320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas S.Ramos Vaata postitust
    Kuidas oleks Real Madrid 2010/11 Away LONG SLEEVE M size (hind ?) ? A btw, muidu ostsin Reali kodusärgi M suuruse ja oli tiba lai seljas, kas S suurus on väga palju väiksem (ehk oleks hoopis S suurus parem, kui seda on) ?
    Long sleeve on saada vaid Home särki R.Madridi puhul. S suuruse kohta ei oska midagi öelda muidu, sest ise pole kunagi käes hoidnud ega selga proovinud. Olen küll tellinud inimestele, kuid pole ju neid pakke avanud vahepeal.

    Kommentaar


      No võtan siis Home, kindlasti Long Sleeve ikka Enda nime ja nr-iga, mis hind tuleb anyways ?

      Kommentaar


        Algselt postitas S.Ramos Vaata postitust
        No võtan siis Home, kindlasti Long Sleeve ikka Enda nime ja nr-iga, mis hind tuleb anyways ?
        Edasi ajame asju PMis.

        Kommentaar


          Tere kõigile!
          Väike teada anne kõigile särgihuvilistele foorumis. Kuna viimasel ajal on järjest tihemini hakanud aset leidma häbiväärsed juhud, kui inimene tellib minu käest särgi, või kaks või koguni kolm ning pärast ei anna endast mingit elumärki, lihtsalt ignoreerides kõiki minu teadaandeid tema kauba saabumisest. Taolised ostjapoolsed althüppamised on muutunud liiga sagedaseks, et äri pole enam võimalik nõndaviisi ajada. Seega tuleb kehtestada praegusest hetkest alates mingi ettemaks. Arvan, et see võiks olla nüüdisaja puhul 10 eurot.
          Praegu on täitumas uus tellimus, tellimusest on puudu vaid üks särk! NB! Kes tunneb huvi, see kontakteerugu kiiresti. Ja ka selle tellimuse inimestelt küsin juba ette tagatisraha 10 EURi. Eks ma päeva-kahe jooksul saadan neile kõigile ise kirja.

          Kommentaar


            kas sellist toodet ka leidub - NY Red Bulls 2010 Away ?
            sigpicSuure-Jaani United

            Kommentaar


              Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
              kas sellist toodet ka leidub - NY Red Bulls 2010 Away ?
              vastan sulle kahjuks eitavalt.

              Kommentaar


                Homie, kaugel asjad on?
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Tere!
                  Kuna arusaadavalt on paljudel kiire, siis saatsin just praegu mingit sorti hädatellimuse teele. Asi seisnes seekord lihtsalt selles, et tellimuses oli kaks Saksa kodusärki, kui viimasel hetkel tuli välja, et neid polegi saada ja siis kukkus tellimus mingis mõttes kokku. Kohe kui selle kirja ära lõpetan saadan kõigile tellinutele eraldi ka kirja selle avansina makstava tagatisraha suhtes.

                  Kommentaar


                    Ei ole just väga lahe kui sulle pole pärast konkreetset kirjavahetust pool aastat vastatud. Asi selles, et tellisin särgi ja öeldi, et kohe-kohe tuleb. Pool aastat vaikust. Võiks ju saata kirja, et särki pole ja oleksi asi korras. Selle asemel peab nagu loll ootama.

                    Ei taha teha siin halba reklaami vaid kutsuda müüjat olema viisakas klientide suhtes.

                    Kommentaar


                      Ja mis särgiga tegu oli, kui tohib huvi tunda?

                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Ei ole just väga lahe kui sulle pole pärast konkreetset kirjavahetust pool aastat vastatud. Asi selles, et tellisin särgi ja öeldi, et kohe-kohe tuleb. Pool aastat vaikust. Võiks ju saata kirja, et särki pole ja oleksi asi korras. Selle asemel peab nagu loll ootama.

                      Ei taha teha siin halba reklaami vaid kutsuda müüjat olema viisakas klientide suhtes.

                      Kommentaar


                        Itaalia koondise kodu mängude särk, 2010-11, XL suurus, numbri ja nimega?
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Tegu oli Interi eelmise hooaja väravavahisärgiga.

                          Kommentaar


                            Saaks kuskil 1-2 kuu pärast tellida Tottenham home särki Van der Vaarti nime ja numbriga, ning pükse?
                            Lihtsalt huvi pärast küsin hetkel, varsti sünnipäev ja siis raha tulemas.

                            Kommentaar


                              Saatsin terve summa ära... Kas tellimus on juba saadetud ? Millal võib kaup kohale jõuda ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                                Tegu oli Interi eelmise hooaja väravavahisärgiga.
                                Selge, kahjuks pole mul vastavat kirjavahetust alles, sest postkast saab mul aeg-ajalt täis ning ma pean seda tühjendama...Aga...nüüd, kui sa mainisid seda Toldo särki(NB! oma postis sa Toldo nime ei maininud, seega tean ja mäletan hästi antud särgiga seotud lugu) tuleb kohe meelde küll, et algselt lubasin sulle seda särki, kuid tellimust saates tuli teade, et sellised särgid on otsas, ja lähiajal saabumas neid ka ei ole. Andsin sulle ka vastavalt märku ja ütlesin, et ehk tulevikus on lootust, kui midagi ilmutab end, siis annan ise vastavalt märku. Ja nii oligi. Veelkord, sellekohast kirjavahetust mul kahjuks alles pole, seega ma puust ja punaselt oma sõnu kinnitada ei saa, seega jääb asjaosalisel üle ainult mind uskuda või mitte uskuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X