320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

O:Piletipaketi.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    O:Piletipaketi.

    Kui on keegi kellel pakett üle jäi,privaga palun pakkumine.

    Soovitavalt 6-7 sektor.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    #2
    mul on pakket yle,4000eeku ja asi vaska

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas vibration Vaata postitust
      mul on pakket yle,4000eeku ja asi vaska
      Naljanina.
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas vibration Vaata postitust
        mul on pakket yle,4000eeku ja asi vaska
        no 2500 krooni,sobib

        Kommentaar


          #5
          no 1250.- sobib
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            #6
            tüübid, kes enam-vähem viimasel minutil pea mulla alt välja on pistnud ja avastavad, et nende eelistatud kohad on juba välja müüdud ja siis loodavad tavahinnaga kogu paketti saada ... naljatilgad
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              tüübid, kes enam-vähem viimasel minutil pea mulla alt välja on pistnud ja avastavad, et nende eelistatud kohad on juba välja müüdud ja siis loodavad tavahinnaga kogu paketti saada ... naljatilgad
              Minul isiklikult pakett olemas......ja koha üle ei kurda.Tegemist tuttava inimesega kes tahab mänge näha,kuid tahab seda teha oma tuttavate ringis(kes kõik 6-7 soktoris pesitsevad).Ja tavahinnast pole keegi midagi rääkinud,kuid 4000 küsida on kah natuke imelik.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar

              Working...
              X