320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM valikmängude piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hädasti hädasti oleks Inglismaa mängule piletit vaja.

    Kommentaar


      Kõige lihtsam viis kohapeal mängu näha on ilmselt Falcki tööle minna ja loota et ametikõrgendus viib kohapeale mängu turvama!!!
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas alarh Vaata postitust
        aga ainult venemaa?

        //alar.

        Mul oleks 2 venemaa piletit! Tuntub et endale see kuupäev ei sobi, aga pean veel üle vaatama, aga viimasele hetkele ei soovita ikka jätta ...muidu praegu arvan et müüksin ära need

        Kommentaar


          mis sektoris ja palju rulli tahad?

          Kommentaar


            ... mul oleks hädasti tarvis 2 piletit Tallinnas toimuvale EST vs CRO mängule suvi 2007a. Sõbrapoiss oma horvaatitarist abikaasa ja pisipojaga tahab esmakordselt statkale jalgpalli vaatama tulla. Aitame siis teda eksju.
            Hind : max. 250.-/tk.
            Ettetänades,
            J.
            RummaBastards!

            Kommentaar


              Minult saaksid ühe pileti. Kahjuks olen ise Eestist ära tol päeval.

              PS. sul on vist privaatsõnumid seadetest ära keelatud, tahtsin sulle PM-i saata, aga ei lubanud millegipärast.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                Minult saaksid ühe pileti. Kahjuks olen ise Eestist ära tol päeval.

                PS. sul on vist privaatsõnumid seadetest ära keelatud, tahtsin sulle PM-i saata, aga ei lubanud millegipärast.
                ...suured tänud pakkumast. Aga phmt. nad soovivad kokku istuda, seega oleks hea kui oleks 2 kõrvuti kohta...see on vist keeruline?
                Need privaatsõnumid jah peale selle soccerneti reformimist on paigast ära st. ma ei oska neid aktiveerida vms.
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  vali kontrollpaneelis seadete alt "muuda seadeid" -> "messaging & notification" -> "private messaging" -> ja tee linnuke kasti "luba sõnumite saatmine".
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    futboliit müüd siis pileteid?

                    Kommentaar


                      Sooviks 2 piletit Eesti - Venemaa mängule..Kes pakkuks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futboliit Vaata postitust
                        Mul oleks 2 venemaa piletit! Tuntub et endale see kuupäev ei sobi, aga pean veel üle vaatama, aga viimasele hetkele ei soovita ikka jätta ...muidu praegu arvan et müüksin ära need
                        pmst, palju tahaxid raha? ja koht ka siis juba

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lyoni fänn Vaata postitust
                          futboliit müüd siis pileteid?
                          Ikka müün.

                          Ja mina pakun 2 piletit venemaa mängule.

                          V sektor ja rida 9. koht 259 ning teine pilet VI sektror ja ka rida 9, koht 315

                          Kuna paistab rohkem tahtjaid olevat siis ootan parimat pakkumist

                          Kommentaar


                            Mõlemad otsakohad lõunatribüünil. Küljekohti ei ole kellelgi pakkuda?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futboliit Vaata postitust
                              Ikka müün.

                              Ja mina pakun 2 piletit venemaa mängule.

                              V sektor ja rida 9. koht 259 ning teine pilet VI sektror ja ka rida 9, koht 315

                              Kuna paistab rohkem tahtjaid olevat siis ootan parimat pakkumist
                              Kas see on eesti fännide sektor?

                              Kommentaar


                                jah, jalgpallihaigla tribüün

                                Kommentaar

                                Working...
                                X