320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma igaksjuhuks küsin, et kas leidub XL suuruses Arsenali särke hetkel?

    Kommentaar


      Kas mingit Beckhami särki on? Eriliselt tore oleks mõni koondise versioon.

      Kommentaar


        Algselt postitas Homie Vaata postitust
        Kolmele viimasele vastan:

        AS Romat selle hooaja särki tuleb kunagi kindlasti, kuid praegu seda veel saada pole.
        NY Bullsi pole mul kahjuks,
        someguy soovile vastan PM kaudu.
        Aga kust NY särki otsida, on kellegil häid soovitusi?

        Kommentaar


          NY särkide koha pealt ei oska midagi vastata.

          Kuid Arsenali särke suuruses XL on hetkel nii selle hooaja kodu punast vormi kui ka võõrsil mängimise kollast särki.

          "Balaclava", ehk ütled mõne konkreetse soovi, mida saan uurida? Beckhami särgi võib kõigest teha, ma võin ju lasta Benfica särgi peale ka Becksi nime trükkida. Seega, mul ongi vaja teada mõnda kindlat soovi, mitte umbmäärast mõtet.

          Kommentaar


            Algselt postitas Homie Vaata postitust
            "Balaclava", ehk ütled mõne konkreetse soovi, mida saan uurida? Beckhami särgi võib kõigest teha, ma võin ju lasta Benfica särgi peale ka Becksi nime trükkida. Seega, mul ongi vaja teada mõnda kindlat soovi, mitte umbmäärast mõtet.
            Algselt postitas Balaclava Vaata postitust
            Eriliselt tore oleks mõni koondise versioon.
            Koondise home jersey oleks meelepärane.

            Kommentaar


              Tervist,

              kas Middlesbrough' särki oleks võimalik osta teilt?

              Kommentaar


                Tere,
                Oleks soov david villa hispaania koonidse särk, Rauli schalke särk või torrese liverp särk, sobiks suurused M, oleks võimalik?

                Kommentaar


                  M'Borot pole saada.

                  Sama on ka Rauli Schalke särgiga, kuid Liverpooli Torrese särk on küll saada ja sama ka David Villa Hispaania koondise särgiga.

                  "balaclavale" niipalju, et seda uusimat Inglismaa koondise vormi pole...on seda millega mängiti MMil.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Homie Vaata postitust
                    Päris praegusel hetkel on kahjuks kõik XL suurused otsa ostetud, saada on vaid M suurus. Kuid mul on tellimuse täitumiseni veel 2 särki, ehk selle ajaga tuleb ka XL tagasi! Seniks panen su oma tellimusse kirja...
                    on selgund miskit?

                    Kommentaar


                      Palju maksaks selle hooaja see uus (Adidas new technology) Chris Pauli road jersey?
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                        Palju maksaks selle hooaja see uus (Adidas new technology) Chris Pauli road jersey?
                        Seda kraami ma ei saa veel hetkel pakkuda...

                        Kommentaar


                          2.) Manchester United 10/11, home, short sleeve, size M, SCHOLES #18
                          3.) Manchester United 10/11, home, short sleeve, size M
                          4.) Manchester United 10/11, away, short sleeve, size XL, BERBATOV #9
                          5.) Manchester United 10/11, home, short sleeve, size M, GIGGS #11
                          6.) Manchester United 10/11, home, short sleeve, size M, ANDREJEV #5
                          7.) Chelsea 10/11, home, short sleeve, size M, LAMPARD #8
                          8.) Real Madrid 10/11, home, short sleeve, size M, RONALDO #7
                          9.) Bayern München 10/11, home, short sleeve, size M, LAHM #21
                          10.) Bayern München 10/11, home, short sleeve, size M, ROBBEN #10


                          Nii, tere, need särgid on sis minuni nüüd jõudnud. Üritan kõigiga ka personaalselt kontakteeruda, et asjad läbi rääkida, aga panen ka siia üles midagi, et saaks kinnitatud kauba kohalejõudmine.

                          NB! Ja mudugi on jällegi võimalus aidata täita uut tellimust! Hinnad on head ja särkide valik täieneb pidevalt!

                          Kommentaar


                            Palju siis eelmise hooaja Chris Pauli road jersey oleks?
                            Algselt postitas Plechazunga
                            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                            Hmm, that didn't really work.

                            Kommentaar


                              Kas hollandi koondise Pusa ka on ? Kui jah, siis mis hinnaga?

                              Kommentaar


                                No kuidas oleks lood Boltoni särgiga?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X