320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atribuutika müük,ost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Vapsjee valik. Kuigi konkreetset huvi ei ole tahaks teada, misasi(pilte) on soccer-jacket? Palju hind(AC Milan)? Mis suurused? See on ka lahe, et naised peavad kümnekaupa tellima
    mul sama huvi... muidu olen n2inud aga tahaks konkrteetsest manu jakist pilti :P

    Kommentaar


      subsidesports.com

      Seal on kõike.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Kuigi konkreetset huvi ei ole tahaks teada, misasi(pilte) on soccer-jacket? Palju hind(AC Milan)? Mis suurused?
        Inglise keeles vist on mõeldud training top-i.

        Kommentaar


          No sealt Subside.com-ist ongi pärit selline asi, millele ma ostjat otsin.
          Mul endal sai kogemata kaks tükka tellitud ja vaja üks nüüd ära müüa, ehk keegi tahab.
          Panen siia pildi ka üles.
          http://www.subsidesports.com/uk/stor...7930920,mid=-1,
          ManU kapuutsiga kuhta on see asi, puuvillast soe ja igati mugav asi.

          Suurus on XXL

          Kommentaar


            Mis hinnaga?

            Kommentaar


              Vabandist jah, ei märkind. Sama hinnaga, mis poes müügis: 66EUR.

              Kommentaar


                Teeme 500ga, ja võtan ära

                Kommentaar


                  Algselt postitas sheva Vaata postitust
                  League New Season 06/07...
                  Kas nimede-numbritega särgid on ka?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Elina Vaata postitust
                    Kas nimede-numbritega särgid on ka?
                    Omal ajal, kui mina sõbrale ühte särki tellisin olid küll. Saada meil shevale, talle meeldis sedapidi asju ajada.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      müüa putsad, nr 44
                      paar trenni tehtud !
                      pildid siin: www.zone.ee/gudi
                      hind 400 eeku

                      Kommentaar


                        eestis on jalka varustus palju kallim kui soomes! ostsin treeningu tarvis 22 euro eest putsad!

                        Kommentaar


                          keegi kes on sealt subsidesportsist tellinud midagi võiks rääkida lähemalt, et kuidas see käib: kuidas makstakse, palju transpordile kulus, kui kaua aega võtab jne jne jne
                          Mes que un club!

                          Kommentaar


                            Maksad kaardiga. Aga kui oma raha peale vihane ei ole, siis subside'i poole küll vaadata ei soovita. Seal on küll tõesti kõike, aga Eestisse tellimine maksab kirve, sest ainsa võimalusena pakutakse DHLi 13 poundi eest - mulle isiklikult tundub kolmandik või rohkemgi särgi hinnast puht kohaletoomise eest juurde maksta nagu natuke liig. Ja kaasneks sellega siis vähemalt kiire transport - ei, 10-14 päeva. Ega seal tõtt-öelda muud hinnad ka kuigi taskusõbralikud ei ole, nii et siiralt soovitan pigem ühe siin teemas esineva isiku poole pöörduda, saad sama asja oluliselt odavamalt kätte.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Subsidest olen tellinud ja tõesti kui tellida tasub mitu inimest kokku ajada ja üks suurem tellimus teha, lõppkokkuvõttes säästab transpordilt.

                              Kommentaar


                                Kui kellelgi huvi on, siis on niisama ära anda 2 särki.
                                Blackburn Roversi 95/96 aasta võõrsilsärk (XL) ja Derby County Kinkladze nime ja nubriga võõrsilsärk (L). Konditsioon on üsna kantud, samas päris koniauke ka sees pole. Särgid on Tallinnas, kel huvi andke PM- is teada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X