320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atribuutika müük,ost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

    Nii palju kui mina aru saan, võid matsi Taimaal kohtusse kaevata. Sinu, kui pakkumise võitja, ja müüja vahel jõustub automaatselt leping. Üks on kohustatud ostam, teine müüma. Teisalt jälle kuidas sa pilusilma kohtusse annad, vahemaa kauge ja bürokraatiat palju. eBays on veel selline tore asi nagu Fraud Protection Program. Selle alusel on enamik asju kindlustatud max. $175. Nii et kui väga suurt asja ei osta, võidakse kahju täielikult korvata. Minul isiklikult pole siiani probleeme tekkinud.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Atribu

      Selle ebay asjus v6ime j6uda uue vaidluseni. Kui särk on sama tootja sama mudel, mis ametlik särk, peal on ka klubi embleem ning sponsori embleem (enam-vähem sama materjal), kas siis on tegemist vuhvliga v6i mitte? No näiteks kui osta Nike\'i see mudel, mida Eesti koondise jaoks kasutatakse ja panna EJL-i embleem peale, siis on nagu päris ju... Selle kohaletoimetamise osas seda, et mulle pandi kuskil Aasias eelmine nädal asi posti. Eks annan siis teada kui kohale j6uab. Asi oli lihtsalt nii odav, et pidi järgi proovima. Pildi peal nägi suht ehtne välja ka... No kurat, 5 taala + 10 taala postikulusid särgi eest... Too oksjon algas nimelt 0.01 dollari pealt ja ma sattusin vahetult enne l6ppu peale ning saingi niimoodi. Teine, milleks ebay hea on, on vanemad särgid - lausa paradiis. Eesti rahas 200-400 kr eest saab u 3-10 aastaseid särke dohhujaa. Lisan veel, et seal on ka ametlikke särke palju müügil, p6hiliselt Briti, Argentiina ja P6hja-Ameerika pakujatelt. Mingil juhul ärge ostke austraallastelt - need on nii vuhvlid kui vuhvlid. Seda kinnitasid paar ebay klienti, kellelt ma n6u pärisin.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

        Mind huvitab, mis moodi te ebays maksate? Kas krediitkaardiga?
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

          Krediitkaart jah.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

            Originally posted by Jaan


            Krediitkaart jah.
            Deem. Kust te sellised nikerdised saite? ... selleks peab ju ..... TÖÖL....... käima või midagi....
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

              OK, ma parandan ennast - peab olema VISA/Mastercard?American Express, aga mitte ilmtingimata krediitkaart. V6ib olla ka deebetkaart, nagu mul. Kusjuures mujal maailmas määritakse krediitkaarte rahvale pähe, mitte nagu Eestis, kus pead oma eluloo pangale kolmes eksemplaris viima ning lisaks ka oma varanduse pangahärrade jaoks üles tähendama. Arvatavasti. Seevastu väldivad Eesti pangad jällegi vastutustundetute kulujtajate p6hjustatud kahjumeid.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                Ebay-s maksmiseks sobib imehästi Ühispanga U-kaart. Lähemalt saate selle kohta lugeda aadressil: http://www.eyp.ee/pages.php3/01010418
                Ise just lähiajal maksin selle U-kaardiga ja kõik toimis nagu õlitatud.
                Go Ajax!

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                  Kas Sa ostsid midagi vutiga seotut, kui see saladus pole?
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                    Kirjutasin siin, et prooviks tellisin ebay\'st ähe särgi. Asi siis selline, et nagu arvata oli, on v6etud tavaline särgimudel adidaselt ja sellele peale pandud Newcastle\'i tikitud vapp ja pressitud peale mingist vildilaadsest asjast sponsori logo. Kvaliteet pole just super, aga 250 krooni eest rohkem tahta oleks ka patt. Mina selliseid igatahes rohkem osta ei kavatse. Samas on seal aga ka originaalsärke suhteliselt soodsa hinnaga müügil, kui huvi on.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                      keegi äkki soovib ära osta mõne poomi kinda.
                      2002 FC EBS Team
                      2003 FC Nimeta
                      2004 FC Nimeta
                      2005 FC Nimeta
                      2006 Tallinn United FC
                      2007 Tallinn United FC

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                        Originally posted by Litmanen37


                        keegi äkki soovib ära osta mõne poomi kinda.
                        Poomihigine kinnas, juhhuuu, mina pakkun suisa miljoneid, et sellinne mul kodus haiseks....:P

                        Tegelikult ära pahanda, see pole halva pärast. Muideks, niisama, kust said selle?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                          ....endiselt müügis praktiliselt tutikas, pikkade varrukatega, ilma numbrita Eesti koondise särk. Suuruseks XL ja hinnaks 700.- eesti krooni.

                          leimano@hotmail.com

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                            Badges,pins
                            Hi friends,
                            I am football badges (pins) collector from Lithuania.Maybe you can help me,where I can buy or exchange Estonians football club pins.

                            Audrius
                            Audrka@takas.lt

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                              Selline asi, et ma ostsin eelmine aasta puutsad numbriga 45. Tundusid veidi suured aga 44 oli väike ja kuna kohe oli vaja ostsin ära. Hiljem osutus, et ma ei saand nendega siiski kuigi edukalt mängida, sest nad olid ikka suht suured mulle. Sai nendega mängitus umbes pool hooaega...

                              Puutsad on Diadora omad, maksid poes miski 600 krooni. All on 12 plastmasskorki, saab ka kõvemal pinnasel edukalt mängida. Ise ostan ilmselt needsamad aga seekord pool numbrit väiksemad, igati head olid muidu....

                              Et kui kellelgi oleks niisama vaja kasvõi trenni jaoks puutsasid, siis miski 250-300 krooniga oleks nõus neist loobuma, nad on heas korras ja terved...

                              Võin postiga saata ja raha tagasi maksta kui ei sobi, Tartu piirkonnas viibin enamiku nädalast, kellel vähegi huvi on siis aojalgpall@hot.ee või 051994444
                              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Atribuutika müük,ost\'

                                Müügikuulutus tühistatud:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X