320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suitsetamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Suitsetamine\'

    tööl läheb kuradi palju ikka suitsu
    pakk päevas, ise vast mingi max 10-14 teed, aga teised ka ju tahavad. siis on, et anna ja anna
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Suitsetamine\'

      Algselt postitas Terneco


      mina hakkasin sellepärast tegema, et kunagi öösiti tõmbasin akna peal ja siis sõitis katus ära ja oli hea olla siis tegin nii iga õhtu ja hakkasin ka väljas tegema ja nüüd ei ole enam seda tunnet, aga vajadus suits suhu toppida on alles...
      enam paremini öelda ei saa
      täpselt sama
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Suitsetamine\'

        nõrk iseloom

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Suitsetamine\'

          Algselt postitas Terneco


          mina hakkasin sellepärast tegema, et kunagi öösiti tõmbasin akna peal ja siis sõitis katus ära ja oli hea olla siis tegin nii iga õhtu ja hakkasin ka väljas tegema ja nüüd ei ole enam seda tunnet, aga vajadus suits suhu toppida on alles...
          osta kangemat suitsu... ja kui see ka ei aita, siis tõmba filter kah veel pooleks... siis äki hakkab katus natsa uuesti sõitma...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Suitsetamine\'

            Algselt postitas Terneco


            mina hakkasin sellepärast tegema, et kunagi öösiti tõmbasin akna peal ja siis sõitis katus ära ja oli hea olla siis tegin nii iga õhtu ja hakkasin ka väljas tegema ja nüüd ei ole enam seda tunnet, aga vajadus suits suhu toppida on alles...

            või siis osta endale keeramistubakat (isiklikult soovitaks Cherry Choice\'i, aga samas suhteliselt maitse asi). tavalise suitsu tõmbajana peaks see sul päris mõni aeg katust sõidutama. trust me.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Suitsetamine\'

              Algselt postitas H.M Murdock


              Algselt postitas Terneco


              mina hakkasin sellepärast tegema, et kunagi öösiti tõmbasin akna peal ja siis sõitis katus ära ja oli hea olla siis tegin nii iga õhtu ja hakkasin ka väljas tegema ja nüüd ei ole enam seda tunnet, aga vajadus suits suhu toppida on alles...

              või siis osta endale keeramistubakat (isiklikult soovitaks Cherry Choice\'i, aga samas suhteliselt maitse asi). tavalise suitsu tõmbajana peaks see sul päris mõni aeg katust sõidutama. trust me.
              ma tõmbasin Goldi. väga hea oli, õhtuti tõmbasin, aga siis läks üle suitsu üle, ja sinna see keeratav tubakas jäigi. kuigi Rizzla on alles, ja mingi 2-3 pakki pabereid ka
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Suitsetamine\'

                pakk punast marlboro\'t päevas
                YR1 Power

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Suitsetamine\'

                  Algselt postitas EgoTrip


                  ma tõmbasin Goldi. väga hea oli, õhtuti tõmbasin, aga siis läks üle suitsu üle, ja sinna see keeratav tubakas jäigi. kuigi Rizzla on alles, ja mingi 2-3 pakki pabereid ka

                  eks see ongi nii, et ei viitsi selle keeramise-teemaga eriti vaeva näha ja suits on mahedam ka. vähemalt minu puhul oli nii.
                  kuigi. mul üks tuttav ütles, et kuskilt (viru tänavalt ma eeldan) saab valmis kirsi ja vanilli joindi pakke. nagu suitsu ostaks seega. selle nalja peaks ka ära proovima.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Suitsetamine\'

                    aff kuule sul on õigus.......kui üritad suitsetamist maha jätta ja pole 1-2 päeva suitsu teind siis läheb väga närvi kõige peale.

                    Kommentaar


                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        sul pidi mingi arvestusnädal olema. kas sa midagi arvestuslikku ei peaks tegema?
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Suitsetan seltskonna keskel .

                            Kommentaar


                              Kunagi noorena sai, nagu ikka, sellest et lahe olla ja kuna kõik teevad ka tegema hakatud ... miski 5-6 aastat tegin nii pool kuni kolmveerand pakki päevas. Siis tuli mõte maha jätta, ning vaadata kas on siis raske. Ausalt öeldes oli imelik alguses, kuna koguaeg kui oli "see hetk" mil muidu suits ette läks käsi tasku poole. Aga umbes 3-4 nädalaga harjus välja siis ei teinud jälle vist umbes 6 aastat ühtki mahvi. Eelmine suvi aga mõtlesin, et võiks jälle proovida - nüüd olen selline "pühapäevasuitsetaja" et seltskonnas/peol.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Mul saab homme 2 nädalat ilma suitsuta. Eks näis kaua seekord vastu pean.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X