320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM valikmängude piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    ei olegi tahtijaid? tõstan hinda 20le kilole
    ...no juutide äri baseerub alati sellel et kui äri ei lähe - tõstame hinda - seega mina sooviks oma piletitest lahti saada 20 200.-/tk. Odavamalt lihtsalt ei kannata!
    RummaBastards!

    Kommentaar


      Kui maksad 2*10 000EEKi on 2 piletit fännitribüüni keskel sinu omad.

      tel. 50 68209

      Kommentaar


        Täitsa tore vaadata kui kallis ja oluline on Eesti jalgpall inimestele

        Tooks siia juurde väikese võrdluse - järgmise aasta EM'i poolfinaalipilet sai just soetatud 2900 EEK'i eest (ametlik hind).
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          Algselt postitas gianluca Vaata postitust
          Täitsa tore vaadata kui kallis ja oluline on Eesti jalgpall inimestele

          Tooks siia juurde väikese võrdluse - järgmise aasta EM'i poolfinaalipilet sai just soetatud 2900 EEK'i eest (ametlik hind).

          Mina ka ei saa aru inimestest kes on nõus maksma ametlikult Flora-Kuressaare mängu eest 40 krooni. Selgelt palju makstud, mu arust
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Soodsamalt on ka võimalik saada, tuleb soetada endale FCF-i hooajapilet
            tulevik on tunni aja pärast

            Kommentaar


              Algselt postitas gianluca Vaata postitust
              Soodsamalt on ka võimalik saada, tuleb soetada endale FCF-i hooajapilet

              Samuti oli võimalik soetada soodsamalt Eesti-Inglismaa pilet (soetades kogu valiktsükli piletid korraga).

              Kapitalistlikus ühiskonnas juba on kord nii, et mida suurem on nõudlus, seda kõrgem on ka hind.Ma küll ei näe põhjust miks mitte müüa kallilt oma Eesti-Inglismaa pilet kui selle saadud raha eest saad edasi-tagasi lennukipiletid Londonisse+ Inglismaa-Eesti mängu pileti.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Samuti oli võimalik soetada soodsamalt Eesti-Inglismaa pilet (soetades kogu valiktsükli piletid korraga).

                Kapitalistlikus ühiskonnas juba on kord nii, et mida suurem on nõudlus, seda kõrgem on ka hind.Ma küll ei näe põhjust miks mitte müüa kallilt oma Eesti-Inglismaa pilet kui selle saadud raha eest saad edasi-tagasi lennukipiletid Londonisse+ Inglismaa-Eesti mängu pileti.
                .. ja mina oma maja valmis ehitatud
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  kellelgi üks pilet üle on (kerge raha eest) siis andke teada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Mina ka ei saa aru inimestest kes on nõus maksma ametlikult Flora-Kuressaare mängu eest 40 krooni. Selgelt palju makstud, mu arust
                    , Rein!

                    Kommentaar


                      Müüa 2 piletit Eesti-Inglismaa mängule 1.sektoris rida 13,kohad 11,12.
                      Mis hinda pakute?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas leon Vaata postitust
                        Müüa 2 piletit Eesti-Inglismaa mängule 1.sektoris rida 13,kohad 11,12.
                        Mis hinda pakute?
                        Pakkun 2000 kr pilet eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas leon Vaata postitust
                          Müüa 2 piletit Eesti-Inglismaa mängule 1.sektoris rida 13,kohad 11,12.
                          Mis hinda pakute?

                          25 000 krooni ühe pileti eest.

                          Kommentaar


                            Müüa kaks piletit Eesti-Horvaatia mängule. Elisa tribüünil, rida 7. Hind 350 krooni/tk.
                            Täpsem info 51967444
                            Last edited by KAKI; 23.05.07, 08:11. Põhjus: müüdud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas leon Vaata postitust
                              Müüa 2 piletit Eesti-Inglismaa mängule 1.sektoris rida 13,kohad 11,12.
                              Mis hinda pakute?
                              kas liisinguga saab?

                              Kommentaar


                                Eesti-Horvaatia VIP-piletid müügis oksjonil!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X