320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Katrin Siska vs. Jana Kask

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Yana Kasel on ka see hitt.
    Täiesti kägaras, kuidas ma pole seda varem näinud. Elu oli viletsasti elatud!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #17
      Siskale punkt parema raami eest - kunstilises mõttes toodavad mõlemad übercräppi.

      Kommentaar


        #18
        http://publik.delfi.ee/news/inimesed....d?id=64798508 Jana Kask hääletas ka Siska poolt!

        Kommentaar


          #19
          Jana "kasutan kirjavahemärke nagu Rootsi Kunn" Kask fesaris teemal Jana Kask vs Siska, et asjad selged ikka oleksid ja siinsed Katrin "väljapressija" Siska poolt hääletajad silmad peast häbeneksid.

          Igal asjal on oma piir.Ma olen rahulik inimene, aga samas ma ei lase mitte kellegil enda ja enda loomingu kohta valetada.1 päev ENNE, kui tuli välja artikkel: "Katrin Siska andis Jana Kasele jalga", saatsin mina Katrinile maili peale ametliku kirja, et alustasin tööd uue bändiga "Mai Skizo", et ma tänan teda koostöö eest ja hetkel me tema teenuseid ei vaja, kuna stilistika, meedia ja teiste asjadega saan ise ideaalselt hakkama.ja et me valmistume bändiga ette uut materjali.

          Pärast seda kirja Katrin helistas mulle mitu korda ja sõimas mind, et tema on minu peale 2 kuud raisanud aega ja töötanud südamega ja hingega :"olin sinu personaalne "treener" ja stilist ja "autojuht".Pärast seda Katrin ütles ühefraasi, mille pärast ma mõtlesin et seda kirja on vaja näidata: "MEIL ON 2 VARIANTI: 1-KAS ME TÖÖTAME SINUGA EDASI JA HAKKAME BRONEERIMA SULLE ESINEMISI, ET SA TÖÖTAKSID SELLE RAHA TAGASI, MIS SA MULLE VÕLGU JÄID, VÕI 2-MA TEEN SULLE ARVE SELLE EEST, ET MA TÖÖTASIN SINUGA 2 KUUD".Minu jaoks see on täiesti ebastabiilne ja arusaamatu käitumine, kuna alguses meie kokkuleppe oli see, et Katrin saab oma % TEMA korraltatud esinemistest ja ta oli nõus selega.Seda ta saigi. Nüüd tekkib küsimus: Miks Katrin püüab minult raha välja pressida? - Annan teile võimaluse otsustada!

          Mul on 1 sõnum inimestele: "Alguses ma mõtlesin, et mul on ükskõik mis minust kirjutatakse, aga tegelikult see teeb mulle väga haiget, sest jutt mida minus räägitakse on ju vale ja ma tahan, et inimesed usaldaksid mind ja uskuksid minusse nagu artisti.Sest, inimeste/fännide jaoks ma teengi ju muusikat ja ka esinen teie jaoks .Kõik need skandaalid mis olid ja mis võibolla tulevad on kahjuks või õnneks osa showbusinessist.

          Ja kui sa oled tugev isiksus, see juhtub anyway, sest paljud inimesed tahavad sinu peal lihtsalt raha teenida, oma kasu saada ja tähelepanu, see tõttu siis saadavad minust erinevaid asju meediasse isegi kui see on vale.

          Ma palun vabandust selle eest, et olen see kes olen ja mul on oma sõna ja oma tiim keda ma usaldan ja kellega ma töötan.Rõõmsamaks teeb see, et kunst on see, mis jääb igaveseks.Rahu ja armastust kõigile

          Lõppetaks kogu selle loo ühe ilusa tsitaadiga:"Milleks raisata aega vaidlustele ja tühistele arutlustele teiste inimeste käitumise üle? Kadeduse, kurjuse, vihkamise ja raevu kasvatamine teiste inimeste vastu on rumal tegevus, mis pöördub paratamatult teie enda vastu tagasi." PEACE!

          Kommentaar


            #20
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #21
              See kirjatükk veenis mind täielikult.Usun, et tegin õige valiku.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Kolmeks lõhestunud isiksus on vist päris haruldane skisofreenia liik.
                Ma hakkan järjest enam seda teooriat uskuma.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  kuna kask on tulevane galoja alias kräkkar, kes võib vabalt lähima 2-3 aasta jooksul sõle säästuka juures kümp euri eest minetti pakkuda
                  See on mul väga lähedal ja jään sind uskuma. Annan hääle Janale ja lähen tsekkan paari aasta pärast sinna Neste juurde.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Ma lähtun meessuguhormoonidest. Siska.
                    + 1 nii lihtne ongi

                    Kommentaar


                      #25
                      http://ohtuleht.ee/488504 Skandaal!!!

                      Kommentaar


                        #26
                        Eided ja koostöö - muud nagu polegi öelda.

                        Kommentaar


                          #27
                          Kas diplom ka tuleb?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Kas diplom ka tuleb?
                            Noh, diplom sai kaitstud. Muidu oleks pidanud tagasi (edasi) andma.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X