320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

P.P. & P.P. ehk Pahv-Pullerits vs. JALGPALL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    Vaatasin täna Hiiu pubis semudega paralleelselt U-19 vutti ja ratturite TdF-i...no fakk, peale finiši pole midagi vaadata, ausalt igav!
    Siledamad etapid on seda spordiala harvem jälgivale inimesele tõesti veidi vähem huvi pakkuvad, kuigi kukkumised, külejtuul jne võib ka sellised etapid ennem finishit huvitavaks teha. Tõsiselt põnevaks läheb, nagu mainisid alles mägedes teisel ja kolmandal nädalal.

    Mitte, et ma nende tohmanitega nõustuks. Suusatamine on näiteks maanteratta kõrval täelik unerohi.

    Küsiks parem, et miks peaks üks teist välistama?

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      PM jalgpalliuudistes oli täna algavast turniirist seni värskeim uudis 66. kohal ja pärines 27. juunist.
      Muus osas jäägu sulle õigus oma paranoilistele teooriatele, aga palun ära vähemalt otsesõnu valeta. Värskeim lugu oli see täna hommikul veebis avaldatud jutt Pijpersiga.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Muus osas jäägu sulle õigus oma paranoilistele teooriatele, aga palun ära vähemalt otsesõnu valeta. Värskeim lugu oli see täna hommikul veebis avaldatud jutt Pijpersiga.
        Ma ei valetanud, sest PM jalgpalliosast ei osanud ma seda uudist tõepoolest leida. Ja keegi teine ka ei leidnud justkui. Aga eks ma üritasin veidi provotseerida ka, nagu Pahv ja Pullerits ikka armastavad teha.

        Kommentaar


          #49
          Järgmine kord, kui mulle ostude eest Prismas taaskord tasuta värsket PM-t pakutakse, ei teagi, mida vastata...ega müüja pole ka süüdi.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            #50
            Eelmise nädala "Mehed ei nuta" võiks ka siin ära mainida, jalgpall ja flora fännid said ikka kohati päris mõnuga.
            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

            Kommentaar


              #51
              No see pahvinägu teeb jalgpalli igal pool maha. Saime nii meie kui EM finaalturniir...Klavani kohapealt ainult oli vait (ei osanud vist kossu ülistada). Kui kossust räägiti (negatiivsemalt) siis võrdlusi tuli ikka jalgpalliga et ikka täitsa pask see jalgpall. Muidugi kõige hullem on see, et mõeldi meie kohta igast asju välja mida teinud pole...täitsa normaalne ajakirjanik ju kes puhast paska suust välja ajab.

              Aga savi sest mongolist. Loodetavasti keegi endistest ja praegustest töötajatest võtab üles selle teema kuidas ta oma alluvaid terroriseerib.

              Kommentaar


                #52
                Pahv - jalka, Schwede - koss.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Muidugi kõige hullem on see, et mõeldi meie kohta igast asju välja


                  Loodetavasti keegi endistest ja praegustest töötajatest võtab üles selle teema kuidas ta oma alluvaid terroriseerib.
                  aitäh, tegid tuju heaks jälle.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    aitäh, tegid tuju heaks jälle.
                    Kumma kohta käis? mõlema?

                    Okei...toome näite..."joon ära 3 õlut ja lähen koju, kirjutatakse aga, et jõin ära kasti õlut ja laamendasin mitme hoovi aia kallal ja hakkasin Politseile vastu"...mis on selle näite mõtted (jah mitmuses mitte ainsuses on see viimane sõna)?

                    Võib järeldada, et pahvinägu hoiab kümne küüne ja ühe varbaga sust kinni, et jumala eest ära ei läheks...küsi palka juurde sel juhul kuna oled tema jaoks väärtuslik. Niigi ära peletanud oma terroriseerimisega mitmeid mitmeid töötajaid.

                    Kommentaar


                      #55
                      Pahv töötab Kroonikas või?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #56
                        ühe ja teise koomilise koosluse kohta käis, hea inimene. kahju, kui aru ei saanud.

                        aga ei mis siin ikka, luuleta edasi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #57
                          täiesti valesse teemasse, aga e24.ee (postimees, siiski) kirjutab selles artiklis: «Ma olen kindel, et Ibrahimovic on suur lisaväärtus mitte üksnes PSG, vaid ka kogu Prantsuse jalgpalli jaoks – ja tõstab meie väljavaateid järgmisel Tšempionide Liiga hooajal.»


                          vince, anna kellelegi släppi.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            #58
                            šampinjonide liiga

                            Kommentaar


                              #59
                              Läheb samuti Pahvi teemast mööda aga juhtusin praegu kuulama eelmise nädala Kuku-raadio Pressiklubi kordust, kus Priit Pullerits siis koos Jurtšenkoga "tõestas", et miks ei tuleks jalka EMi nii palju näidata. Üks argument oli eriti vägev. Priit möönis, et suusatamist tuleks tõesti nüüd vähem näidata, kuna eestlasi enam pildil ei ole aga lisas siiski: "Kui me võtame need Northugid, Sommerfeldtid ja Vittozid, siis nad on meil justkui poolkodustatud inimesed ja kui võtame Vene koondise, siis nad on siin käinud ja ajakirjandus on kajastanud seda; et me tunneme neid nagu rohkem ja meil on nendega suurem side kui mingi Portugali jalgpalluriga."

                              Eks ta ole, kes teab mingit Ronaldot Vincent Vittozi kõrval.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                koos Jurtšenkoga
                                Heh, kõigi jalgpallifännide lemmik kommentaator siis reetis meid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X