320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homie, panin tellimuse privasse sulle.
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas aandres Vaata postitust
      vat ei oska öelda, ise tallinnasse satun väga harva
      see on selle hooaja disainiga, nii et ma pead ei anna, et täpselt sellist on, aga seal poes on barca, arsenali, manu, juve asju küll erinevaid. mu meelest, kui belgia mängul käisin, siis juve oma oli küll selline olemas seal. siis peaks barca ka olema. lase mõnel tln sõbral uurida äkki.
      “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

      Kommentaar


        aitäh, eks uurin.

        Kommentaar


          seda Barca kudumit ei ole minu kaudu saada kahjuks.



          P.S. kas kõik uuemad tellijad saaksid oma tellimused visata mulle meilile mart.parind@gmail.com ? oleks jube hea, mudu on üks puder ja kapsad, ei saa aru enam, kes mida tahab.

          Kommentaar


            aga keegi oskaks öelda, et kas Adidase M särk läheb selga mulle kui ma 184,6 cm pikk ja kehaehituselt mitte nii väga lai ega ka väga kõhna?
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              aga keegi oskaks öelda, et kas Adidase M särk läheb selga mulle kui ma 184,6 cm pikk ja kehaehituselt mitte nii väga lai ega ka väga kõhna?
              ma olen keskmise kehaehitusega 180cm pikk ning mulle on adi M paras. see 4,5cm ei tohiks vast väga mõjutada.
              “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

              Kommentaar


                Kuidas kätte saada ja kui ise järgi tulla siis kuhu ?

                Tahaks teada, Rooney 10 Man Unitedi 2009/2010 hinda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orly Vaata postitust
                  Kuidas kätte saada ja kui ise järgi tulla siis kuhu ?

                  Tahaks teada, Rooney 10 Man Unitedi 2009/2010 hinda.
                  ma saadan postiga ju kõigile...aga kui sa ilmutad tohutut initsiatiivi, sis eks sa võid Võrru ka sõita...sinu särk maksab ilmselt 450 eek.

                  Kommentaar


                    särgid pole ikka tulnud? maru kaua läheb seekord
                    “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                    Kommentaar


                      hei, lisaks ühe särgi veel oma tellimusse.

                      NFL, Baltimore Ravens #27 Ray Rice .
                      kas siis lilla, valge või must - eelistus järjekord.

                      Kommentaar


                        Interi kodusärke ka müüa? Kui jah, siis mis hinnaga?

                        Kommentaar


                          tellin lilla Ravensi Rice'i ära...USA liigade tellimus on koos nüüd
                          Interi kodusärki on loomulikult müüa, hind varieerub vahemikus 400-500, oleneb sinu nõudmistest.
                          Särgid peaksid iga minut jõudma, alati on siuke seis...ühesõnaga, mingid tohutud probleemid olid mingi hetk sellega, igatahes nad tulevad kindlasti!

                          Kommentaar


                            ega ma ei muretsegi. ma olen kokku mingi 7 särki vist siitkaudu tellind. kunagi pole probleeme olnud ses suhtes. lihtsalt see ajaline kõikumine on teinekord suurem. ma vaikselt muretsengi nüüd, kas selle milani ikka saab jõuludeks kätte. jõulud niikuinii kiire aeg.
                            “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                            Kommentaar


                              kui võimalik, lisaks ühe tellimuse veel

                              Philadelphia Eagles , Donovan McNabb #5 . home särk eelis nr 1 , võib ka away olla.

                              kui seekord ei saa, sis paned ehk järgmisse tellimusse vms.

                              Kommentaar


                                tore esmaspäevake...
                                ma sain enda valdusesse särgid, listi panen siia nüüd sis, mis mul käes on, kes tunneb, et midagi kuulub talle, saatke mulle meil aadressil mart.parind@gmail.com ja sis räägime edasi maksmisest ja saatmisest.
                                1.)Wolfsburg home jersey 09/10 - Size M, short sleeves - Eger #6*
                                2.)Valencia CF home jersey 09/10 - Size M, short sleeves - Jaanus #89
                                3.)Real Madrid away jersey 09/10 - Size M, short sleeves - Ronaldo #9
                                4.-5.) Arsenal home jersey 08/10 - Size M, short sleeves* x2 (two shirts)
                                6.) Arsenal away jersey 09/10 - Size XL, short sleeves
                                7.) Manchester United home jersey 09/10 - Size M, short sleeves - Rooney #10
                                8.) Manchester City home jersey 09/10 - M, short sleeve - Santa Cruz #9
                                9.) Brazil home jersey 08/09 - M, short sleeve - Pele #24

                                Kommentaar

                                Working...
                                X