320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM valikmängude piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tõnis, kui sa kusagil jotsi viskad siis ikka küsid kah üle kas tibi jotsitulu deklareerib?

    Kommentaar


      üldiselt ei suuda ma herr jotsi visata, ta on must tugevam :P

      aga noh ära seleta, tahan mölisen tahan ei mölise

      edit: mul vaja 10k enne estonit täis saada :P

      Kommentaar


        Arusaadav. Keep on gõuing

        Well, I need some fucking TICKETS! Number on sama - 5171043

        Kommentaar


          Algselt postitas Refieus Vaata postitust
          Arusaadav. Keep on gõuing

          Well, I need some fucking TICKETS! Number on sama - 5171043
          ikka maksad ainult 800 tk eest? lapsemäng, selle raha eest ostaks ise küll ja küll

          Kommentaar


            Tegelt mulle tundub et siin käib ikka väga väga väike hangeldamine, ilmselt pooled inimesed ei kujuta ettegi mida see tõeline hangeldamine tähendab
            Ja EJL käitus väga õieti, kui oleks need piletid vabamüügis olnud vat siis oleks ehk nati ka hangeldamist nähtud, hetkel on see kõik siin üks suurte poiste liivakast, kus tore kooke vorpida

            Kommentaar


              Est-Eng

              Mul tulid selle hangeldamise jutu peale jubedad süümekad. Eks inimestel on erinevad põhjused, miks müüa. Mina näiteks hindasin oma fänlust hooaja alguses üle. Mängud pole ka just ka motivatsiooni lisanud. Meie tippmängijad on pidevalt otsustavatest mängudest kõrval. Pohlakul on mingid afäärid. Jubedalt igasugust jura jalgpalli ümber tavavaataja jaoks. Mul on seda niigi piisavalt. Nüüd võib kriitik öelda, et mis sa virised, õpi paar laulu ära, pane särk selga ja mine staadionile omasid innustama. Aga kas enne oli muna või kana? Fänn või jalgpall? Ma arvan, et enne võiks ikka jalgpall olla.

              Sorri aga jätkuvalt on pilet müügis ja kui huvi on, siis sõbra oma ka. Kõrvuti ja fännitribüünil, 8 rida, head kohad. Aga palun, 2000 eeki tk või parim pakkumine summit@hot.ee.

              Proud supporter of JK Kalev.

              Kommentaar


                eesti - inglismaa

                pakkuda 2 piletit sektor1, rida 1, pileti hind 1400 kr/tk
                kui huvi saada mail zuuzike@hot.ee

                Kommentaar


                  Mul on 1 pilet müügiks.

                  Eesti - Inglismaa

                  2.Värav, IV sektor
                  Rida 8, Koht 184

                  1300.- oleks siis hinnaks

                  Kui kellegil huvi siis telefoni number on 56658589!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    ikka maksad ainult 800 tk eest? lapsemäng, selle raha eest ostaks ise küll ja küll
                    Jap täpselt. Kui on head kohad ning kõrvuti siis võib maksta up to 1200 isegi. 2 piletit on veel vaja siis on tänane vajadus rahuldatud.

                    Samas tuletan müüjatele meelde, et homme läheb ühel hetkel kogu protsess teie jaoks kriitiliseks ning müüte tunduvalt odavamalt oma pileteid ja saate väiksemad summad kui varem. Lihtsalt mõelge ja julgege tunnistada et müüsite odavamalt kui lootsite ja ärge tulge mõnd sõbra juttu ajama

                    Kommentaar


                      Kellelgi armsal inimesel pole mõnd piletit pakkuda? :$ Niimoodi, et päris 3000.- ei tahaks maksta. Ma jääks hästi palju võlgu! :$

                      Kommentaar


                        Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                        Kellelgi armsal inimesel pole mõnd piletit pakkuda? :$ Niimoodi, et päris 3000.- ei tahaks maksta. Ma jääks hästi palju võlgu! :$
                        võlgu ei tohi jääda, ikka maksa ära oma pileti eest!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          võlgu ei tohi jääda, ikka maksa ära oma pileti eest!
                          Mh, vabandust ega ma päris nii ei mõelnudki.

                          Kommentaar


                            loomulikult. Aga noh 3000 vist ei peagi välja käima.. 1300-1400 küsivad ainult. Äkki teevad soodukat ka kui sa väga ilus oled

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              loomulikult. Aga noh 3000 vist ei peagi välja käima.. 1300-1400 küsivad ainult. Äkki teevad soodukat ka kui sa väga ilus oled
                              Aga mul oleks täitsatäitsa nüüd kohe vaja teada, kas mõni armas inimene tahab mõne armsa hinna eest piletit müüa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                                Aga mul oleks täitsatäitsa nüüd kohe vaja teada, kas mõni armas inimene tahab mõne armsa hinna eest piletit müüa.
                                Ehehhe naiselikud nipid ....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X