jah, jäin seekord huljaks, kuigi aega ju oli.... vaatasin siin natuke asja- vaid eston ja eestieest teadsid, et lazio kaotab Nantesile. ise oleksin ka kindlalt lazio võitu ennustanud...Kurat, mis selle meeskonnaga lahti on? Aru ma ei saa......
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
CL ennustus
Collapse
X
-
Seis pärast 2 (kui täpsem olla, siis 1,5) vooru:
1 Mick - 12 punni
2-6 Eston, financier, sleepwalking, Martin, mihkel - 11 punni
7-12 eestieest, heikireb, Maarek, Raud, Aojalgpall, Undertaker - 10 p
13-21 kyps, Dieter, Dreyd, Fazz, yheksa, Jyrka, Aramis, Guitz, Mayhem - 9 p
22-23 PAPA, Gaskoff - 8 p
24-27 T20s, Senmaster, Raivo, Lenin - 7 p
28-30 yeg, erx, Guru - 6 p
31 Jorgan - 5 p
32 Siim88 - 3 p
33-34 Filippo, Capitallooser - 2 p
35-36 vibu, Kosk - 1 p
Vooru edukamateks osutusid M1ck, mihkel, aojalgpall ja Undertaker 10 punniga 16 võimalikust.
May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!
Kommentaar
-
Paneks siis juba ka järgmise nädala clashid üles:
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 2
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United X
25/9 Lille Olympiakos X
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 1
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2
May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!
Kommentaar
-
teeme ära
õige jah paneme aga uued värgid paikka
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 2
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal X
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio X
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord X
[/quote]
Kommentaar
-
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund x
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca x
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United X
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2
Kommentaar
-
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca X
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray X
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona X
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak - Bayern X
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2
eelmine voor läks tõesti päris hästi...kuid mitte fantastiliselt...Which ship has never docked at Liverpool?
The Premiership.
"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975
Kommentaar
-
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund X
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio X
26/9 Nantes - Galatasaray 2
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 1
25/9 Lille Olympiakos X
Group H
25/9 Spartak - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2See kiri siin on all
Kommentaar
-
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund x
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal x
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray 2
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos 1
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2C’mon Man United!!!
Kommentaar
-
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca X
Group D
26/9 PSV - Lazio x
26/9 Nantes - Galatasaray X
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona X
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United x
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...
Kommentaar
-
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 1
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 1
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio x
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 2
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 1
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern x
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 1
Kommentaar
-
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund x
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 2
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray 1
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 1
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2
Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...
Kommentaar
-
sleepwalking
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund X
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray X
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto X
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon X
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United X
25/9 Lille Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak - Moscow Bayern X
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 2
Kommentaar
-
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 2
Group B
26/9 Boavista - Dortmund x
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio x
26/9 Nantes - Galatasaray 2
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon 2
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos x
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord 1
Kommentaar
-
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund 2
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal X
26/9 Schalke 04 - Mallorca 1
Group D
26/9 PSV - Lazio 2
26/9 Nantes - Galatasaray X
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce Lyon X
25/9 Leverkusen Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille Olympiakos x
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern 1
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord X
Kommentaar
-
Group A
26/9 Real Madrid - Anderlecht 1
26/9 Roma - FC Lokomotiv Moscow 1
Group B
26/9 Boavista - Dortmund x
26/9 Liverpool - Dinamo Kiev 1
Group C
26/9 Panathinaikos - FC Arsenal 2
26/9 Schalke 04 - Mallorca 2
Group D
26/9 PSV - Lazio 1
26/9 Nantes - Galatasaray x
Group E
25/9 Rosenborg BK -Juventus 2
25/9 Glasgow Celtic - Porto 1
Group F
25/9 Fenerbahce - Lyon 2
25/9 Leverkusen - Barcelona 2
Group G
25/9 Dep. Coruña - Manchester United 2
25/9 Lille - Olympiakos 2
Group H
25/9 Spartak Moscow - Bayern 2
25/9 AC Sparta Praha - Feyenoord x
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar