320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mahavisatud raha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mahavisatud raha

    Ostsid midagi hea raha eest, aga said tünga või lihtsalt ei kasuta seda? Räägi välja, teised tahavad ka näpuga näidata ja parastada!

    1. Käisin eelmisel kevadel Rademaris, seal pakuti võimalust tasuta teha jalgadest pilt, lõpuks ostsin ca 100€ eest Asicsi jooksutossud, kuigi mul olid jooksukad olemas. Seni olen neid kaks korda kasutanud ehk pole veel sissegi jooksnud, hõõruvad seniajani raisk.

    2. Andsin eelmise aasta Viru folgi päevapiletid niisama ära, sest põnn jäi haigeks. Hinda ei mäleta, aga kuna andsin sõbrale, siis nii persest saanud tunne ei olegi, lihtsalt tuli meelde nüüd.

    3. Kunagi ammu ostsin sünnipäevapreemia eest (500 kr) kartulisalongist (aka K-Arvutisalong, nüüd Klick vmt) mp3 mängija. Jõhkralt suur oli, 256 MB vist koguni. Jupstükil oli selline omadus, et staatilise elektri peale tegi omale rebooti, ehk taskus kantuna sisuliselt kogu aeg. Käis kolm korda garantiis, lõpuks tehnik nõustus, et on jah tundlik staatilisele ja oli nõus täpselt samasuguse vastu vahetama. Ma ei olnud nõus, tema ei olnud nõus tagasi võtma, argumendiga: "ma ei saa ju seda müügile panna, sellel on kasutamisjäljed peal" (mis kuradi müügile, see oli ju rikkis!?). Lõppeks jäigi nii, ma ei viitsinud tarbijakaitsesse ka pöörduda, neil oli niigi kartulisalongi vastu kaebustest laud kõver ja mu esimene mp3 mängija lendas ilma jututa prügikasti. See oli viimane kord, kui ma oma jala üle kartulisalongi läve tõstsin.
    Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

    #2
    Otsin seda mingit A. le Coq tsaari extrat vms.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Otsin seda mingit A. le Coq tsaari extrat vms.
      Õnneks oli sooduses kui ma 2 pooleliitrist(eip siiski 0.4???? what is that about) ostsin huvi pärast aga esimest juues oli juba . Teise jõin mingisugune 5 päeva hiljem lootuses, et ehk ei olnud maitsega harjunud või eelarvamus aga sama saast ikka.
      Väga ebatõenäoline, et Nikolai II´l nii halb maitse oli aga kes teab. Seda väidab vaid reklaam.

      Kommentaar


        #4
        Mulle näiteks meeldib väga. 0,4l on kuradi debiilsus sellegipoolest.

        Kommentaar


          #5
          Oli vaja uusi teksaseid, ostasin 2 paari kuna hind oli hea ja tundus, et sobivad hästi. Olen kumbagi paari vist korra kandnud. Seisavad kapis lihtsalt. Teised püksid mida kanda on otseloomulikult olemas. Suvi tuleb ka ja saab lühkaritega käia.

          Kommentaar


            #6
            Ale Coq extra cherry flavour. Peale esimest lonksu järeldus - see oli viimane kord.
            Üks mälukaart seisab ka tühja, kuna arvuti keeldus lugemast ja autojubinaid on ka igaks juhuks äkki läheb vaja ostetud.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #7
              Ostsin kunagi 2008. aastal 6000 krooni eest mingi talvejaki. Võtsin siis enne talve mingi 10 kilo juurde ja jakk ei läinud enam selga. Paar aastat hiljem võtsin muidugi kaalust tagasi ja sain jakki kandma hakaga, aga enne seda pani ikka rämedalt kiruma.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Ale Coq extra cherry flavour.
                tahtsin just kirjutada. kuradi pask! milleks on vaja toota neid õlleraputisi?!?
                varupallivarupumpaja

                Kommentaar


                  #9
                  1. Eelmine kevad ostsin Sportlandist 90 eurised Puma tänavakäimad. Läksin reisile kus tuli 10-15km käimist päevas ette ja nädala-pooleteistkümnega tekkis mõlemale kinganinale kulumine ja lõpuks lausa suur auk. Tulin koju, viskasin käimad kasti ja mõtlesin, et viin garantiisse kui aega saan. Loomulikult ununes asi sinnapaika mingiks ajaks ja kui tähtaja lähenedes otsustasin asja käsile võtta oli ostutsekk kadunud kui tina tuhka. Jäigi nii.

                  Samas eelmised samas hinnaklassis Lacosted kõndisid aastaid ilma probleemideta.

                  2. Eile 6.50 Star Trek Into Darkness.

                  PS. See teema võiks täitsa offtopicus olla
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    #10
                    *MP3 mängija. Kunagi ammu, hea 4-5 aastat tagasi. Kaks korda olen kasutanud. Seisab siiamaani, töökorras.

                    *Auto käivitusabi. Sügisel. -27 kraadiga polnud sittagi kasu, kui aku täitsa tühi oli. Terve talv läks mööda, ilma, et kordagi reaalselt kasutada oleks saanud. (ehk siis tähendab kui aku oli tühjuse piiril, ei olnud kasu, muidu töötas küll, aga...)

                    Riietest ja muust sellisest ei hakka üldse rääkima. Mõni ese ootab mitmendat aastat oma aega. Väiksemast pudipadist kah.

                    Kommentaar


                      #11
                      Käisin kunagi remonditöökojas autoga salapärast käivitusprobleemi lahendamas. Peale 2 nädala pikkust hoovi peal seismist võeti auto ette ja konstanteeriti, " meie küll ei tea mis viga on, pane lihtsalt rohkem bentsu." Küsiti küll ainult 10 eurot, kuid täiesti mahavisatud rahaks/ajaks osutus see umbes nädala pärast, kui masin taas parklasse jäi.
                      Kuu jagu hiljem lahendas probleemi elektrik umbes 7 korda suurema raha eest. Moraal : Nurgatagused sõbra sõbra hea tuttava autoremondid on tihti raha ja aja raiskamised.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        1. Eelmine kevad ostsin Sportlandist 90 eurised Puma tänavakäimad.
                        Samas eelmised samas hinnaklassis Lacosted kõndisid aastaid ilma probleemideta.
                        Minul isiklikult seis " Lacoste 0 - n Kõik muu"

                        Fääntsid võivad olla, aga mitte karukellagi vastu ei pea. Tõestatud, küll ainult 2 erineva paariga, aga hinnaklass sama(ega neid odavamalt "poest" vast ei saagi)
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          #13
                          200€ koroonalaua pidin 6 kuud hiljem 100€-ga maha müüma, sest polnud vastast, kellega mängida.
                          60€ olen kaotanud netipetturite tõttu.
                          Ostsin sügisel sellise Nokia http://image3.pricedekho.com/p/1/117...ture-large.jpg hinnaks oli 108€. Tunnen, et suht mahavisatud raha jällegi :/
                          FC Bayern München!

                          Kommentaar


                            #14
                            Sony Ericsson Xperia Arc S
                            Kõik see võimsus, hea mälu ja värki pole minu jaoks ära tasunud. Aku reaalselt telefoni kasutades üle (poole) päeva ei kesta. Oleks saanud palju odavamalt enda jaoks piisavalt hea nutitelefoni, millel aku ka peab.

                            Kommentaar


                              #15
                              Iga kord kui ma ennast mällerisse joon.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X