320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tour de France 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Päriselt ka on sellel teemal rohkem vaatamisi kui F1 2011 v ? naljakas oleks, aga samas näitab see seda, et huvi rattaspordi vastu on olemas ja Vuelta ennustusel oleks jumet küll. Kahjuks ei ole mind eestis ajavahemikul 24.08-04.09, mis on ideaalne aeg selle ennustuse alustamiseks. Ju peab siis varem tegema ja ennustuse ära tegema. Mask, sul ettepanekuid on, kuidas asja paremaks teha võrreldes le Tour'iga ?
    Vueltal puhul lootus, et ehk on kaks eestlast stardis

    Kommentaar


      #62
      mhhhh, ma ei teadnudki, et Vuelta on 20. august - 11. september. Pettumus. Arvasin, et algab augusti viimaste/septembri esimestel päevadel. Ma võin teema valmis teha ja natuke selgeltnägijat mängida, aga head nahka sellest ei tule

      Kommentaar


        #63
        Võibolla mõned arvasid, et tegemist on touri arutamis teemaga. Minule see süsteem oli igatahes meele järgi ja minu pärast võib nii Vuelta jätkata.

        Kommentaar


          #64
          Tahab keegi?

          Kommentaar


            #65
            Ikka võib

            Kommentaar


              #66
              Mina liituks ka hea meelega.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                #67
                Kolmekesi ei leia asjal mõtet. Veidi hiljaks ka jäänud.

                Kommentaar


                  #68
                  Vähe hilja peale jäänud jah. prooviks Vueltaks varakult seltskonna kokku ajada, siis oleks ehk vahva. Endal aega vedada ei oleks kahjuks, aga süveneks kindlasti rohkem, kui kaks oma meest pundis oleks ning kerge ennustusvõistlus ka toimuks.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X