320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga Striker Mania 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Praeguseks on kõik tabelid uuenenud. Tänud kõigile huvitava hooaja eest, üldvõit tuli raskelt ja õnnega pooleks.

    Auhindadele ma Soccerneti töötajana ei kandideeri, nagu ka mitte 4. kohaga lõpetanud ohvitser, nii et auhinnaesikolmik näeb välja selline: 1. sander.ulp, 2. PETSPETSPETS, 3. ergo.kasesalu.

    Kui on veel ettepanekuid mängu parendamiseks, siis praegu on hea aeg nende esitamiseks.

    Järgmise aastani!
    Registreerisin ennast siia ka kasutajaks, et napilt jäin teiseks ja lõpp esikolmikus oli üsna tasavägine. Järgmine aasta siis uuesti.

    Kas auhindade osas on juba ühendus võetud või olen midagi maha maganud?

    Tagasisidena oleks võib-olla juba edasiminek kui saaks assistid mängu lisada aga siis mängu nimi enam poleks striker mania.

    Kommentaar


      #77
      Söödud läheksid ma arvan liiga keeruliseks. Et võimaliukult paljud inimesed viitsiksid mängida, peaks mäng olema lihtne.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #78
        Võitjad: http://ristnurk.soccernet.ee/striker...a-2014/voitjad

        Ma hakkan tasapisi võitjatega ühendust võtma. Aga võite ka ise kontakteeruda:

        Kommentaar


          #79
          Kas algaval hooajal ka toimub?

          Kommentaar


            #80
            Lähipäevil peaks käiku minema. Samal kujul kui eelmine aasta.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Lähipäevil peaks käiku minema. Samal kujul kui eelmine aasta.
              Väga hea. Selline muudatus võiks reeglitesse tulla, et kui mänguvoor on viigis, siis auhinna võidab tabelis kõrgemal positsioonil olev mängija. Kui ikka mänguvooru võitja välja selgitatakse.

              Kommentaar

              Working...
              X