'

        Algselt postitas raido


        Algselt postitas eestimees


        Algselt postitas Wotan77


        Kas äkki oleks eestimees\'lt võimalik seda statistikat ka saada? Mul oleks seda hädasti vaja...
        ma ei jaga oma database välja - copyright @ me - aga milleks sul vaja seda nii hädasti on?
        Copyright @ playerhistory.com pigem .
        ära tee nalja raido

        Kommentaar


          #19
          Madalamate liigade kohta on seal küll jube vähe.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Erko Vaata postitust
            Madalamate liigade kohta on seal küll jube vähe.
            sellepärast et neid pole veel lisatud isegi eesti nsv statsid on olemas 1970-1991

            Kommentaar


              #21
              On sul infot, et palju Eestist neid rahalisi toetajaid on, kes on selle krõbeda hinna ära maksnud? 19$ kuus on ikka vähe palju ma leian. Muidugi tuleneb see vist sellest, et on rikkamaid ja vaesemaid riike ja hind peab ju kõigile sama olema. Iseenesest jah koht väga huvitav ja kõik, aga pole sellist raha võtta, et iga kuu sellist hinda maksta.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Erko Vaata postitust
                On sul infot, et palju Eestist neid rahalisi toetajaid on, kes on selle krõbeda hinna ära maksnud? 19$ kuus on ikka vähe palju ma leian. Muidugi tuleneb see vist sellest, et on rikkamaid ja vaesemaid riike ja hind peab ju kõigile sama olema. Iseenesest jah koht väga huvitav ja kõik, aga pole sellist raha võtta, et iga kuu sellist hinda maksta.

                ei ole infi ja ei huvita ka see

                Kommentaar

                Working...
                X