320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atribuutika müük,ost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    sul on vist tõesti näpud põhjas Tore et ma vähemalt aidata saan
    See on mu sõbra särk, ta vaatas, et minu müügi edu oli hea ja kiire ning ütles ka, et pane müüki. Kuid ei edene see asi. Kuid mis mul sellest.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Evu Vaata postitust
      Müüa siis üks Arsenali kas 2002/03 hooaeg või mingi varasema hooaja särk. Kodusärk, suurus on S. Ise ostsin selle kaltsukast odava hinnaga, äkki keegi tahab. Konkreetsest särgist pilti pole, kuid muidu selline.

      Hinnaks oleks ümmargused 100 krooni.
      Kas oleks särki mingitmoodi nii võimalik kätte saada , et kannan raha üle ja saadad postiga? Postikulud katan mina. Või ei sobi ? Oleks muidu 90% kindel ostja.

      Kommentaar


        Algselt postitas ErGi Vaata postitust
        Kas oleks särki mingitmoodi nii võimalik kätte saada , et kannan raha üle ja saadad postiga? Postikulud katan mina. Või ei sobi ? Oleks muidu 90% kindel ostja.
        Asi müüdud kahjuks.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Okei , ma ise nigunii hetkel suht põhjas omadega

          Kommentaar


            Ära anda vanad Sporditähed!

            Kui on mõni spordiajakirjade kollektsioneerija kel mõned ekdemplarid puudu, mõni raamatukogutöötaja vms on huvitatud, siis on pakkuda Sporditähe järgmised eksemplarid:

            1995a - 12. nr
            1998 - 2-12
            1999 - 1-12
            2000 - 1-4, 6-8, 10-12
            2001 - 1-12
            2002 - 1 (2x), 2, 4
            2003 - 2

            Eelistatult annaksin ära kõik korraga aga võin ka üksikuid eksemplare jagada.
            Kui teatud aja jooksul keegi huvi üles ei näita, läheb kollektsioon vanapaberiks.

            Rohkem infot saab priva kaudu.
            Supplies!

            Kommentaar


              Kuna mul see PM värk ei funktsi, siis küsin palju sa näiteks tahaksid kõigi 1999 ja 2000 aasta omade eest?

              Kommentaar


                Kahtlustan, et härra vandersell oleks üliõnnelik, kui keegi tema juurest selle pahna lihtsalt ära viiks ega sunniks teda kogu portsule tuld otsa panema.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Tuld ma otsa ei pane. Aga kui sa ise järgi ei tule või kedagi saada, siis cargole kuluva summa.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    no mina olen igatahes väga huvitatud, palju sellele Cargole kulub...ma ise elan Võrus.

                    Kommentaar


                      Pakiveoste hinnad.

                      Kontrollpaneel--> Muuda seadeid--> Private messaging--> Luba sõnumite saatmine

                      Tee see ära, siis suhtleme edasi.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Oleks pakkuda Sandisk Sansa 1gb mälukaart fotokatele, pihuarvutitele ja muule lahedale. Ühe korra proovisin fotokasse panna, aga VÕTA NÄPUST, raisk ei mahtunudki.

                        Hind 200.-, huvi korral lase pm vm.

                        Kommentaar


                          postitan oma ostusoovi ka siia teemasse.

                          Nimelt oleks väga vaja ühte eesti jalgpalliliidu logo (seda, mis särgi peale käib). Jalgpalliliidust seda ei saanud. Ehk on kellelgi üks selline mõne vana särgi peal, mille ta siis mõistliku hinna eest mulle annaks. Andke privas teada!!

                          Kommentaar


                            Otsin jõude seisvat Eesti koondise sinist, lühikeste varrukatega särki. Mudel ja vanus ei ole esimesed valiku kriteeriumid. Suurus on, seisund on. M või L olenvalt tootjast oleks suuruseks. Seisundit hindaks oma silmaga. Hind ja transport ja tänud kokkuleppel. PM kõige mõistlikum.
                            ------------------
                            Särk olemas.
                            Last edited by -ragnar-; 23.08.07, 14:27. Põhjus: Lukus!

                            Kommentaar


                              Mis aasta oma?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Kas keegi teab kust saab neid nö kunstmuru pükse, need mis langevad ülepõlve.
                                Nike omasid saab sportlandidest aga noh, need on vast liiga kallid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X