320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eredivisie 2013/2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • marconius
    replied
    EL play-off

    7 mai 19.45 Groningen-Vitesse 1
    7 mai 21.45 AZ-Heerenveen x

    kordusmängud

    10 mai 19.45 Vitesse-Groningen x (edasi Groningen )
    10 mai 21.45 Heerenveen-AZ 1 (edasi Heerenveen )

    relegatsioonimängude play-off

    8 mai 19.45 Sparta Rotterdam-NEC 1
    8 mai 19.45 VVV Venlo-Dordrecht 1
    8 mai 19.45 De Graafschap-RKC Waalwijk 1
    8 mai 19.45 FC Den Bosch-Exelsior 1

    kordusmängud

    11 mai 15.30 NEC-Sparta x (edasi Sparta )
    11 mai 15.30 FC Dordrecht-VVV 2 (edasi VVV )
    11 mai 15.30 RKC Waalwijk-De Graafschap x (edasi De Graafschap)
    11 mai 15.30 Exelsior-FC Den Bosch x (edasi Exelsior )

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    EL play-off

    7 mai 19.45 Groningen-Vitesse x
    7 mai 21.45 AZ-Heerenveen 1

    kordusmängud

    10 mai 19.45 Vitesse-Groningen 1 (edasi Vitesse)
    10 mai 21.45 Heerenveen-AZ x (edasi AZ)

    relegatsioonimängude play-off

    8 mai 19.45 Sparta Rotterdam-NEC X
    8 mai 19.45 VVV Venlo-Dordrecht 1
    8 mai 19.45 De Graafschap-RKC Waalwijk 1
    8 mai 19.45 FC Den Bosch-Exelsior 1

    kordusmängud

    11 mai 15.30 NEC-Sparta 1 (edasi NEC)
    11 mai 15.30 FC Dordrecht-VVV 2 (edasi VVV)
    11 mai 15.30 RKC Waalwijk-De Graafschap x (edasi De Graafschap)
    11 mai 15.30 Exelsior-FC Den Bosch 1 (edasi Exelsior)

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    EL play-off

    7 mai 19.45 Groningen-Vitesse 1
    7 mai 21.45 AZ-Heerenveen x

    kordusmängud

    10 mai 19.45 Vitesse-Groningen 1 (edasi Groningen)
    10 mai 21.45 Heerenveen-AZ 1 (edasi Heerenveen)

    relegatsioonimängude play-off

    8 mai 19.45 Sparta Rotterdam-NEC 1
    8 mai 19.45 VVV Venlo-Dordrecht 1
    8 mai 19.45 De Graafschap-RKC Waalwijk x
    8 mai 19.45 FC Den Bosch-Exelsior 1

    kordusmängud

    11 mai 15.30 NEC-Sparta 1 (edasi NEC)
    11 mai 15.30 FC Dordrecht-VVV x (edasi VVV)
    11 mai 15.30 RKC Waalwijk-De Graafschap 1 (edasi RKC)
    11 mai 15.30 Exelsior-FC Den Bosch 1 (edasi Exelsior)

    Leave a comment:


  • bubbles
    replied
    EL play-off

    7 mai 19.45 Groningen-Vitesse 2
    7 mai 21.45 AZ-Heerenveen 2

    kordusmängud

    10 mai 19.45 Vitesse-Groningen X (edasi Vitesse)
    10 mai 21.45 Heerenveen-AZ 1 (edasi Heerenveen)

    relegatsioonimängude play-off

    8 mai 19.45 Sparta Rotterdam-NEC 2
    8 mai 19.45 VVV Venlo-Dordrecht 1
    8 mai 19.45 De Graafschap-RKC Waalwijk 2
    8 mai 19.45 FC Den Bosch-Exelsior 1

    kordusmängud

    11 mai 15.30 NEC-Sparta X (edasi NEC)
    11 mai 15.30 FC Dordrecht-VVV X (edasi VVV)
    11 mai 15.30 RKC Waalwijk-De Graafschap 1 (edasi RKC)
    11 mai 15.30 Exelsior-FC Den Bosch 1 (edasi Exelsior)

    Leave a comment:


