320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti v Inglismaa 6/6/07

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas eino112
    bläbläbläää
    No nii. Jällegi, ei tahaks siin jaamakorraldajat mängida, aga nüüd oleks küll tagumine aeg kellelgi adminnidest midagi ette võtta/välja mõelda, et selliseid "esimesi" poste võimalikult vähe tuleks nagu eelmine. Ideaalis muidugi üldse mitte, aga see vist rohkem helesinine unistus... Enivei on Eesti koondise alamfoorum on küll selliste teemade jaoks see kõige viimane koht. Puhas õnn, et kaks esimest Albionilt siia tee leidnut on vähemalt pealtnäha mõistlikud tegelased olnud, aga vana skeptikuna ma küll kardan, et kauaks see nii ei jää. Ja iseküsimus, kas sellist äritsemist (mida ostuhinnast kallimalt müümine kahtlemata on) üldse siin foorumis niiväga teostama peaks. Aga eks see viimane on muidugi juba puhtalt minu arvamus, kui enamus leiab, et las olla, siis ei hakka ka kisa tõstma.

    Igatahes, üks varasem suht-koht samasisuline teema on juba olemas (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=4858), seal juba õige mitu ideed olemas ja teravamad pliiatsid võivad ju alati kasvõi siiasamasse omi mõtteid lisada. Hea mitu kuud veel mänguni aega, kui midagi ette ei võta, siis selle ajaga jõutakse foorum põhjalikult ära läbustada. Ja kõige hullem, et seda ei pruugigi teha mitte niivõrd inglismannid, vaid kohalikud töllid...
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      #17
      Õige, müügiteemade koht on kuulutuste alamfoorumites.

      Kommentaar


        #18
        ei saanud aru miks mu postitus ära kustutati aga ikkagi

        I have 1 ticket to sell please leave your price offers to: eints@hot.ee

        SOLD!

        Kommentaar


          #19
          I think have 1 ticket to sell please leave your price offers to: timka.plaza@mail.ee

          Kommentaar


            #20
            I´ll have 2 tickets to sell!! So,send your offer to tommi1971@hotmail.com



            SOLD!!

            Kommentaar


              #21
              Oleksin huvitatud ühest piletist, mis hinnaga oleks keegi nõus müüma?

              Kommentaar


                #22
                sokutaks teemasse ka väikse teemakohase reklaami
                nimelt JH apteegis müügil sall, mis kajastab eesti eelolevaid mänge inglismaaga
                salli ise näeb siit


                kellel huvi, siis andke aga teada
                stiff
                Jalgpallihaigla liige

                Kommentaar


                  #23
                  Müün pileteid, hinda pakkuge PMi teel!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X