320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
    Leidub ka siis NBA särke?
    Nagu ma olen siin juba pikemalt kaagutanud, siis NBA särke praegusel ajal minu käest ei saa. Nõnda on ka teiste USA liigade särkidega.

    Kommentaar


      Arsenali selle hooaja home särki pole?Kui on siis mis hinnaga?

      Kommentaar


        Algselt postitas DaSoul Vaata postitust
        Arsenali selle hooaja home särki pole?Kui on siis mis hinnaga?
        Kindlasti on. Mis suurus sind huvitab? ilma nime ja numbrita särk on 30.50 EUR.

        Kommentaar


          Algselt postitas Homie Vaata postitust
          Kindlasti on. Mis suurus sind huvitab? ilma nime ja numbrita särk on 30.50 EUR.
          Arvatavasti S

          Kommentaar


            Tere!
            Kõik kes ootavad viimatisest laadungist oma särke, siis olge mureta, lähipäevil ka kaup saabub. Ilmnes, et minu makse polnud vajalikku kohta pärale jõudnud ja seega asjad venivad. Ennustatud 20. jaanuarist saab ilmselt a la 30. jaan vms., kuid peagi on särgid teil käes.

            Kommentaar


              Algselt postitas Homie Vaata postitust
              Tere!
              Kõik kes ootavad viimatisest laadungist oma särke, siis olge mureta, lähipäevil ka kaup saabub. Ilmnes, et minu makse polnud vajalikku kohta pärale jõudnud ja seega asjad venivad. Ennustatud 20. jaanuarist saab ilmselt a la 30. jaan vms., kuid peagi on särgid teil käes.
              Ja millal võiks loota, et järgmise tellimuse ära saadad? Või noh, olulisem küsimus on see, et millal võiks järgmine kaup sinuni jõuda, et kaua tavaliselt läheb? Raske küsimus, millele vastata, aga ehk oskad midagi kosta, sest sellest oleneks, kas mul on soovi või mitte.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                borussuia dortmund ei tule ega tule müüdava kauba hulka?

                Kommentaar


                  Algselt postitas sopu Vaata postitust
                  borussuia dortmund ei tule ega tule müüdava kauba hulka?
                  kodusärki on saada vaid XL suurust, võõrsilsärki nii M kui XL.

                  Kommentaar


                    Täna jõudis särgilaadung kohale. Saadan kõikidele tellinutele eraldi kirjad laiali, et asju edasi ajada.
                    Kuid nüüd on õige tegu hakata uut tellimust täitma. Juurde on tekkinud tubli hulk uusi särke. Ma lihtsalt ei jõua kõike kirja panna, mida saada on. Kel mingi asja järgi huvi, küsigu järgi!

                    Kommentaar


                      Endiselt tunnen huvi Pittsburghi (NHL, NFL) ja Kiribati nänni vastu.Pakkuda võib kõike ja suurused alates L-st

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Homie Vaata postitust
                        kodusärki on saada vaid XL suurust, võõrsilsärki nii M kui XL.
                        super
                        ehk siis tellimus: BVB, home, lühikesed varrukad, XL

                        edit:
                        lisaks veel SAKSAMAA, home, lühike varrukas, M (MMi särk)

                        Kommentaar


                          Kas leidub M.Özil GER Away või M.Özil Real Madrid Away ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Kas leidub M.Özil GER Away või M.Özil Real Madrid Away ?
                            Saatsin sulle PMi

                            Kommentaar


                              Saatsin sulle veel uue PMi.

                              Algselt postitas sopu Vaata postitust
                              super
                              ehk siis tellimus: BVB, home, lühikesed varrukad, XL

                              edit:
                              lisaks veel SAKSAMAA, home, lühike varrukas, M (MMi särk)

                              Kommentaar


                                Kuidas oleks Real Madrid 2010/11 Away LONG SLEEVE M size (hind ?) ? A btw, muidu ostsin Reali kodusärgi M suuruse ja oli tiba lai seljas, kas S suurus on väga palju väiksem (ehk oleks hoopis S suurus parem, kui seda on) ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X