320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM valikmängude piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Müüa Venemaa mängu pileteid!

    250.- tükk!
    Helista,ma olen huvitatud.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      müüa venemaa-england mängu piletid.

      Kommentaar


        Müün Eesti - Inglismaa pileti.

        Tegu on sektoriga mis jääb inglaste tribüüni kohale.

        Pakkumised oodatud PMi.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Hakkame siis otsast peale............

          Ostan 3 piletit Eesti -Inglismaa mängule.
          Hinda küsib piletit müüv isik.
          Kes loodab ratsa rikkaks saada ja pileti eest 1500 krooni küsib,see pangu ennast põlema ja mind ärgu palun tülitagu .

          Ahjaa,et kaks piletit peaks kõrvuti olema(st. et ühe inimese käest osta)....kolmas pilet ei pea teistega kõrvuti olema.

          56-495-518
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            Ka minul oleks soovi ühele piletile Eesti - Inglismaa mängule, hinna pakub see kes piletit müüb, kuid üle 400.- krooni ma maksma ei hakka, niiet arvestage sellega
            Kuid kui siiski leidub toredaid inimesi, kes oleksid nõus mulle taolise hinna eest seda piletit müüma, siis kas PM või 56172414

            Kommentaar


              Ma küsin miljoni
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Siis võtaks kaks

                Kommentaar


                  Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                  Hakkame siis otsast peale............

                  Ostan 3 piletit Eesti -Inglismaa mängule.
                  Hinda küsib piletit müüv isik.
                  Kes loodab ratsa rikkaks saada ja pileti eest 1500 krooni küsib,see pangu ennast põlema ja mind ärgu palun tülitagu .

                  Ahjaa,et kaks piletit peaks kõrvuti olema(st. et ühe inimese käest osta)....kolmas pilet ei pea teistega kõrvuti olema.

                  56-495-518
                  2 on kõrvuti olemas. 1500 ei taha aga pakkumine ees 1000 peal.

                  Kommentaar


                    Aga ühe eest tahaksid 500.-?

                    Kommentaar


                      Ärge olge nii kuradima optimistlikud, olge optimistlikud minu poolt vaadates ehk siis arvestama sellega et see on siiski tüki mitte komplektihind

                      Kommentaar


                        Hangelajad ahju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Refieus Vaata postitust
                          2 on kõrvuti olemas. 1500 ei taha aga pakkumine ees 1000 peal.
                          Ei saa miskipärast pm-i saata........kuid tore oleks kui sa helistaksid mulle või paneksid pm-i mulle oma numbri,helistan siis ise.
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Tuttav soovib piletit Inglismaa mängule(Eestis ikka) ja on nõus maksma 500 kr.Kellel on pakkuda meilige chewbacca@hot.ee

                            Kommentaar


                              Mu sõbrad sooviksid osta pileteid Eesti Inglismaa mängule. Hind pole oluline. Meilige chriz_y@hotmail.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FallOutGirl Vaata postitust
                                Mu sõbrad sooviksid osta pileteid Eesti Inglismaa mängule. Hind pole oluline. Meilige chriz_y@hotmail.com
                                Tegelt?.........
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X