320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

putsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga, kas keegi teab, kust viisusi saada?

    Kommentaar


      Algselt postitas ian. Vaata postitust
      Aga, kas keegi teab, kust viisusi saada?
      Venemaalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
        Õige, minuarust ka, ise situs, ise vastutab, niikuinii poed panevad niipalju asjade tegelikele hindadele juurde

        Ja müüjad saavad kõik selle raha endale eks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Erko Vaata postitust
          Ja müüjad saavad kõik selle raha endale eks?
          MHM, midavittu sa ajad, miks sa mingit paska pead ajama, enda viga ju kui ei suuda tähtsatele asjadele tähelepanu pöörata..

          Kommentaar


            Algselt postitas Zavjalov Vaata postitust
            MHM, midavittu sa ajad, miks sa mingit paska pead ajama, enda viga ju kui ei suuda tähtsatele asjadele tähelepanu pöörata..
            Anna andeks, aga katsu olla. Elementaarne, et ostja juhib sellele ise tähelepanu.

            Kommentaar


              Mitte, et mind väga kõigutaks, aga ma olen miskipärast üsna kindel, et 8 inimest 10-st ei juhiks sellele tähelepanu ning marsiks rahuloleva näoga poest minema.

              Kommentaar


                sorrrri kutid, homme lähen tagasi.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Mitte, et mind väga kõigutaks, aga ma olen miskipärast üsna kindel, et 8 inimest 10-st ei juhiks sellele tähelepanu ning marsiks rahuloleva näoga poest minema.
                  kahjuks küll jah. kaks nendest võib leida juba sellest topikust. üks juba jalutas ja teine ootab võimalust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas san4ez Vaata postitust
                    kahjuks küll jah. kaks nendest võib leida juba sellest topikust. üks juba jalutas ja teine ootab võimalust.
                    Loe minu postitus korra veel mõttega läbi ja siis saad aru, mis sinu vastuses valesti on

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Loe minu postitus korra veel mõttega läbi ja siis saad aru, mis sinu vastuses valesti on
                      *pets you*

                      Kommentaar


                        Kus tallinnas asuvas poes on kõige parem putsade valik?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Kus tallinnas asuvas poes on kõige parem putsade valik?
                          Sportland Jalgpall(Lillekülas) või Neto Sport kauplused(Järvel ja Ülemistes)

                          Kommentaar


                            uued putsad nike total 90 shift plus tf: http://www.soccer.com/Images/Catalog...00/3151436.JPG

                            Kommentaar


                              Algselt postitas san4ez Vaata postitust
                              kahjuks küll jah. kaks nendest võib leida juba sellest topikust. üks juba jalutas ja teine ootab võimalust.
                              Mis sa tõesti tahad väita, et sa ei ütleks ära 500 kroonist, mis sulle niisama kätte tuleks, vaid näitaksid müüale ta vea ette?
                              Huiatki, ma võin mürki võtta, et sa jalutaks rahulolevalt poest minema.

                              Kommentaar


                                Terviseks siis. Tänapäeva Eestis võib see muidugi üllatav tunduda, aga kujutad sa ette, on ka ausaid inimesi olemas. Tegelikult muidugi huiake igal rindel edasi ja tehke vahelt, kus vähegi saab, kuidas me muidu Euroopa rikkamate riikide toppviide pääseme.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X