320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Karske oktoober

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Ei hakanud isegi üritama. Mees on kaine siis kui ise tahab mitte mingi kampaania raames.
    nii on,aga võimatu ei ole ,et vunstikuul tuleb see ära teha.Norras ikka jook kallis
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Ei hakanud isegi üritama. Mees on kaine siis kui ise tahab mitte mingi kampaania raames.
      word.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        #33
        Kuu aega kaine on nagu väga lebo. Imestama paneb pigem osade nõrkus sedagi mitte suuta...

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas piimamees Vaata postitust
          Kuu aega kaine on nagu väga lebo. Imestama paneb pigem osade nõrkus sedagi mitte suuta...
          Eks termine " kaine" ole suhteline mõiste. Mõni inimene mõtleb selle all, et kui ta end mällu ei joo kordagi kuu jooksul siis ta oli kaine. Aga näiteks lubas omale 2-3 õlut mõni nv. Teine, sealhulgas ka mina, arvab, et kaine kuu on ikkagi absoluutne 0.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            #35
            no ma olen ka eeldanud et antud juhul tegu 0 tolerantsiga

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
              Kuu aega kaine on nagu väga lebo. Imestama paneb pigem osade nõrkus sedagi mitte suuta...
              No kui pole reaalset motivatsiooni, siis ka seda ei tehta. Ikka mingi "seltskond" või "jalgpallimäng" vms asi tuleb ette. Ise tõmban kuu lõdvalt ära. Ka kaks. Aga mitte alati.

              Kommentaar


                #37
                Pmst täpselt nii ongi, et ilma olla nüüd vaevalt kellegil kuu, kaks või kolmgi probleem oleks. Aga kuna pole reaalset pointi siis ikka võtad kui oled kuskil kus võetakse.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  No kui pole reaalset motivatsiooni, siis ka seda ei tehta. Ikka mingi "seltskond" või "jalgpallimäng" vms asi tuleb ette. Ise tõmban kuu lõdvalt ära. Ka kaks. Aga mitte alati.
                  No ma eeldasingi seda, et kui keegi sellisel üritusel osaleb, siis kavatseb asja ka tõsiselt võtta. Motivatsiooniks kasvõi see, et midagi endale tõestada. Aga vb lähtun liiga palju enda iseloomust.

                  Kommentaar


                    #39
                    Aga mida siin tõestada on? Näiteks minu jaoks pole see tõestamist väärt, et ma paarist õllest keelduda suudan, suurem asi joodik ma nii või naa pole.
                    Tõestamist vajavad ehk tõesti sellsied inimesed, kes ühtki nädalavahetust ilma suure pohmeluseta mööda saata ei suuda.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      #40
                      Poleks nagu väga raske ju kuu aega midagi joomata olla.
                      Täisealisena on pikim joomata olemine olnud kuskil 8 kuud kui antibiootikume võtsin. Ei olnud nagu hullu. (vähemalt ei mäleta et midagi rasket oleks olnud kuigi tol ajal (enne ravikuuri algust) oli pidevalt 2-3 päeva nädalas jooming)

                      Peaks just tegema mingi "joome iga päev vähemalt 1 õlu/siidri Novembri". See oleks vast rohkem pingutus.

                      Kommentaar


                        #41
                        Tuleb tõdeda, et ka minul on käimas projekt "Oktoobris 0".
                        Puhtalt ainult selle pärast, et endale tõestada selle võimekust. Ehk siis päris hea on vaadata asjale kaine pilguga ja näha, kuidas klaabud meelelahutusasutustes mürgitatud ajudega ringi käivad. See omakord ei tähenda seda, et mingil teisel kuul ei või mina see klaabu kunagi olla. Lihtsalt vahelduseks ja mõtteaineks..võinii.

                        Aga jah, krdi halb on küll, kui mõnusa söögi kõrvale pakutakse filtreerimata 0,3st Saku Kulda ja mina joon lõbusalt morssi. Aga see kurbus läheb 2-3minuti pärast üle, sest jälle on üks väike lahing võidetud.

                        Kommentaar


                          #42
                          Üllatavalt palju negatiivset suhtumist siin. Võtke ette projekt "Kuu aega ei käi soccernetis nutmas".

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Aga mida siin tõestada on? Näiteks minu jaoks pole see tõestamist väärt, et ma paarist õllest keelduda suudan, suurem asi joodik ma nii või naa pole.
                            Tõestamist vajavad ehk tõesti sellsied inimesed, kes ühtki nädalavahetust ilma suure pohmeluseta mööda saata ei suuda.
                            Loe teemat algusest ja näed inimesi, kes rõõmsalt teatasid osalemisest ning kõigest nädala möödudes feilisid.

                            Kommentaar


                              #44
                              Järelikult nad ei võtnud seda tõsiselt ja olid juba eos loobunud. Olen jätkuvalt arvamusel, et kui kaine olemiseks on vaja mingis kampaanias osaleda, siis on sellel inimesel probleem.

                              Kommentaar


                                #45
                                Enamus kes "feilisid" ei öelnud kunagi, et nad üldse üritavadki
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X