320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atribuutika müük,ost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

    saksa koondise pudi-padi, et portugalis lemmikut fännata...
    rohelinemaailm@hotmail.com
    jalgpallifänniks ei saada, vaid sünnitakse

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

      Oleks väike küsimus, kas keegi foorumlastest teab, kas mõnes Eesti poes on müügil Nigeeria jalkasärki.
      NB! ärge tulgegi kadaka turgudest siia jahuma...
      Where were you in '62?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

        Müüa oleks Arsenali sall

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

          Küsiks siis ka, kas keegi ei tea midagi Kameruni sellest ühest osast koosnevast rõivasusest, sest kuna see ära keelati siis võiks see päris haruldane olla.Et siis kellegil pakkuda pole või ei tea kust osta saaks?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

            Originally posted by dimaggio


            Oleks väike küsimus, kas keegi foorumlastest teab, kas mõnes Eesti poes on müügil Nigeeria jalkasärki.
            NB! ärge tulgegi kadaka turgudest siia jahuma...
            Särgist pole küll aimugi, aga äkki Sind rõõmustaks üks kiri neilt niggeri-poistelt
            Endal postkastis vedeleb neid

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

              Originally posted by Roberto Carlos


              Küsiks siis ka, kas keegi ei tea midagi Kameruni sellest ühest osast koosnevast rõivasusest, sest kuna see ära keelati siis võiks see päris haruldane olla.Et siis kellegil pakkuda pole või ei tea kust osta saaks?
              praegu ma küll pakun et pole haruldane. kümne aasta pärast äki. siis hea meenutada
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                Müüa selline Nottingham Foresti kodusärk



                Kahjuks ma ei tea mis aasta oma ta on, aga see kel huvi, teab vast ise
                Särk ja embleem heas korras, suurus XL. Annaks ära hea raha eest, täpsemalt räägiks privas.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                  kui leidub huvitet suurekasvulisemaid ManU fänne, siis võiksin sobiva hinna korral ära anda säändse särgi:



                  paremat pilti pole võtta, ja NB! kõiki nalju ennetades: neeger pildil on illustratiivne ning pole müügiks..
                  särk on XL ehk minu seljas nagu telk, superheas korras (praktiliselt kandmata) ja tavapärasest erinevast materjalist ehk puuvillane.

                  pakkumised privasse. üldiselt kui sobivat hinda ei tule, siis ootan ise 20 aastat, kuni õllekõht piisavalt suur.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                    No ma ei saa aru, kas sa oled lihtsalt italjaanode stiili austaja või midagi muud... Mina ka just erilise jämedusega silma ei paista, aga vutisärgid on mul enamuses ikka XL või vähemalt L. Ja ma ei ütleks, et nad telki meenutaksid... Kuigi jaah, meie kliimas peab koondisesärgile midagi soojemat alla mahtuma küll .
                    Või on asi selles konkreetses eksemplaris?

                    PS. Ei huvitu mainitet särgist!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                      tjah,
                      1. \'jämedusega ei hiilga\' on minu puhul eriti pehmelt öeldud
                      2. on mulgi asju, mis XL, aga sellesse särki mahuks kaks fittibaldit.

                      ja nagu öeldud, müüki müügi enda pärast ei tule, pigem kasvatan ise polstrit, kuni särk paras.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                        Kui kellelgi peaks olema itaalia koondise salli või pearätikut, siis andku teada
                        cannuman@hot.ee..võib ka muud itaalia stuffi pakkuda

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                          Mul oleks vaja butsadele uusi korke, aga ma ei tea, kust neid saada! Kui ültse selliseid kusagilt saada.
                          Butsad on: Adidas Predator Precision II XTRX SG Football Boots (soft ground). Äkki kellelgi on neid mulle müüa, või siis teab, kust neid osta või tellida?

                          Võib anda ka personaalselt teada aadressil miku009@hotmail.com

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                            Originally posted by vandersell


                            Müüa selline Nottingham Foresti kodusärk



                            Kahjuks ma ei tea mis aasta oma ta on, aga see kel huvi, teab vast ise
                            Särk ja embleem heas korras, suurus XL. Annaks ära hea raha eest, täpsemalt räägiks privas.
                            Nii et mitte kellegil ei ole huvi? Isegi härra presidendil mitte? Suurus oleks ju paras
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                              Tulin just kaltsukast ja tõin rõõmusõnumeid kloori-kloori-manu fännidele ja inglismaa koondise noortele agaratele toetajatele. kaks särki pakkuda, glasgow\' celticu üle-eelmise hooaja kodusärgi jätan endale

                              1) Youth suurus inglismaa koondise vv särk. praktiliselt uus, täiesti korras, kollane-must värvus ilustamas... sobib sellistele ca. 160-165 cm tüüpidele, ütleb silt kaelal, küllap venitab ka 170-stele ära ja käed mahuvad välja ka 155-stel pilti pole leidnud, kel huvi, andku teada. hind 80 krooni...

                              2) mingi fergusoni-hullu särk. manu särk, mis ülistab sir alexit, igast karikad ja glory-glory peal, nagu kord ja kohus. tavaline t-särk siis, suurus m. hind: 40 kr.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                                Tervist!

                                Mingeid särke ja värke praegu ei taha, aga kas kellelgi oleks pakkuda enam-vähem heas korras sise- või kunstmurubutsasid, suurusega 45-46. Võiksite pakkumisele mingi esialgse hinna ka lisada .

                                Tänan juba ette.
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X