320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Meistriliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    aga ootaks endiselt ikkagi oma tasu siin foorumis tehtud ränga töö eestloodame, et seekord ei jää lubadused ainult lubadusteks

    Kommentaar


      #77
      Tasu saad kätte 21.augustil Eesti Karikavõistlustel. Interneti probleemide tõttu ei ole jõudnud veel lõplikku tabelit ise siia ülesse panna, kuid teen seda lähi ajal(usun, et tänase päeva jooksul)


      Päikest seniks kuni seda veel on ja homme siis kõik Reiusse rannajalgpalli vaatama!

      Kommentaar


        #78
        noniii. tabelit ja asja ikka ei ole, kuid loodan, et saan oma tasu siis homme kätte ikka, juhul kui ma ikka võitsin selle ürituse. Homseks aga huvitavat karikaturnat kõigile

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas marx1234 Vaata postitust
          noniii. tabelit ja asja ikka ei ole, kuid loodan, et saan oma tasu siis homme kätte ikka, juhul kui ma ikka võitsin selle ürituse. Homseks aga huvitavat karikaturnat kõigile
          kahjuks tõesti ei ole jõudnud tabelit üles riputada, kuid .... parem hilja kui mitte kunagi, äkki homme isegi tuleb

          Kommentaar


            #80
            nüüd kll nii,et auhinna andja peab mulle järgi jooksma kuna ma olin täna ilusasti kohal ja minuga keegi ühendust ei võtnud. Sügisest muutub mu elu aga põrguks kuna aega ei ole üldse Võibolla õnnestub teil auhind mulle üle anda tantsusaate telgitaguses a selle peate kahjuks ka ise väja mõtlema,kus see toimub seekord siis lugu selline

            Kommentaar


              #81
              vabapääse tantsusaate telgitagustesse
              www.ehrakennus.ee
              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

              Kommentaar


                #82
                heh läheb kalliks maksma ja jalka sõbrana ma läheks parem eesti-itaalia mängu vaatama, sest saate pilet vist kuskil 500.- kui ma ei eksi

                Kommentaar

                Working...
                X