320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2002 ennustus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

    Bra - Ger 0:1
    Tur - Kor 1:0

    Kommentaar


      Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

      Bra - Ger 1-0
      Tur - Kor 2-0
      Itaalia cätz

      Kommentaar


        Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

        Saksamaa- Brasiilia- 0:1
        Lõuna-Korea- Türgi- 1:1
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

          Bra - Ger 1-1
          Tur - Kor 1-1
          http://www.cyb.ee

          Kommentaar


            Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

            kuule esto#21 või what ever, mis sa mõtled et Kahnile lüüakse 4 väravat seljataha, naljamees..
            http://www.cyb.ee

            Kommentaar


              Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

              huuhh.. viimasel hetkel..

              Türgi-L-Korea 2:1
              Saksamaa-Brasiilia 1:2
              Supplies!

              Kommentaar


                Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

                Algselt tegi selle postituse dieter


                'Mis askeldad, dieter'; 'Õige küll, vandersell, dieter pole maailmameistrit ennustanud (seega on vist su võiduvõimalused suuremad )'; 'Kuid kõige hämmastavam on see, et ennustuse liider, dieter, on jätnud meistri ennustamata!! Dieter, Räim- kas mul on õigus, või lihtsalt silmad petavad?'
                Poisid rahu Aega veel on, mõtlesin üldse laupäeval ennustada, aga mis seals ikka, teeme asja täna ära kui ma nii nõutud mees olen Teen loogika austajatele asja lihtsamaks, sest minu ennustuses tuleb maailmameistriks loomulikult die Mannschaft, mistõttu vastupidise stsenaariumi puhul palju õnne vandersell (keegi teine ju mu liidripositsiooni ei ohusta).

                Saksamaa - Brasiilia 1:0 (seni olen pakkunud play-offides rohkem väravaid ja kõik võidud on tulnud 1:0, järelikult seekord tuleb teine skoor )

                Lõuna-Korea - Türgi 1:2
                Tegelikult, loogika on üks hää asi , ma kaldusin ka pigem arvama, et sa ikke sakemanne meistriks pakuksid. Mis puutub taktikasse, siis praegu sain veikse eelise ja te ärge vaadake midagi, et ma ennustamisega 19 sekundit hiljaks jäin- foorumi kell on vähemalt 3 min ees Igatahes, väga meeldiv konkurents siiamaani olnud. parim mees(kond) võitku!
                Supplies!

                Kommentaar


                  Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

                  Algselt tegi selle postituse renxx


                  kuule esto#21 või what ever, mis sa mõtled et Kahnile lüüakse 4 väravat seljataha, naljamees..
                  poleks ronaldo esimesel poolajal verd kusnud oleks brassid neli ära ka löönud

                  Kommentaar


                    Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

                    siin ennustamise eest mingid preemiad kah?.....sooviks midagi ilusat saada pakkusin et brasiilia võidab saksamaad 2:0 ja nii ka läks.....jään kinki ootama



                    kinki, kinki, kinki

                    Kommentaar


                      Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

                      Algselt tegi selle postituse pelaja


                      siin ennustamise eest mingid preemiad kah?.....sooviks midagi ilusat saada pakkusin et brasiilia võidab saksamaad 2:0 ja nii ka läks.....jään kinki ootama



                      kinki, kinki, kinki
                      You're not the only one! Mina näiteks võitsin peale selle veel megapanusest 327 krooni!
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

                        You're not the only one! Mina näiteks võitsin peale selle veel megapanusest 327 krooni!

                        nu sa said oma 327 kr ..aeg minulgi oma osa kätte saada lähme tähistame seda, et mõlemad õieti arvasime....õlled sinu kulul:P

                        Kommentaar


                          Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

                          MM 2002 ennustusvõistluse tulemused selgunud.

                          Esimeseks tuli vandersell 73 punktiga. Teiseks jäi pikka aega liidripositsiooni hoidnud, kuid maailmameistri ennustamata jätnud dieter. Järgnesid seve, vaikiv mees ja zilde.

                          Aitäh teile, et ennustamises aktiivselt kaasa lõite. Edetabeli leiate siit:


                          http://cyb.ee/MMtulemused.htm

                          Kommentaar


                            Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

                            67-menda koha eest mingit eri preemiat ei saa v? :P

                            Kommentaar


                              Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

                              vähemalt viimaseks ei jäänud
                              järgmine kord valmistun üllatusteks
                              coqito ergo sum.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale 'MM 2002 ennustus'

                                ma eelviimane....irw :P :P :P :P :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X