320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V liiga põhjatsoon 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

    Aga keda sa siin alaealiseks pead
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

    Kommentaar


      Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

      Maybe olen valesti kuulnud, aga minu kõrvakestesse on jõudnud kuuldused, et Nimetal on suhteliselt noor koosseis. Ma arvan, et akoholi mittepropageerimine ka noorte seas on tervitatav.
      You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

        Originally posted by Litmanen37
        IRW----Raimo,mine hyppa aknast alla,2kki hakkab parem....ja saad 2kki oma m6tetust vihast lahti.....Kasva parem ise suureks....
        Põhjus, miks Nimeta mängijad auhinnale pretendeerida ei saa, on väga lihtne - kuna ennustusest võtavad osa peamiselt mu head sõbrad ja tuttavad, siis soovin, et üks nendest saaks selle auhinna.
        Ja muide, minu arvates oli see, et juba enne võistluse algust mainisin, kellel on võimalik auhinnale pretendeerida ja kellel mitte, väga korrektne - ehk siis võiksid mulle soovitada aknast alla hüppamist, kui võistlus oleks läbi, mõni nimeta vend võidab selle ja siis teataksin, et sorry, aga auhinda ei saa.
        Kui pead seda, et keegi (antud juhul siis mina) on pahane, et teine isik (ehk antud juhul sina ja veel üks fc nimeta mängija) jätab oma kohustused täitmata ja seda siis meelde tuletab, mõttetuks vihaks, siis sa ei teagi, mida sõna \"viha\" tähendab.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

          Lõpetaks selle mõtetu vaidluse...mina ei täitnud oma kohustusi,hiljem ei täitnud ka sina...ja pealegi.....Mul meeldib viin rohkem ja ega mul mingit erilist võimalust võita niikuinii pole

          Nimetas kusjuures on 25-st mängijast vaid seitse alaealised
          2002 FC EBS Team
          2003 FC Nimeta
          2004 FC Nimeta
          2005 FC Nimeta
          2006 Tallinn United FC
          2007 Tallinn United FC

          Kommentaar


            Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

            IX voor
            21.06. 12.00 FC Streetrace.org - FC Reaal 2
            22.06. 12.00 FC Futu - FC Soccernet 2
            22.06. 15.00 FC Nimeta - FC Tiigrid 1

            Kommentaar


              Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

              Lisan, et kuna ennustuses osalevad ka FC Nimeta mängijad, siis nemad auhinnale pretendeerida kahjuks ei saa.
              No võtan vananenud teema yles, aga mis sellest. Raimo- mis on sinu probleem?? See on umbes sama hea, et ennustusvõistlusest ei saa osa võtta Soccerneti mängijad. Täielik \"rassism\" meie suhtes.
              Põhjus, miks Nimeta mängijad auhinnale pretendeerida ei saa, on väga lihtne - kuna ennustusest võtavad osa peamiselt mu head sõbrad ja tuttavad, siis soovin, et üks nendest saaks selle auhinna.
              Minu isiklik arvamus on see, et kui sa tahad oma kast õlle mõnele oma sõbrale anda, siis miks sa panid selle pakkumise yles foorumisse, mis on yldkasutatav??? Miks ei teinud sa seda privaatsõnumitega??
              Kõik see sinu anti-nimeta propaganda ajab juba vaikselt maksa yle kopsu kyll, kuigi sa kedagi isiklikult pole solvanud.
              Vihjamine sellele, et me kõik oleme alaealised seega a la puudub meil seaduse järgi võime otsustada enda elu yle on veelgi suurem BULLSHIt (vabandust sõnade kasutamise pärast). Mitu tegelast näiteks Fc Mustamäel on täisealised?? Aga see selleks, kui juba nii arvatakse, siis isiklikult olen veendunud, et yks asi on vanus, teine asi aga mõtlemine.( vihjaks sellele, et mõned inimesed kes on täisealised on lapselikuma mõtteviisiga kui osad alaealised ning vastupidi)

              Minu postituse eesmärk polnud siin viha ja vaenu tekitada, vaid minu isiklik arvamust kogu jamast. Peamine on ikka see, et meid kõiki yhendab jalgpall- nautigem mängu ning hoidugem konfliktidest, siis on parem ju kõigil, või mis??
              Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'



                nautigem mängu ning hoidugem konfliktidest, siis on parem ju kõigil, või mis??
                täitsa õige jutt ,polex ise paremini suutnud õelda ,ei ole vaja siin mingit tüli
                karm värk on see jalgpall

                ja ega see elu ka parem pole

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

                  tundub, et jõhkralt keeruline voor oli

                  1. Raix 18p (+3)
                  2. iir 17p (+3)
                  3-4. madman666 16p (+3),lookas 16p (+3)
                  5. jyrioo 15p (+3)
                  6-7. vare 14p (+3), Raimo 14p (+3)
                  8. Undi 13p (+3)
                  9. Devil 12p (+3)
                  10-12. Epic 11p (+3), moochie 11p (+3), mustikas 11p (+3)
                  13-15. jazzjansa 10p (+0), mihkel 10p (+2), mukiii 10p (+3)
                  16-18. m1kk 9p (+2), treze 9p (+0), Maarek 9p (+0)
                  19. magicm 8p (+3)
                  20. muna 6p (+0)
                  21. Litmanen37 3p (+2)
                  22-23. FCOperBK 2p (+0), coco 2p (+2)

