320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2011/2012 ennustus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oli tore, aga selleks korraks jälle läbi.
    Mulle maksis kätte hooaja esimese poole edu, muutusin laisaks ja lohakaks, jätsin ka liiga palju lihtsaid tulemusi ennustamata. Nagu tabelist hästi näha - viimased voorud olid väga rasked kõigile ennustada, sellist kogust üllatustulemusi hooaja viimastel kuudel ausalt öeldes ei mäletagi.

    Suur FUCK OFF läheb Lecce suunas, viimases voorus oli see ainus mäng mille puhul pikemalt mõtlema jäin ja lõpuks Chievo asemel nende kasuks otsustasin. Kui ma nüüd õigesti lugesin, siis hooaja peale tuli ennustajatel seitse 9't, aga ikka see üks õnnetu tulemus jääb alati puudu... Loodetavasti järgmine hooaeg teeb keegi selle 10ne ka lõpuks ära

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust

      Suur FUCK OFF läheb Lecce suunas, viimases voorus oli see ainus mäng mille puhul pikemalt mõtlema jäin ja lõpuks Chievo asemel nende kasuks otsustasin. Kui ma nüüd õigesti lugesin, siis hooaja peale tuli ennustajatel seitse 9't, aga ikka see üks õnnetu tulemus jääb alati puudu... Loodetavasti järgmine hooaeg teeb keegi selle 10ne ka lõpuks ära
      Jah, see 10 oleks tõeliselt šeffi punkti pannud, aga hooaja lõpuosas heas hoos olnud Lecce siiski kahes viimases mängus ebaõnnestus.
      Kuigi poole hooajaga tulid tublid 100 punkti täis, siis hooaja teine pool oli juba nii üllatusterohke, et lausa 20 punni jäi kahesajast puudu.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Varsti algab ka Serie A...et tehke teema ära. Ma ise kahjuks ei saa üle võtta, kuna mul praegu Ligue 1 ja pole viitsimist kahte ennustust vedada.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Varsti algab ka Serie A...et tehke teema ära. Ma ise kahjuks ei saa üle võtta, kuna mul praegu Ligue 1 ja pole viitsimist kahte ennustust vedada.
          Tegin siis teema ära kuna keegi polnud veel ette jõudnud vist. Loodetavasti läheb kõik sujuvalt...
          Adiós amigos

          Kommentaar

          Working...
          X