320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Kuidas sellega hetkel lood?
    Huvitavhuvitav, ma saatsin sulle juba poolteist nädalat tagasi Soccerneti PMi, et särk käes ja kui enne jõule tahad kätte saada, sis võta ühendust kohe. Igatahes, jah, särk on ammu käes ja ootab omanikku. Oli sul see Arsenali home särk ilma nimeta. Ma panen selle homne päev sulle teele sis, saada mulle PMi oma nimi ja postiaadress.

    Kommentaar


      Tere, proovin üle kaua aja taas õnne. Mul on väga kitsas mõttemaailm ja sellega kaasnev soov. Kas on kuidagi võimalik saada AS Roma särki, pole vahet mis värvi ja ideaalne suurus oleks M suurus? Aitäh!!

      Kommentaar


        Algselt postitas moosin2gu Vaata postitust
        Tere, proovin üle kaua aja taas õnne. Mul on väga kitsas mõttemaailm ja sellega kaasnev soov. Kas on kuidagi võimalik saada AS Roma särki, pole vahet mis värvi ja ideaalne suurus oleks M suurus? Aitäh!!
        Teretere. Hetkel on saada nii AS Roma kodu- kui ka võõrsilsärki. Pikkade käistega varianti pole, on vaid lühikeste käistega variandid. Suuruseid on pakkuda M ja XL. Oled millestki huvitatud?

        Kommentaar


          Algselt postitas Homie Vaata postitust
          Teretere. Hetkel on saada nii AS Roma kodu- kui ka võõrsilsärki. Pikkade käistega varianti pole, on vaid lühikeste käistega variandid. Suuruseid on pakkuda M ja XL. Oled millestki huvitatud?
          Parim kink mida ma olen oodanud aastaid. Eelistaks võõrsil M suurust. Oleks tore kui rehkendame summa kroonides veel, südame lähedasem mulle. Kaua kohaletoimetamisega aega läheb ? Mina sõlmiks kohe lepingu ära. Kas see on ikka selle aasta oma ?

          Kommentaar


            Algselt postitas moosin2gu Vaata postitust
            Parim kink mida ma olen oodanud aastaid. Eelistaks võõrsil M suurust. Oleks tore kui rehkendame summa kroonides veel, südame lähedasem mulle. Kaua kohaletoimetamisega aega läheb ? Mina sõlmiks kohe lepingu ära. Kas see on ikka selle aasta oma ?
            Jah, tegu on kohe täitsa selle hooaja särgiga. Panen sulle siis võõrsilsärk suurus M kirja. Hind oleneb nüüd sellest kas sa seljale mõnda nime ka tahad või ei. Nime ja numbri prindiga läheb 500 EEK, ilma selleta 450 EEK.

            Kommentaar


              Algselt postitas Homie Vaata postitust
              Jah, tegu on kohe täitsa selle hooaja särgiga. Panen sulle siis võõrsilsärk suurus M kirja. Hind oleneb nüüd sellest kas sa seljale mõnda nime ka tahad või ei. Nime ja numbri prindiga läheb 500 EEK, ilma selleta 450 EEK.
              Niikaua kuni sander puri ei mängi nende ridades ei leia ma mõtet maksta lisa 50 kr. Üks küsimus jäi siiski õhku rippuma, mitu tundi,päeva,aastat,sajandit võtab aega et saadetis kohale jõuab? Mil moel ma sinuga edasi kontakti võtan ja kas saab kompromisse teha et maksan algul pool ja kui nänn on käes siis maksan ülejäänu osa ? Sa hakkad mulle üharohkem meeldima.

              Kommentaar


                Algselt postitas moosin2gu Vaata postitust
                Niikaua kuni sander puri ei mängi nende ridades ei leia ma mõtet maksta lisa 50 kr. Üks küsimus jäi siiski õhku rippuma, mitu tundi,päeva,aastat,sajandit võtab aega et saadetis kohale jõuab? Mil moel ma sinuga edasi kontakti võtan ja kas saab kompromisse teha et maksan algul pool ja kui nänn on käes siis maksan ülejäänu osa ? Sa hakkad mulle üharohkem meeldima.
                Et siin mitte rohkem ühe indiviidi tellimust arutada, saatsin sulle PMi.

                Kommentaar


                  Barcelona koduvorm, suurus m oleks?
                  Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas L.Messi123 Vaata postitust
                    Barcelona koduvorm, suurus m oleks?
                    Muidugi, sooviksid nime ja numbrit ka seljale?

                    Kommentaar


                      kas eesti koondise särki müüd ka?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                        kas eesti koondise särki müüd ka?
                        Kahjuks, ei.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Homie Vaata postitust
                          Muidugi, sooviksid nime ja numbrit ka seljale?
                          Pole vaja
                          Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                          Kommentaar


                            Tere Homie, kas leidub?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              Tere Homie, kas leidub?
                              Tere päeva, leidub küll. Kui on soov, palun kiiresti mingi vastus välja mõelda. Täna, 10. jaanuari õhtul saadan tellimuse ära juba.

                              Kommentaar


                                Leidub ka siis NBA särke?
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X