  • arx20
    replied
    EL play-off

    7 mai 19.45 Groningen-Vitesse x
    7 mai 21.45 AZ-Heerenveen x

    kordusmängud

    10 mai 19.45 Vitesse-Groningen 1 (edasi Vitesse)
    10 mai 21.45 Heerenveen-AZ 1 (edasi Heerenveen)

    relegatsioonimängude play-off

    8 mai 19.45 Sparta Rotterdam-NEC 2
    8 mai 19.45 VVV Venlo-Dordrecht 1
    8 mai 19.45 De Graafschap-RKC Waalwijk 1
    8 mai 19.45 FC Den Bosch-Exelsior x

    kordusmängud

    11 mai 15.30 NEC-Sparta 1 (edasi NEC)
    11 mai 15.30 FC Dordrecht-VVV 2 (edasi VVV)
    11 mai 15.30 RKC Waalwijk-De Graafschap 1 (edasi RKC)
    11 mai 15.30 Exelsior-FC Den Bosch x (edasi Exelsior)

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    EL play-off

    7 mai 19.45 Groningen-Vitesse 1
    7 mai 21.45 AZ-Heerenveen 2

    kordusmängud

    10 mai 19.45 Vitesse-Groningen (edasi Vitesse)
    10 mai 21.45 Heerenveen-AZ 1 (edasi Heerenveen)

    relegatsioonimängude play-off

    8 mai 19.45 Sparta Rotterdam-NEC 1
    8 mai 19.45 VVV Venlo-Dordrecht 1
    8 mai 19.45 De Graafschap-RKC Waalwijk 1
    8 mai 19.45 FC Den Bosch-Exelsior 1

    kordusmängud

    11 mai 15.30 NEC-Sparta 1 (edasi NEC)
    11 mai 15.30 FC Dordrecht-VVV X (edasi VVV)
    11 mai 15.30 RKC Waalwijk-De Graafschap 1 (edasi RKC)
    11 mai 15.30 Exelsior-FC Den Bosch 1 (edasi Exelsior)

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    EL play-off

    7 mai AZ-Heerenveen 1
    7 mai Groningen-Vitesse 1

    kordusmängud

    10 mai Heerenveen-AZ 1 (edasi Heerenveen)
    10 mai Vitesse-Groningen 1 (edasi Vitesse)

    relegatsioonimängude play-off

    8 mai 19.45 Sparta Rotterdam-NEC 2
    8 mai 19.45 VVV Venlo-Dordrecht 1
    8 mai 19.45 De Graafschap-RKC Waalwijk 1
    8 mai 19.45 FC Den Bosch-Exelsior 1

    kordusmängud

    11 mai 15.30 NEC-Sparta 1 (edasi NEC)
    11 mai 15.30 FC Dordrecht-VVV 2 (edasi VVV)
    11 mai 15.30 RKC Waalwijk-De Graafschap 1 (edasi RKC)
    11 mai 15.30 Exelsior-FC Den Bosch 1 (edasi Exelsior)

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Viimase vooru edukaimad olid allakirjutanu ja liider difender viie punktiga. Olulisem muudatus toimus liidri järel, kus nüüd on võrdsete punktide peal kemal1 ja midfielder.

    Kuna eelmistel hooaegadel olen lasknud ennustada ka EL play-off mänge ning relegatsiooni play-offe, siis seekord teen sama, et pinge endiselt säiluks vähemalt kaheks nädalaks.

    Tabel

    1. difender (+5)---151 punkti

    2-3. kemal1 (+3) ja midfielder (+5)---146 punkti

    4. Tofoa (+4)---141 punkti

    5. Blue Rock (+2)---139 punkti

    6. Bart (+1)---135 punkti

    7. arx20 (+4)---134 punkti

    8. marconius (+4)---129 punkti

    9. Jalkafriik (+3)---122 punkti


    EL play-offide ja relegatsiooni play-offide ennustamise skeem on tavapärane eelmistele aastatele. Nimelt lisaks mängu saatuse ennustamisele, tuleb lisada ka meeskond,kes kahe mängu kokkuvõttes edasi pääseb ja õige meeskonna panustamise puhul lisandub 1 punkt.


