320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veel üks 'aidake koolitööga blabla' bollocks.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veel üks 'aidake koolitööga blabla' bollocks.

    Ahoi. Mul on üks psühholoogiatudengist sõber, kes väga hindaks, kui teda aidataks seminaritööga seoses. Et vast leiab 15-20 mintsa, et veits nuppe vajutada. Link on järgnev: http://www.ut.ee/%7Ekalev1/luts/isiksus.html

    Cheers
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    #2
    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Ahoi. Mul on üks psühholoogiatudengist sõber, kes väga hindaks, kui teda aidataks seminaritööga seoses. Et vast leiab 15-20 mintsa, et veits nuppe vajutada. Link on järgnev: http://www.ut.ee/%7Ekalev1/luts/isiksus.html


    Cheers
    lõpuks sarnanes nuppude vajutamine sellega, kui lasta sokolaadi söönud klaverimängijast tõukass klaviatuurik oma emtosionaalset isiksust välja elada.
    Aga küsimsed olid asjalikud ja tuvasasin liigagi palju nn. kontrollküsimusi. Ehk siis keskkond oli vale hetkel.

    Kommentaar


      #3
      Huvitav! Vastanute arv ehk valim, kelle põhjal end võrrelda, oli küll suht väike, aga tagasiside oli kaunis täkkesse. Cheers!

      Kommentaar


        #4
        Mul hakkas sellest ülesandest pea valutama...
        Klõpsi nagu segane samas kui kui ülesande kirjeldused olid aeg-ajalt parajalt puudulikud.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Mul hakkas sellest ülesandest pea valutama...
          Klõpsi nagu segane samas kui kui ülesande kirjeldused olid aeg-ajalt parajalt puudulikud.
          Eh, sama siin kusjuures. Veits kaua võtab aega ka, alles neljandal katsel jõudsin valmis nii, et midagi muud tähtsamat ei tulnud vahele. Aga ma olen kõnealuselt homeboylt nii palju suitsu pommind, et tema lingi sheerimine on the least i can do in return
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            #6
            algus oli nagu colin mcrae ralli
            hard left, dont cut, rocks inside
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Mul hakkas sellest ülesandest pea valutama...
              Klõpsi nagu segane samas kui kui ülesande kirjeldused olid aeg-ajalt parajalt puudulikud.
              Ei ütleks. Lugesin rahulikult läbi ja sain küll kirjeldusest aru mida teha. Ning ei pidanud klõpsima nagu segane

              Kommentaar


                #8
                Väga huvitav test. Kellel aega/viitsimist on, siis soovitan läbi teha.

                Sain teada, et olen keskmisest kaugelt neurootilisem, keskmiselt otsusekindel ja ekstravertne ning natukene keskmisest avatum, samas hästi kergelt keskmisest vähem sotsiaalne.

                Kindlasti midagi, mida tulevikus silmas pidada/arvestada.

                Kommentaar


                  #9
                  Sinised kolmnurgad tähistavad kõigi vastajate keskmist, Sinu tulemust näitab punane kolmnurk.
                  Ei näe tulemusi.
                  Waste of time vist.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    #10
                    Jagan siis kah enda tulemusi teistega.

                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X