320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiennustused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Arvatavasti, ülalpool postinud inimesed omavad piiratud mõtlemisoskusi, sest ma arvan on vaja väga palju pingeid, et väljendada niisuguseid mõtteid. Bravo! Proovige mõnikord end ära lüüa seini vastu, äkki saabki mingit kasu.
    1. UniBet £ 20
    2. TrioBet € 50
    3. Betdevice.com

    Kommentaar


      #17
      seini vastu ? hmm.. okeii homme.. aplju betwini ja triobeti koefitsent selle vastuse eest pakkus ?

      Kommentaar


        #18
        seini vastu ? hmm.. okeii homme.. palju betwini ja triobeti koefitsent selle vastuse eest pakkus ?

        Kommentaar


          #19
          Sa ei pea topelt poste tegema
          Iv seen better days

          Kommentaar


            #20
            ma laavin nende tegemisi

            Kommentaar


              #21
              Ta on närviline, tegutseb nagu hulluslik, mis veel ta teeb seal võte ise kujuta ette...
              1. UniBet £ 20
              2. TrioBet € 50
              3. Betdevice.com

              Kommentaar


                #22
                Kui ma ennustaks täna, siis oleks pannud raha Angolale, Malile, Mallorcale ja Blackburnile. Se on minu arvates aga. Samuti võiks olla Fiorentina võit.

                Kes võib pakkuda oma ennustusi?
                1. UniBet £ 20
                2. TrioBet € 50
                3. Betdevice.com

                Kommentaar


                  #23
                  Noh kurad, Mali ja Blacknurn ikkagi kadusid, kuid õnneks teised võitsid nagu ma ütlesin ja ma olen plussis.
                  1. UniBet £ 20
                  2. TrioBet € 50
                  3. Betdevice.com

                  Kommentaar


                    #24
                    Minu arust võiksid sa oma blogi offtopicus pidada nagu jazzjansa. Foorumi ennustusvõistluste olemus tundub sulle olevat nagunii jämedalt segane.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #25
                      Täna lähen järgmise süsteempanusega:

                      Manchester City
                      ManU-City Under 2,5
                      Milan
                      Milan-Udinese over 2,5

                      Koef kokku 37,22
                      11.07.2010 = *****

                      Kommentaar


                        #26
                        Pisut offtopic aga keegi võiks kommenteerida (suunata võimalusel juba olemasolevasse alamfoorumisse mind) spordiennustus ja uus Hasartmänguseadus, mis jõustus selle aasta 1. jaanuarist.

                        Pokkerifoorumites on sellest juttu olnud aga vaid pokkerimängija seisukohast. Parimaid koefitsente otsides on Kihlveokontorite ring väga lai, mida kasutada ja kui tõepoolest hakatakse piirama juurdepääsu läbi internetiteenuse pakkujate, mitte vaid pankade kaudu, siis on Eesti mängijate jaoks seis äärmiselt nigel.
                        11.07.2010 = *****

                        Kommentaar


                          #27
                          Tere!

                          Tahaks küsida Teie käest, mis Te arvate selle ennustuste kompaaniate lehtede blokeerimise kohta? Kas ongi see normaalselt, heas usus, eriti kui need kompaaniad omavad EC litsentsiumi?

                          Peale seda, kõik kes tahab saab seda blokeerimist läbi käia vöga lihtsalt paigutades Google DNS serveri nime, mille kohta kirjutavad praegu kõik internetis.
                          1. UniBet £ 20
                          2. TrioBet € 50
                          3. Betdevice.com

                          Kommentaar


                            #28
                            Tere!

                            Täna juba alustab World Cup 2010, kas Te kavatsete teha ennustusi, kes Teie arvates võidab ja kes kadub?

                            Ma pakkun teha ennustusi siin niivisi, et Te annate soovitusi, millised mängud on head, et ennustada, ja millised on halvad üldse, ja seega tuleb vältida neid mänge ennustusi tehes.

                            Soovin Edu!
                            1. UniBet £ 20
                            2. TrioBet € 50
                            3. Betdevice.com

                            Kommentaar


                              #29
                              Esimine WC2010 mäng tuleb väga põnev, minu arvates, kuna mõlemad võistkonnad mängivad väga hästi viimasel ajal.

                              Suurem osa Bookmaker-ist kalduvad rohkem sellele, et Mexico võidab, kuid, mulle tundub, et Lääne Aafrika omab suurt eelist Mexico ees, kuna nad mängivad kodus.

                              Peale seda, mängu referee ei ole väga kogenud, seega fännide suure pinge all olles ta arvatavasti teeb rohkem vigu, ja olukordade lähedades annab eelistust kodusele tiimile.

                              Arvestades, et see on esimine mäng, see tuleb keeruline Mexico jaoks rohkem kui Lääne Aafrika jaoks, kuna Aafrikal ei ole vaja kohanduda platsisse, kliimasse ja ümruskonda.

                              Vaatamata sellele, et mõlemal võistkonnal on hea treener, Parreira omab suuremat kogemust, ja ta on võitja, Aguirre kohta seda öelda me ei saa.

                              Kõik ülaltoodud võib anda Aafrikale suurt eelist, vaid, tuleb tunnustada, et Mexicol on parem mängujad, kvaliteetsem.

                              ______

                              Kui ma ennustaks, siis paneks ma raha sellele, et Aafrika ei kadu, Double Chance, 1X või isegi võidule, aga see on liigne riisiko.

                              ______

                              Muide, ükski Bookmaker ei usu, et mängus tuleb rohkem kui 2.5 varava, seega koefitsientid on väga suured. Ma võtaks riski, kuna see on suurepärane võimalus.
                              1. UniBet £ 20
                              2. TrioBet € 50
                              3. Betdevice.com

                              Kommentaar


                                #30
                                Lõuna-Aafrika ikka.
                                Aga jah, võtsin ise samuti over 2,5.
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X