    EL play-off

    7 mai 19.45 Groningen-Vitesse 1
    7 mai 21.45 AZ-Heerenveen X

    kordusmängud

    10 mai 19.45 Vitesse-Groningen X (edasi Groningen)
    10 mai 21.45 Heerenveen-AZ 1 (edasi Heerenveen)

    relegatsioonimängude play-off

    8 mai 19.45 Sparta Rotterdam-NEC X
    8 mai 19.45 VVV Venlo-Dordrecht 1
    8 mai 19.45 De Graafschap-RKC Waalwijk 1
    8 mai 19.45 FC Den Bosch-Exelsior 1

    kordusmängud

    11 mai 15.30 NEC-Sparta 1 (edasi NEC)
    11 mai 15.30 FC Dordrecht-VVV X (edasi VVV)
    11 mai 15.30 RKC Waalwijk-De Graafschap 1 (edasi RKC)
    11 mai 15.30 Exelsior-FC Den Bosch 1 (edasi Exelsior)

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    viimane 34 voor

    3 mai 19.45 Cambuur-ADO 1
    3 mai 19.45 Utrecht-Vitesse 2
    3 mai 19.45 AZ-Feyenoord x
    3 mai 19.45 RKC Waalwijk-Heerenveen 2
    3 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Roda x
    3 mai 19.45 Ajax-NEC 1
    3 mai 19.45 PSV-NAC 1
    3 mai 19.45 Groningen-Heracles 1
    3 mai 19.45 Twente-PEC Zwolle 1

    Leave a comment:


  • Bart
    replied
    34 voor

    3 mai 19.45 Cambuur-ADO 1
    3 mai 19.45 Utrecht-Vitesse 2
    3 mai 19.45 AZ-Feyenoord 2
    3 mai 19.45 RKC Waalwijk-Heerenveen 2
    3 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Roda 1
    3 mai 19.45 Ajax-NEC 1
    3 mai 19.45 PSV-NAC 2
    3 mai 19.45 Groningen-Heracles 2
    3 mai 19.45 Twente-PEC Zwolle 1

    Leave a comment:


  • arx20
    replied
    34 voor

    3 mai 19.45 Cambuur-ADO 1
    3 mai 19.45 Utrecht-Vitesse 2
    3 mai 19.45 AZ-Feyenoord x
    3 mai 19.45 RKC Waalwijk-Heerenveen 2
    3 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Roda 1
    3 mai 19.45 Ajax-NEC 1
    3 mai 19.45 PSV-NAC 1
    3 mai 19.45 Groningen-Heracles 1
    3 mai 19.45 Twente-PEC Zwolle 1

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    34 voor

    3 mai 19.45 Cambuur-ADO 1
    3 mai 19.45 Utrecht-Vitesse x
    3 mai 19.45 AZ-Feyenoord x
    3 mai 19.45 RKC Waalwijk-Heerenveen 1
    3 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Roda 1
    3 mai 19.45 Ajax-NEC 1
    3 mai 19.45 PSV-NAC 1
    3 mai 19.45 Groningen-Heracles 1
    3 mai 19.45 Twente-PEC Zwolle 1

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    3 mai 19.45 Cambuur-ADO 1
    3 mai 19.45 Utrecht-Vitesse 2
    3 mai 19.45 AZ-Feyenoord 2
    3 mai 19.45 RKC Waalwijk-Heerenveen 2
    3 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Roda X
    3 mai 19.45 Ajax-NEC 1
    3 mai 19.45 PSV-NAC 1
    3 mai 19.45 Groningen-Heracles 1
    3 mai 19.45 Twente-PEC Zwolle 1

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    34 voor

    3 mai 19.45 Cambuur-ADO x
    3 mai 19.45 Utrecht-Vitesse 2
    3 mai 19.45 AZ-Feyenoord 2
    3 mai 19.45 RKC Waalwijk-Heerenveen 2
    3 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Roda 2
    3 mai 19.45 Ajax-NEC 1
    3 mai 19.45 PSV-NAC 1
    3 mai 19.45 Groningen-Heracles 1
    3 mai 19.45 Twente-PEC Zwolle 1

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    34 voor

    3 mai 19.45 Cambuur-ADO 1
    3 mai 19.45 Utrecht-Vitesse x
    3 mai 19.45 AZ-Feyenoord 2
    3 mai 19.45 RKC Waalwijk-Heerenveen 2
    3 mai 19.45 Go Ahead Eagles-Roda 1
    3 mai 19.45 Ajax-NEC 1
    3 mai 19.45 PSV-NAC 2
    3 mai 19.45 Groningen-Heracles 2
    3 mai 19.45 Twente-PEC Zwolle x

    Leave a comment:

Working...
X