320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Loll algkoosseis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jaa! Bendtner algrivistusse!
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Bendtner võiks sellest pizza raha kerjamisest muidugi stiilselt välja tulla kui otsiks meedia vahendusel need laenajad tüdrukud ülesse ja saadaks nad mõnda Taani parimasse restorani enda kulul õhtust sööma. Võib-olla ta isegi tegi/teeb midagi sellist aga vaevalt need uudised enam meieni jõuavad.
      Kui ta tõesti peegleid lõhkus, siis ei teagi mis nipiga sellest sitast "stiilselt" väljuda. videot tahaks küll näha
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
        Bendtner võiks sellest pizza raha kerjamisest muidugi stiilselt välja tulla kui otsiks meedia vahendusel need laenajad tüdrukud ülesse ja saadaks nad mõnda Taani parimasse restorani enda kulul õhtust sööma.
        Välistatud, ta liiga loll selleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Välistatud, ta liiga loll selleks.
          Ta kutsub neid pigem tänuõhtupanoajale. Ja imestab, et miks ei tulda.

          Kommentaar


            http://uudised.err.ee/?06241630 Funktsionäär ka juurde. Hea tropp ikkagi. Pole ime, et ta kõigi laste lemmik jalkakommentaator oli.

            Kommentaar


              Naljakas lõik muidugi: Süüdistus esitati Luigele ka selle eest, et ta hoidis enda sülearvutis kaht tekstifaili, mis kirjeldavad detailselt seksuaalvahekorda 14-aastase tüdruku ning täisealise mehe vahel.
              Mul on Lolita raamaturiiulis...

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                http://uudised.err.ee/?06241630 Funktsionäär ka juurde. Hea tropp ikkagi. Pole ime, et ta kõigi laste lemmik jalkakommentaator oli.
                ma vaatasin isegi premier league'i mänge suuresti tänu temale. sorava jutuga.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  No vot siis kuidas vahest tuleb pauk sealt, kust seda kõige vähem oodata on.

                  Kommentaar


                    jah, see on umbes sama haige uudis, kui see kui korvpallikommentaator villu ester sugu vahetas ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      No vot siis kuidas vahest tuleb pauk sealt, kust seda kõige vähem oodata on.
                      its funny cos u said "pauk"..... pun intended indeed

                      Kommentaar


                        Adriano pingutab ikka et koosseisu saada

                        Brasiilia ründaja Adriano autos tulistati noort naist, kes väidab, et just kuulus jalgpallur oligi tulistaja. Endine Milano Interi ja AS Roma mängija ise eitab oma süüd.

                        Kommentaar


                          Adriano pole jalgpallur
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            kolm päeva enne hooaja tähtsaimat mängu (senimaani!) "Treener on tussu ja lakub imeb Zlatanit beyond balls deep." Aurier

                            kuidas treenerina käituksite? ma vist isegi ei külmutaks ära. võimalusel oparseldaks muidugi Hiinasse, aga reaalselt paneks ikka mängu* ja siis suvel gtfo võimalikult alandavasse klubisse.

                            * - mul puudub ettekujutus, kui vajalik ja hea mängumees ta tiimile on.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              kolm päeva enne hooaja tähtsaimat mängu (senimaani!) "Treener on tussu ja lakub imeb Zlatanit beyond balls deep." Aurier

                              kuidas treenerina käituksite? ma vist isegi ei külmutaks ära. võimalusel oparseldaks muidugi Hiinasse, aga reaalselt paneks ikka mängu* ja siis suvel gtfo võimalikult alandavasse klubisse.

                              * - mul puudub ettekujutus, kui vajalik ja hea mängumees ta tiimile on.
                              Väga vajalik. On hetkel tegemas väga head hooaega. Meeskonna põhi paremkaitsja. Ülimalt kindel kaitses ja ründes suudab ka palju juurde anda. Mina julgeks teda hetkel omal positsioonil maailma Top 5 parimate sekka küll nimetada. Seep see kurb asi selle kõige juures ongi. Talenti s*tta moodi aga seal kus aju peaks paiknema, on see multikatest tuntud pärdik, kes kahte taldrikut kokku peksab. Vähemalt viimaste sündmuste valguses.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                kolm päeva enne hooaja tähtsaimat mängu (senimaani!) "Treener on tussu ja lakub imeb Zlatanit beyond balls deep." Aurier

                                kuidas treenerina käituksite? ma vist isegi ei külmutaks ära. võimalusel oparseldaks muidugi Hiinasse, aga reaalselt paneks ikka mängu* ja siis suvel gtfo võimalikult alandavasse klubisse.

                                * - mul puudub ettekujutus, kui vajalik ja hea mängumees ta tiimile on.
                                Noh, kui ta vajalik on, siis saab andeks. Meil ka üks töötaja ütles Delfi Alkeemia ja Naisteka kolleegidele viidates kui "menstruaalesoteerilisele vastasseisule g-punkt vs. astraaltšakra", misjärel oli palju tüli ja pahandust, aga ei saadetud kuhugi Hiina...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X