320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atribuutika müük,ost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

    Algselt postitas Peku


    ma ostaks amsterdami ajaxi või glasgow celticu kodusärgid. et oleks ilusad ja heas korras...

    siit leiad kindlasti
    ½121½

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

      Algselt postitas Hughes
      siit leiad kindlasti
      vihje ebay\'le on suhteliselt mõttetu, mu meelest. igaüks teab ju seda isegi jne.
      sama kui suvalisele jalkaküsimusele annaks vastuseks lingi www.soccernet.ee ...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

        Algselt postitas SleepWalking


        Algselt postitas Hughes
        siit leiad kindlasti
        vihje ebay\'le on suhteliselt mõttetu, mu meelest. igaüks teab ju seda isegi jne.
        minu arust on selles topicus särkide küsimine ka suht mõttetu...kui keegi ikka tahab särki müüa, siis ta paneb selle müüki. ja kui ta tuleb seda siit küsima, siis võin ju anda lingi kust kindlalt leiab soovitud särke
        ½121½

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

          noh, ma panin küsimuse selle mõttega suhteliselt, et äkki kellegil suht vedeleb kuskil või nii, et kas keegi oleks sümboolse ( ) rahasumma eest sellest nõus loobuma või nii.
          LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

            on kellegil soovi osta minu käest Jamie Redknappi särki. See oli veel see aeg kui Jamie mängis Liverpoolis. Särk on punane ja number on 11 + Redknappi nimi. Mis hooaja särgiga tegu ei oska öelda. Hind kokkuleppel
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

              suurus? mis olukorras see särk on? pilt äki?
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

                sry pilti pole pakkuda. Suurus on XXL, särk ise heas korras, ei narmenda kuskilt, vähe kantud.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

                  Hello hei, tähendab, mul istuvad kodus siuksed Umbro putsad, mida pole kordagi kasutatud ehk siis uhiuued(lipik on kah kyljes(A)). Numbriks neil on väidetavalt 42.
                  Nad on mõeldud saalis mängimiseks, must-valged ja ägeda oranzhi kummist vms tallaga , pealt nahk(osaliselt ka seest)
                  Kasutaks ise aga mulle suured.

                  5073278 või PM abiks

                  tahaks umbes neli sotti saada

                  Kommentaar


                    müün või vahetan

                    Inglise jalgpallikoondise 2002 aasta Maailm,ameistrivõistulste valget Umbro särki. Suurus on XL, väga heas korras, kantud vaid korra. Vastu tahaks siis kas: a) Eesti koondise 2000 aasta sinist musta kraega nike mängusärki b). saksamaa 2002 aasta maailmameistrivõistluste valget adidase mängusärki või c). hollandi oranzi mängusärki, huvitab 2000 aasta EM\'i oma või 2002 aasta valikmängude oma. Mõlemad on musta oranzi kombinatsiooniga.
                    suurused samuti XL. Kui küsimusi on siis küsige.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

                      Oleks ära ärida Saksamaa koondise särk 2000EM aegadest (see väike climacool märk on ka juba peal) , suurus oli vist XL. Kunagi Saksamaalt toodi endale, aga suurusega on tõsiselt mööda pandud ja mul sellega suurt peale pole hakata.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

                        Algselt postitas olegtoivo


                        Oleks ära ärida Saksamaa koondise särk 2000EM aegadest (see väike climacool märk on ka juba peal) , suurus oli vist XL. Kunagi Saksamaalt toodi endale, aga suurusega on tõsiselt mööda pandud ja mul sellega suurt peale pole hakata.
                        Kui palju?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

                          Kuna ma paar korda teda jube entusiastlikult ja uhkelt kandsin ka siis mingi 250 näiteks.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

                            ja kus olegtoivo elab? kui tallinnas näitan minagi huvi yles sest igale poole ka ikka tulla ei viitsi
                            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

                              Ise käisin Võrumaal \"teise käe poodides\" ja leidsin päris huvitavaid asju. Ostsin kogusummaga 25 krooni, 2 raamatut ja ühe video.

                              Raamatud:

                              Soccer Quiz Book Gary Lineker 5.krooni
                              Book of Soccer lists Ian StJohns 5.krooni

                              Video:

                              1991/92 Leeds United The Champions Video*. 15.krooni.

                              *Video endast kujutab 91/92 hooaega Premier Leagues, mis ka võideti. Video peal on olemas kõik 74 hooajal löödud väravat ja veel tipphetki erinevatest mängudest.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Atribuutika müük,ost\'

                                Algselt postitas Evu


                                Ise käisin Võrumaal \"teise käe poodides\" ja leidsin päris huvitavaid asju.
                                Võrus on üldse väga head kaltsukad. Tean inimesi kes sealt suurepärases korras eelmise/üle-eelmise hooaja särke saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X