320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Portaalipõhine ennustussüsteem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

    Ei viidud siin midagi sisse, äsja algasid just. Hommikul ennustasin artikli all ära
    FC TVMK - FC Valga 5:1
    JK Merkuur - JK Trans 1:3
    arvasin, et keegi märkab vihjet ja paneb ennustuse üles, aga tutkit, brat

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

      Tundub,et ennustusvõistlus on täitsa ära unustatud.Pole veel ära märgitudki Eesti-Slovakkia mängi tulemusi

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

        Avastasin, et minu nime all kokkuvõttes puuduvad minu poolt ennustatud alljärgnevate 20. märtsi meistriliiga mängude 4.vooru tulemused:
        FC TVMK - JK Tammeka ennustus 3:0 lõppseis 9:0 1 punkt
        FC Flora - JK Tulevik ennustus 2:0 lõppseis 3:0 1 punkt
        Jk Merkuur - JK Trans ennustus 0:4 lõppseis 2:3 1 punkt
        FC Kuressaare - FC Levadia ennustus 1:1 lõppseis 0:2 0 punkti
        FC Valga - JK Dünamo ennustus 1:2 lõppseis 2:1 0 punkti
        Ühtlasi lõpetan sellega seoses käesolevaga ennustamise alajaotuses osalemise, kuna ma pean lugu ausa mängu reeglitest ja kui ennustusvõistluse väljakuulutanud portaal ei suuda ühekordset ennustust vastu võtta, siis ei pea ka mina mitu korda ennustust edastama. Kõigie, kes soovivad sellistes tingimustes edasi jätkata, palju edu ja õnne!

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustuss

          Algselt postitas lennat
          Avastasin, et minu nime all kokkuvõttes puuduvad minu poolt ennustatud alljärgnevate 20. märtsi meistriliiga mängude 4.vooru tulemused:
          FC TVMK - JK Tammeka ennustus 3:0 lõppseis 9:0 1 punkt
          FC Flora - JK Tulevik ennustus 2:0 lõppseis 3:0 1 punkt
          Jk Merkuur - JK Trans ennustus 0:4 lõppseis 2:3 1 punkt
          FC Kuressaare - FC Levadia ennustus 1:1 lõppseis 0:2 0 punkti
          FC Valga - JK Dünamo ennustus 1:2 lõppseis 2:1 0 punkti
          Ühtlasi lõpetan sellega seoses käesolevaga ennustamise alajaotuses osalemise, kuna ma pean lugu ausa mängu reeglitest ja kui ennustusvõistluse väljakuulutanud portaal ei suuda ühekordset ennustust vastu võtta, siis ei pea ka mina mitu korda ennustust edastama. Kõigie, kes soovivad sellistes tingimustes edasi jätkata, palju edu ja õnne!
          Kontrollisin Soccerneti andmebaasist ning nimetatud mänge ei ole sinu nime alt ennustatud. Kaalusin võimalust, et probleemid võisid tekkida seoses Soccerneti süsteemi- ning kujunduseuuendusega, kuid kuna Soccernet sai uue ilme 21. märtsil ning mängud toimusid juba 20. märtsil, siis ei saa selles viga olla. Samuti ei pea ma võimalikuks stsenaariumi, et 4. vooru mängud mingil põhjusel ei salvestunud, kuna väga paljudel on need kohtumised ennustatud ning nende eest punktid saadud. Oled sa kindel, et viga polnud sinus ning ennustasid õigesti?

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

            Ei oska midagi arvata. tean, et ennustasin päev varem, 19.märtsil kella 10.10 ja 11.40 (kalendrisse märgitud) vahel ja ennustuse saatsin ära ka. Ja minu viga oli ehk ainult see, et ma ei kontrollinud hiljem, kas tulemused ikka ära salvestusid, sest oli ju puhkepäev ja muudki teha vaja. Seal võis olla mingi häire saadetud ennustuse vastuvõtmisel ja kätt südamele pannes, veidi kiirustasin \"Saada\" vajutamise hetkel, logisin välja, ja ei uurinud rohkem asja kui nüüd eile vaatasin, et punkte nii vähe jne.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

              ma ennustasin et flora võidab lootust 7-0,selle eest peaks ju ühe punkti saama ,aga ma pole ühtegi punkti saanud

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

                Algselt postitas Karla


                ma ennustasin et flora võidab lootust 7-0,selle eest peaks ju ühe punkti saama ,aga ma pole ühtegi punkti saanud
                üldedetabelis ei kajastu üldse midagi muud,kui meistriliiga ja esiliiga tulemused. Miks nii?

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

                  Kas on loota, et ilmuvad ka madalamate liigade ennustused? Mängudega tehakse ju alust juba järgmisel nädalal. Võiks ju olla.
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

                    Imelik. Nädalavahetusel hakkavad juba kolmas ja neljas liiga, aga mänge pole ülesse pandud. Kas on üldse lootust et pannakse ?
                    LiverpoolFC

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

                      Algselt postitas ow3n


                      Imelik. Nädalavahetusel hakkavad juba kolmas ja neljas liiga, aga mänge pole ülesse pandud. Kas on üldse lootust et pannakse ?
                      Probleem pole Soccernetis, ajakavad ei ole hetkel veel saabunud

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

                        nähtavasti alustame sel nädalavahetusel algavate madalamate liigade ennustusega alates 2. voorust, sest EJL ei ole pärast telefonikõnet ja mitut e-kirja endiselt mu palvele vastanud ega ajakavasid saatnud

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

                          Soccernet alustab madalamate liigade ennustusvõistlusega

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

                            Mis kala on, et portaalis ei saa IV liiga lääne tsooni järgmisi mänge ennustada?
                            Vaikus

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

                              Härrased ja prouased!

                              III liiga Põhi ennustusvõistlus
                              7. voor
                              27.01.2005 18:00 Nõmme Kalju II - LiVal Sport Tallinn, Hiiu kunstmurustaadion
                              27.01.2005 18:00 SK Legion Tallinn - JK Tondi, Õismäe Humanitaargümnaasiumi staadion
                              28.01.2005 11:00 JK Olympic Tallinn - Saue JK, A. Le Coq Arena kunstmurustaadion
                              28.01.2005 14:00 Trummi SK - Paide JK, Kotka staadion
                              28.01.2005 14:00 Rapla JK Atli - FC Concordia Audentes II Tallinn, Rapla Ühisgümnaasiumi staadion

                              Kui voorud on selliselt sisestatud, ei saagi arvutiprogramm neid mänge arvestada.

                              Kogu III liiga Põhi 7. voorust arvestab arvutiprogramm praegu ainult viimast kohtumist
                              28.05.2005 18:00 Keskerakonna JK Tallinn - JK Piraaja Tallinn

                              Mina ei saa seekord jälle ei reedel ega ka laupäeval ennustada. Tänan tähelepanu eest.

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Portaalipõhine ennustussüsteem\'

                                II liiga Põhi/Ida
                                11. voor
                                01.01.2005 11:00 FC Levadia-Juunior Maardu - Nõmme Kalju, Kotka staadion
                                01.01.2005 14:00 FC M.C. Tallinn - JK Kalev Sillamäe, Kernu PK staadion
                                01.01.2005 14:00 SK Rada Kuusalu - JK Trans Narva II, Loksa linnastaadion
                                01.01.2005 14:00 FC Lootus Alutaguse - Tallinna JK II, K-J Spordikeskuse staadion

                                Edukat ennustamist!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X