320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas mingeid hollandi pusasid on pakkuda?

    Kommentaar


      Tervist, kossusärke on saada ja kui on mis hinnaga?

      Kommentaar


        Algselt postitas kde14 Vaata postitust
        Tervist, kossusärke on saada ja kui on mis hinnaga?
        ütle mulle oma kossusärgisoov, sis saan öelda, kas saan aidata või mitte... hinnad jäävad vahemikku 500-550 EEK üldiselt....

        Kommentaar


          Siis väga hea. Sellise särgi soov siis L suurus.

          http://www.sportarena.gr/product_inf...oducts_id=8412

          Kommentaar


            toonitan veelkord, et kui midagi saada on, sis on need USA liigade särgid.


            sellega andsin ka vastuse eelmisele soovile.

            Kommentaar


              http://store.nba.com/product/index.j...TZESQLVwYUVtTA



              Siis sellist L suurust?

              Kommentaar


                Kui Juventuse uue hooaja särk+püksid välja tulevad, siis palju plekiks? (eelkõige püksid).
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  sain just asjad uuesti korda, et kallite jalkafännide tellimusi täita.
                  nii, et kel vähegi huvi, küsigu ja uurigu!

                  parimat, Mart.

                  Kommentaar


                    http://store.nba.com/product/index.j...56&siteID=kqtA WgadUnE-9j_9i96ITZESQLVwYUVtTA



                    L?

                    Kommentaar


                      Alates 15.juuli on võimalik sinu käest saada Manchester United Home 10/11 oma nime ja numbriga särki ?

                      Kommentaar


                        Amar'e särki pole olemas...
                        ManU särgi kohta ei oska veel midagi öelda, aga kuna 15. juuli peaks minu teadmiste kohaselt olema juba homme, eks see siis selgub õige pea.

                        Kommentaar


                          Tervist. Küsiks, kas Lebroni Miami Heati kodu(valge) särk oleks saadaval ning kui on, siis mis hinnaklassis? Suurus oleks L.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mourinho Vaata postitust
                            Tervist. Küsiks, kas Lebroni Miami Heati kodu(valge) särk oleks saadaval ning kui on, siis mis hinnaklassis? Suurus oleks L.
                            Et minu kaudu seda saada, sis peab ilmselt veel väheke ootama, nii kiiresti pole mulle Jumal neid asju veel ilmutand. Aga kui tuleb, sis 525 EEK.

                            Kommentaar


                              Nii, sain kätte ühe USA liigade särkide tellimuse ja sealt jäi üle üks Chicago Bullsi valge Dennis Rodmani särk. Suurus on 44 ehk sis S meie üldlevinumas mõistes. Ise olen 186 cm pikk ja mulle oli sutsukese väike.
                              Kes huvitub, küsige julgelt. Võimalik ka esemest pilti teha.

                              Kommentaar


                                Kuidas on ManU uue hooaja koduvormiga ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X