320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro-Direct Soccer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Varbamees Vaata postitust
    Kui sa numbrit tead, siis mine Royal Maili kodulehele ja sisesta see nr sinna tracking kasti, seal siis peaks olema et kus ta parajasti asub, kui see ei toimi siis ei oska öelda. Peaks tulema tavaliselt u nädalaga. Teiste postiteenustega mul kogemust pole olnud.
    Sa ilmselgelt ei lugenud mu postitust. Essa leht nõuab 13-, teine 10- ja kolmas 8-kohalist tellimisnumbrit, AGA mul on 7-kohaline
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      #77
      Ei jaksanud jah päris läbi lugeda, proovi kõigisse sisestada ja kui kuskilt vastust ei anna siis kontakteeru nendega, või oota.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Varbamees Vaata postitust
        Ei jaksanud jah päris läbi lugeda, proovi kõigisse sisestada ja kui kuskilt vastust ei anna siis kontakteeru nendega, või oota.
        Nii tegingi, olen juba eilsest vastust oodanud. Ehk laheneb see asi. Pole nendega elusees nii palju jama olnud, olgugi et ma püsiklient seal olnud
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          #79
          Kellel huvi lähiajal Sportsdirect'ist tellida?
          Oleks tarvis pisut kraami tellida, aga mitte piisavalt, et koos postikuluga end ära tasuda.
          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas cobras Vaata postitust
            Kellel huvi lähiajal Sportsdirect'ist tellida?
            Oleks tarvis pisut kraami tellida, aga mitte piisavalt, et koos postikuluga end ära tasuda.
            Ma homme tellin
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              #81
              No, ma ei tea.. Tegin siis krediitkaardiga tellimuse ära ja tuli kiri, et tellimus läbib 'security check'i'. Nii, ootasin paar päeva ja nüüd tuli taas tuttav kiri:

              Unfortunately the card used for this order was declined by the card issuer (this can be for many reasons such as details held at the bank not matching the details given or the card has expired or an error on the details you have provided to us) and we are therefore unable to process your order.


              Kirjutasin neile siis kirja ka ja küsisin, et mis värk on, pole veel vastust saanud.. Oskab keegi aidata?

              Kaart kehtib ning andmed sisestasin ka õieti, niiet seal probleemi pole.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas cobras Vaata postitust
                Kellel huvi lähiajal Sportsdirect'ist tellida?
                Oleks tarvis pisut kraami tellida, aga mitte piisavalt, et koos postikuluga end ära tasuda.
                Mu sõber on huvitatud - asukoht Tartu.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar

                Working...
                X