320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atribuutika müük,ost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

    Väike roostevabast terasest nägus taskupudel kuulub iga jalgpallifänni abivahendite hulka. Hea jõuludeks sõbrale kinkida ning ergutavat märjukest ka staadionile kaasa võtta. Minu käest otse maaletooja hindadega 150.- eeki
    Helista 052 14 160 või saada meil- taskupudel@hot.ee
    FCF Forever

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

      Kui kellegil on huvi Ajaxi või Feyenoordi fänniatribuutika vastu ning tahab jõulude puhul endale kingituse teha, siis andku endast teada, sest sõidan järgmisel nädalal Hollandisse kingituste järele!

      Ühesõnaga, huvilistel ühendust võtta aadressil siim@soccernet.ee või siis ka priva kaudu.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

        On väljapakkuda kvaliteetvõrkpalle USA firmalt Wilson, jaehind oli 1500.-, minu käest saaks 400.- /tk. Pall üleni valge. PILT

        Samas pakun ka harrastajatele jalgpalle hinnaga 300.-

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

          See pall peab küll mingist erilisest materjalist tehtud olema . Kõige kallim pall, mida mina olen näinud on Mikasa VLS200, mis on ka OM ametlik pall (väga hea pall) ja see maksab Eesti kõige kallimas poes alla 1300.-
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

            On ka pakkuda palli, mille jaehind on 1800.- Toote kirjeldusest võid näha, et pall on kaetud jaapanlaste nahaga:P

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

              Käisin 10. detsembril Hiiu Pubis, Operi Jalgpallikooli poolt korraldatud jalgpallisärkide oksjonil lootusega midagi omandada ,kuid võta näpust . Huvi oli nõnda suur ,et rahakott oleks pidanud puuga seljas olema. Toon mõned hinnad ,millega särgid läksid.
              Mart Poomi, Sunderlandi mängusärk- 6100.-eeki
              õlu ,,POOMINATOR,, -1000.-eeki
              Andres Operi ,Torpeedo särk- 3000.-eeki
              Tarmo Kingi Spartaki särk-3100.- eeki
              U.Rooba Kopenhageni särk-3000.-eeki
              Jari Litmaneni autogrammiga ,Soome koondise särk- 4500.-eeki
              Piiroja, Valerenga -1700.-eeki
              Mõni särk võis isegi kallim olla ,panin praegu mälu järgi. Igatahes oli oksjon hästi korraldatud ja lastele korjati hulka raha.
              Ausalt öeldes poleks uskunud ,et rahvas nii jalgpallihuviline on ja särgid selliste hindadega ära müüakse . Kõik ostjad teenisid publikult vägeva aplausi.
              Kohal oli ka üks särgi kandja ise- Tarmo Kink, kellelt soovijad said hiljem autogramme korjata. Tarmoga põgusalt vesteldes selgus ,et peatselt seisab tal Spartakiga ees kolm laagrit Türgis ,Hispaanias ja veel kusagil. Tervis pidi peaaegu korras olema ,põlv tegevat hetkel valu. Uuest treenerist ei osanud veel midagi kosta. Eesti alagrupi vastastest arvas tulevikutäht ,et päris rasked ,kuid oli optimistlik .Taki tahab kindlasti juba peatselt ka A-koondise uksele koputada. Ta teab ,et peab meeletult palju tööd tegema ,et hollandlastest treeneripaarile ennast tõestada aga ta on selleks valmis .
              Kokkuvõttes oli tore üritus ,millegipärast ei näinud seal aga ühtegi leheneegrit ja ka soccernetist polnud kedagi näha. Uudis on ju esilehte väärt.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                Kas keegi teab, kas kuskil eestis müüakse ManU kindaid, salle, talvemütse? Või teab keegi mõnda netipoodi, kus neid oleks ja mis kaupa ka EESTISSE tooks.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                  mu naabril on kusagilt ostetud manu talvemüts. ma arvan, et nõmme turult, viimasel ajal olen seda vanameeste peades kah näinud ega ta eriline iluduse tipp tegelikult juat pole
                  LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                    www.subside.co.uk


                    Originally posted by gamer


                    Kas keegi teab, kas kuskil eestis müüakse ManU kindaid, salle, talvemütse? Või teab keegi mõnda netipoodi, kus neid oleks ja mis kaupa ka EESTISSE tooks.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                      njah, aga seal ei saa ma payment detail\'de all valida courier\'i. ja järelikult ei saa ma sealt tellida

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                        Originally posted by jyriöö


                        See pall peab küll mingist erilisest materjalist tehtud olema . Kõige kallim pall, mida mina olen näinud on Mikasa VLS200, mis on ka OM ametlik pall (väga hea pall) ja see maksab Eesti kõige kallimas poes alla 1300.-
                        See pall on pärit filmist \"Kaldale uhutud\", sealt ka selline väärtus. I\'m sorry mr Wilson!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                          Originally posted by kyps


                          Originally posted by jyriöö


                          See pall peab küll mingist erilisest materjalist tehtud olema . Kõige kallim pall, mida mina olen näinud on Mikasa VLS200, mis on ka OM ametlik pall (väga hea pall) ja see maksab Eesti kõige kallimas poes alla 1300.-
                          See pall on pärit filmist \"Kaldale uhutud\", sealt ka selline väärtus. I\'m sorry mr Wilson!
                          ...aga ilma vereplekkideta:P

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                            Manu atribuutikat on vabaduse platsi juures Hansapanga kõrval olevas poes- särgid jne. Nimni ei tule hetkel meelde. Hindu pole vaadanud.
                            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                              myyn ManU salli. v2ga v2he kasutatud, hind 150eeq. TINGI!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                                Originally posted by vibu


                                Manu atribuutikat on vabaduse platsi juures Hansapanga kõrval olevas poes- särgid jne. Nimni ei tule hetkel meelde. Hindu pole vaadanud.

                                Kas see mitte ei ole Nike CitySport
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X