320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suur auhinnamäng - Ennusta millal Anna-Maria Galojan kinni võetakse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    See ei olnud viga, vaid õigesti vastamine oli liiga lihtsaks tehtud. Ja vaatamata sellele ei suutnud keegi lõpuks korrektselt pakkuda õiget nädalat. Paha lugu ma ei oska muud öelda.

    Kommentaar


      #47
      Sa oled ka pede, Kännu
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #48
        Täna toimus Londonis Anna-Maria Galojani puudutav kohtuistung ja kohus otsustas, et Galojan võib kautsjoni vastu vabadusse pääseda ning naine ei jätnud võimalust kasutamata.


        Vaene Galojan. Kõik kiusavad

        Kommentaar


          #49
          Need Inglismaa kohtus tehtud väljaütlemised on ikka "out of this universe trolling"... Siit on palju õppida
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            #50
            mai saagi nüüd aru, kas ta tegi advokaadile AMG Tuningut või esindas iseennast.

            e: "Galojan kandis istungil oranžikat kampsunit ja musta kleiti ning jäi mulje, et ta võis olla enne istungit nutnud."
            pilt selge - võlus esindaja DT-iga ära
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #51
              Mul on tunne, et teda niipea, kui üldse kunagi, välja ei anta.

              Sest PM artiklis on lause: Advokaadi väitel on see juhtum tõsisem kui Julian Assange’iga seotud kohtuasi.

              Kommentaar


                #52
                Antakse, antakse, väga kiiresti antakse.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #53
                  HiidAnsip läheb järgi fooliumist mütsiga ja seemneid nosides..siis ei seivi god kah enam queeni
                  b-day

                  Kommentaar


                    #54
                    nüüd siis võiks hakata ennustama kuna Galojan reaalselt Harku vangla ustest sisse lükatakse.

                    Kommentaar


                      #55
                      Ei lükatagi.

                      Kommentaar


                        #56
                        Ma arvan ka, et vangi teda ei panda. Meie riigis on rahaliselt kõik korras ja sellist väikest näpet ei karistata. Üks linnapea on pisisummadega susserdamise eest koguni süüdi mõistetud, aga ametis jätkamist see ei sega, ministrid suurendavad oma erakonnakaaslastele elamislubade limiiti, mis prokuratuuri ei huvita, ilma uurimata öeldakse lakooniliselt, et seal mõjuagente ei ole. Nii on näiteks pealtnägija saatejuhid tunnistanud. Küllap peavad nad ise edasi uurima, sest päris uurijatel on muud tööd.

                        Aga hoopis ohtlikum on teiste kirjade lugemine ja seda uuritakse kogu kamandaga, teades samahästi, nagu tavainimesedki, et süüdi seal ju nagunii kedagi ei mõisteta.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X