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

                    Meier, loe palun veelkord minu postitust (tsiteerin: Põhjus, miks Nimeta mängijad auhinnale pretendeerida ei saa, on väga lihtne - kuna ennustusest võtavad osa peamiselt mu head sõbrad ja tuttavad, siis soovin, et üks nendest saaks selle auhinna.). Nimetast kahjuks ei tunne ühtegi mängijat peale nende kahe, kes minus on mõningase tõrke FC Nimeta suhtes tekitanud.
                    Ja tuleta meelde, kui enne hooaja algust rääkisin Sulle, et kaks teie mängijat on EBSi suhtes ebaeetiliselt käitunud ning Sa vastasid siis, et see mure on EBSi ja nende mängijate vaheline probleem. Kuigi Nimeta liidrina saanuks Sa neid mängijaid mõjutada.

                    Peamine on ikka see, et meid kõiki yhendab jalgpall- nautigem mängu ning hoidugem konfliktidest, siis on parem ju kõigil, või mis??
                    Täiesti õige, kuid...
                    Pean tõdema, et mul on häbi oma kapteni üle, kes pohmakaga eile mängima tuli. Ent Sinu teine tsitaat (tsiteerin \"V liiga põhi\" tehtud postitust: Kui veel vaadata seda, et 8 mängijat 11-st olid kas suure pohmakaga või isegi joobes, pole tulemus paha.) paneb ikka tõsiselt mõtlema, kuivõrd vähe teie mängijad vastaseid hindavad.
                    Muidugi, ühe nimetalase tsitaat \"ära mölise, me oleme viienda liiga meistrid\" (seda ei öeldud küll mulle, kuid mul pole vähimat põhjust oma meeskonnakaaslast mitte uskuda), ei näita just kah meeldivat suhtumist teistesse tiimidesse.

                    Kõigele vaatamata soovin teile liigas edu, sest teistest peajagu paremad te olete, kuid kui soovite, et platsi ääres elaksid kõik teie (nauditavale) mängule kaasa, siis peaksid mõned mängijad veidi oma suhtumist muutma.

                    Ning jah: mõnusat jaani kõigile!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

                      Nojah...Raimo,kui sa keskkooli l6petasid,siis l6pukal sa ju ei v6tnud tilkagi alkoholi....mis paganama lugapidamisest sa siin r22gid...

                      ja pealegi me t6esti ei oota sind fc nimeta fanclubi....meil on omad f2nnid oma seltskond...teil oma....ja t6esti soovitan sul soojalt l6petada see fc nimeta vastane propaganda....
                      2002 FC EBS Team
                      2003 FC Nimeta
                      2004 FC Nimeta
                      2005 FC Nimeta
                      2006 Tallinn United FC
                      2007 Tallinn United FC

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

                        Nii nunnu! Jälle on tekkinud uus teema- kes, kuipalju oma lõpetamisel jõi!
                        Ja kes on oodatud kuhugi fännklubisse ja kes mitte. Ja kes oli millal kaine ja maeiteaveel mis... Tähendab, aitab ka!
                        See siin V liiga põhjatsooni ennustus, mitte koht, kus üksteise pihta soppa loopida ja viriseda jne. Foorumis on ka selline koht nagu Off- Topic. Võtke see jutujärg seal üles, kui vajadust tunnete, aga siia taolist teemast mööda möla rohkem vaja pole.

                        Tänan tähelepanu eest.
                        Piis laav änd häppiness
                        You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

                          Originally posted by Litmanen37


                          Nojah...Raimo,kui sa keskkooli l6petasid,siis l6pukal sa ju ei v6tnud tilkagi alkoholi....mis paganama lugapidamisest sa siin r22gid...

                          ja pealegi me t6esti ei oota sind fc nimeta fanclubi....meil on omad f2nnid oma seltskond...teil oma....ja t6esti soovitan sul soojalt l6petada see fc nimeta vastane propaganda....
                          Nagu ühele Sinu varasemale segasele postitusele pidasin miskipärast ka seekord vajalikuks vastata Sulle privaatpostituse kaudu.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

                            Ja Raimo postitus oli ka selle ajuvaba teema lõpp, vähemalt siin!
                            Niitore, eks
                            You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

                              kuna ma lähen paari päeva pärast reisima siis mõtlesin et järgmise vooru ennustan varem ära, sest tagasi jõuan alles augustis

                              X voor
                              02.08. 13.00 Kärdla LM - FC Soccernet 1
                              02.08. 18.00 FC Streetrace.org - Eurouniv FC 2
                              03.08. 12.00 FC Futu - FC Tiigrid Õismäe 2(oleneb kes meil kohale tulevad):P
                              karm värk on see jalgpall

                              ja ega see elu ka parem pole

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'V liiga põhjatsoon 2003\'

                                X voor
                                02.08. 13.00 Kärdla LM - FC Soccernet 1
                                02.08. 18.00 FC Streetrace.org - Eurouniv FC x
                                03.08. 12.00 FC Futu - FC Tiigrid 1
                                2002 FC EBS Team
                                2003 FC Nimeta
                                2004 FC Nimeta
                                2005 FC Nimeta
                                2006 Tallinn United FC
                                2007 Tallinn United FC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X